Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шести кръг от ендурошампионата - Севлиево !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    айде ще оставим София да помързелува и ще го пуснeм класирането
    1 Жасмин Николов Георги Тодоров XR600 XR 400 1час 38минути 50сек

    2 Венцислав Николов Ангел Минков YZ426 YZ450 1 53 48

    3 Митко Борисов Станислав Бучаков DR350 KLX 650 1 59 55

    4 С. Девенджиев С. Брейчев RMZ450 CRF 450 2 04 05

    5 Калин Кулев Митко Митков RM250 RM125 2 05 29

    6 Милен Пеев Драгомир Делев WR200 WR200 2 07 16

    7 Н Карагьозов В Василев CRF450X TT600 2 10 48

    8 Д Йорданов Ж Хаджиев WR400 WR426 2 12 28

    9 Цветан Минков Игнат Цеков WR400 WR400 2 13 22

    10 Росен Ненков Еди Пенчев KLX400 CRF250 2 21 33

    11 Ж Стефанов П Петров WR450 YZ450 2 27 39

    12 С Стоянов Янчо Терзиев DRZ400 EXC450 2 42 25

    13 Т Плачков Цветан Цоков WR426 WR400 2 46 22

    14 Гълъбин Колев Ч Попов XR600 YZ426 2 49 10

    15 Диян Димов Н Фучерджиев DR250 YZ250 2 55 26

    16 Р Димов Чавдар Амбрев 620LC4 XL600 3 09 44

    17 Д Стоянов О Митов CRF450 FC550 НЕЗАВЪРШИЛИ

    Коментар


    • #77
      А ето и нещо ново но много важно според мен

      класиране по марки за ендурото в Севлиево

      1 YAMAHA 118т

      2 HONDA 80т

      3 SUZUKI 56т

      4 KAWASAKI 22т

      5 KTM 4т

      Коментар


      • #78
        Да не забравяме и ATV-тата! За първи път, между другото, се включват толкова много участници. Дано да им е харесало и да идват и занапред!

        1. Красимир Колев - Bombardier
        2. Василий Стадницкий - Honda 400 EX
        3. Николай Кушев - Yamaha 450
        4. Николен Кушев - Honda 250 RH EX1
        5. Георги Чемширов - Yamaha Grizzly 600 C
        6. Евгений Нейков - Yamaha 450
        7. Венцислав Иванов - Yamaha Grizzly 600 C
        [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

        Коментар


        • #79
          Понеже наистина както каза Гълъбин за това трасе 600 кубиковите ендура бяха най подходящи за предишното пък леките мотори бяха по подходящи и така на татък за всяко различно а като цяло така наречения 250 2 т -450 4т клас е най универсален та за това и хората са разделили мотоциклетите на класове разбира се има състезания в които класирането е общо но по принцип няма шампионат в който да не е разделено по класове защото така е най обективно та ето как изглежда класирането от това състезание по класове

          клас 250 2т - 450 4т
          1 .Г ТОДОРОВ
          2 .В ТОШЕВ А МИНКОВ
          3 .БУЧАКОВ
          4 .С ДЕВЕНДЖИЕВ С БРЕЙЧЕВ
          5 .К КУЛЕВ
          6 .Н КАРАГЬОЗОВ
          7 .Д ЙОРДАНОВ Ж ХАДЖИЕВ
          8 .Ц МИНКОВ И ЦЕКОВ
          9 .Е ПЕНЧЕВ
          10 .Ж СТЕФАНОВ П ПЕТРОВ
          11 .С СТОЯНОВ Я ТЕРЗИЕВ
          12 .Т ПЛАЧКОВ Ц ЦОКОВ
          13 .Ч ПОПОВ
          14 .Н ФУЧЕДЖИЕВ

          клас 280 2т 650 4т
          1. Ж НИКОЛОВ
          2.М БОРИСОВ
          3.В ВАСИЛЕВ
          4.ГЪЛЪБИН КОЛЕВ
          5.Р ДИМОВ Ч АМБРЕВ

          клас 125 2т 250 4т
          1.М МИТКОВ
          2.М ПЕЕВ Д ДЕЛЕВ
          3.Р НЕНКОВ
          4.Д ДИМОВ

          Коментар


          • #80
            Първоначално публикуван от Sofia
            Тъй като Жоро Хаджиев е зает тази седмица, няма ли някой друг от присъстващите да пусне някоя снимка? Краси, не се крий! А Митков има от награждаването. Като ме пусне мързелът, ще набера класирането и ще го публикувам

            е не се крия де, макар че още съм бесен за това че ми се скапа мотора и бях само фотограф. даже и снимките не си харесвам, просто ми се уби желанието за всичко

            ето все пак какво съм сътворил. снимките са основно от старта и малко от филана. нямаше как да се придвижвам по трасето със строшения ми лагер на предната главина

            http://htftp.offroad-bulgaria.com/kr...ana/base0.html

            приятно гледане
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #81
              Митков,фамилията ми е Лагадова
              сори ВЕРЧЕ
              КАКТО КАЗВА ЖОРО НЕ Е ЛЕСНО ДА СИ ГЛУПАВИЧЪК

              а що се отнася до камазите никои не мрънка.риска е част от удоволствието
              е поне според някои
              а маи и аз бях от тях

              Коментар


              • #82
                ВЕРА КАЗА
                цитат-

                На Смолян срещали джипове,сега им излизали Камази-всеки си намира за какво да мърка.Трябва да се кара разумно,всичко може да излезе насреща,може да са туристи,може да са деца.Затова подписвате декларации.Не можем да отцепим целия район и да сложим полиция на всяка отсечка.Който не е съгласен да отива на пистата на Горна Росица.

                Kраи на цитата.

                между другото много сте прави че трябва да се внимава
                а така като гледам за някои участници тва е голям проблем
                ендурото не е като моторните спортове провеждащи се на затворени писти където можеш да си позволиш някои волности
                тука рисковете са много по големи и въпреки че се участва по двоики тва не е гаранция че партнора винаги щте те измъкне от неприятност
                винаги човек трябва да си има едно на ум че из зад завоя въобще може и да няма път може да има пропаст може да има камион хора кола дърво крава или крави овца или овце и така на татък
                а и трябва да се помни че в понеделник щте те очакват на работа
                които много иска да дивее извън границите на разумното наистина че по добре да иде на горна росица иначе все някога късмета му леко така има вероятност да го подведе

                Коментар


                • #83
                  Тук темата беше прекъсната с дискусия за състезанията 4х4 през годината. Тези мнения са преместени в отделна тема:

                  http://www.offroad-bulgaria.com/viewtopic.php?t=1686
                  АДМИНИСТРАЦИЯ

                  Коментар


                  • #84
                    malko snimki

                    imam nyakoya druga snimka ot pistata predi finala ama nemoga da se opravya s kachvaneto na snimkite v site.ako me svetnesh kak stava moje i da ima nyakoya snimka za seir na aktivnite vuv foruma

                    Коментар


                    • #85
                      Прати ми ги на hristomir@offroadbg.net и ще ги кача

                      Коментар


                      • #86
                        Снощи имаше предаване по Габровската телевизия за състезанието.Пуснаха много хубав филм,Райчо беше гост и коментатор.Успях да видя трасето и много комични ситуации. Хубаво е,че недостатъците се коментират само между нас,а на зрителите се показва най-доброто от този спорт.Всичко изглеждаше супер.

                        Коментар


                        • #87
                          може ли да помоля някой да обнови темата с моментното класиране за шампионата

                          Коментар


                          • #88
                            Първоначално публикуван от mitkov
                            трябва да се внимава
                            а така като гледам за някои участници тва е голям проблем
                            ендурото не е като моторните спортове провеждащи се на затворени писти където можеш да си позволиш някои волности
                            тука рисковете са много по големи и въпреки че се участва по двоики тва не е гаранция че партнора винаги щте те измъкне от неприятност
                            винаги човек трябва да си има едно на ум че из зад завоя въобще може и да няма път може да има пропаст може да има камион хора кола дърво крава или крави овца или овце и така на татък
                            а и трябва да се помни че в понеделник щте те очакват на работа
                            които много иска да дивее извън границите на разумното наистина че по добре да иде на горна росица иначе все някога късмета му леко така има вероятност да го подведе
                            Аз разбрах,за кого говориш Но не мисля,че си прав.Горна Росица си е Горна Росица.И там трябва да се дава газ За мен проблем е че не мога още да я давам както ми се иска!Нямам нужния опит и техника с този тип мотоциклети и съм доста плах и неуверен.Инъче риска изобщо не е чак толкова голям.Мотора почти никога не вдига максималната си скорост която и без това е 100км/ч Кара се бавно,няма скокове...Изобщо-тава си е едно от най безопасните състезания с мотоциклети!Не става въпрос за дивеене.Това е състезание и трябва да си възможно най-бърз.А който иска може да мисли за понеделник,за работата,за децата-няма нищо лошо!Няма да го уважавам по-малко заради това.Но да не иска и да бъде първи едновременно с това.Това е проблем според мен.Има хора които искат да са първи,да са най-добрите,без някога да са искали да станат просто по-добри от това което са и което могат!А и без да влагат особено.То това е малко българска черта...
                            К. Кулев

                            Коментар


                            • #89
                              аааа калине не си разбрал за кого говоря
                              ако мислиш че е за тебе не е вярно
                              ти си караш много добре освен това се занимаваш професионално с мотоциклетен спорт имаш и опит и техника
                              па и като падаш гледам че знаеш и тва как се прави щото и там челъми има явно
                              освен тва си и в добра физическа форма а тва е много важно
                              а и не караш с непреценени рискове според мен
                              иначе след толкоз състезания в които си участвал нямаше да си жив до сега
                              по принцип казвах че трябва да се внимава а и като отговор на едно мнение което беше първо в темата за състезанието но после бе преместено в друга тема и в което се споменаваше също че трябва да внимаваме повече

                              Има хора които искат да са първи,да са най-добрите,без някога да са искали да станат просто по-добри от това което са и което могат!А и без да влагат особено.То това е малко българска черта...
                              що се отнася до това,прав си но да ти кажа смело мога да заявя че такива хора измежду РЕДОВНИТЕ участници в шампионата НЯМА
                              проблема е по скоро в време пари и кой кога и от къде я е захванал
                              но иначе си прав има и такива хора

                              Коментар


                              • #90
                                Здравейте, на всички!
                                Съжалявам, че трябваше да тръгна веднага след финала на Севлиевският кръг и съм изтървал "веселбата" след това, но група гладни за ендуро приключения австрийци ме чакаха на Цигов чарк да ги разходя из Родопите, а и да покарат екстрийм по пистите на Пампорово. Днес се прибрах каталясал и мисля да не пипна Ямахата си до Сопот, че два месеца не съм слязъл от нея, а беше добре да се кача и на някои други обекти, ама покрай това ендуро съвсем зарязах втората част от девиза си Няма страшно, бъдещето е пред мен!
                                Сега искам да кажа моето мнение за състезанието на Узана.
                                Браво на Жоро, Райчо и останалите помагачи Лесно се критикува отстрани, но нека всеки се опита да организира един кръг и ще му стане ясно с какво се захваща! Момчетата бяха положили усилия и при тоталната липса на пари успяха да ни предложат привидно бързо трасе, както е писал Митков, с много капани, а горски, ловци и всякакви други ги увеличиха с премахването на табелите на много места. Преди пак го казах и сега ще го повторя: "Състезанията са различни и това е хубаво!" Дайте вече да ги правим по еталон тогава, като сложим 30км пътечки, 10км горски път, 120м асфалт, 10км трева и т.н и т.н. Всеки знае как да го направи, но много зависи от това с колко хора разполагаш, какъв е теренът, който имаш на разположение и други обективни и субективни фактори, с които непременно се съобразяваш. Че имаше много яки камъни имаше, но не сме на разходка! Аз съм най-потърпевш от това изобилие на камънаци, тъй като си гръмнах задната гума още на тридесетият километър и ми се наложи да карам 40 и кусур км по капла до финала, но това е то състезанието, някой път късметът ще ти изневери. Колкото до споровете, тях винаги ще ги има, но при наличието на всички контроли, няма причини да се правят корекции в класирането по метода "възможно-невъзможно". Тук искам да кажа, че Кокера и Жасмин са в невероятна форма след трнировките през изтеклите два месеца, а и аз го казах още след първи кръг в Стара Загора, че двамата са страхотни карачи и ако не беше лошият късмет до сега (на всяко състезание да пукат гума) щяха да са недостижими в класирането
                                Тук искам да отправя единственият упрек към организаторите: При възможност да се направи "шорткът" на част от трасето, една от контролите се слага на най-отдалеченото място на трасето за да не се икономиса обикалянето. А най-добре за това, че Crazy job не познавахме трасето ще кажат Митака и Бучака, с които заедно се лутахме сума време на една поляна с три пресичащи се пътя, където горските бяха свалили маркировката и междувременно Данчо и Дидо от Севлиево се сблъскаха при това мотане насам-натам. Това е то ендурото, ще има и такива моменти, но всеки трябва да го усмисли и целта да победи да не му пречи да гледа обективно и спортсменски
                                От името на всички участници благодаря на Верчето и Йоско за безценната помощ, а доказателството, че чудесно са се справили се изразява в това, че пичовете от Сопот също искат да ги ангажират за кръга там Аз от своя страна обещавам на Верчето, че в знак на благодарност, следващият път ще и изпратя снимки и с други части от тялото си!
                                Снимки от състезанието имам, разчитах изцяло на фотографските умения на София и я бях въоражил с Канона си, но резултата ще проличи по-късно, след като ми намерят зарядното, че съм го забравил в бързината в хотелската стая при тръгването.
                                Тези дни ще поместя и временното класиране за шампионата.
                                П.П. единствено се чувствувам обиден, че не получих маркототевската награда за Кърък на кръга, тъй като по мнение на всички, аз най-много я заслужих
                                Ендурото и сексът не са шега работа !
                                -------------
                                Животът се измерва с броят на издишванията !

                                http://sixdayscrazyjob.com
                                http://crazy-job.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X