Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
    Русев...не изпадай в истерия, аз само питам И то организаторите...
    Христов, Истерикът или по-точно Параноикът(Параноята е психично състояние, характеризиращо се с повишена тревожност и ирационален страх)явно си ти, след като те интересуват имената на длъжностните лица, за да знаеш би ли могъл да ги манипулираш и да изявяваш претенции или не.Ти отбор от длъжностни лица подготвени за Олимпиада ли ще водиш в Добрич, или състезатели по офф роуд?Защо не те интересува с кого ще се състезават, а те касае кой ще им раздава стартовите номера и наказанията(ако имат такива)?Вече го написах на друг колега от форума: знаеш ли колко ми дреме кой кой е в едно състезание, ако времете ми е добро и колата е според изискванията?Или просто искаш да се заяждаш със Злати и Гальо, които както всички знаем не ти играят по свирката?Интригантчеееееееее.
    "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
    „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

    Коментар


    • #92
      От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

      Първоначално публикуван от danchot Преглед на мнение
      Така и никои нищо не казва за АТВ тата какво как ще е ?
      ATV-та ще карат в ралито по пътна книга или по трасето на трофито по GPS трак.

      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=170735

      Коментар


      • #93
        От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

        Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
        Христов, Истерикът или по-точно Параноикът(Параноята е психично състояние, характеризиращо се с повишена тревожност и ирационален страх)явно си ти, след като те интересуват имената на длъжностните лица, за да знаеш би ли могъл да ги манипулираш и да изявяваш претенции или не.Ти отбор от длъжностни лица подготвени за Олимпиада ли ще водиш в Добрич, или състезатели по офф роуд?Защо не те интересува с кого ще се състезават, а те касае кой ще им раздава стартовите номера и наказанията(ако имат такива)?Вече го написах на друг колега от форума: знаеш ли колко ми дреме кой кой е в едно състезание, ако времете ми е добро и колата е според изискванията?Или просто искаш да се заяждаш със Злати и Гальо, които както всички знаем не ти играят по свирката?Интригантчеееееееее.
        Благодаря ти за отговора, нямам проблем със Златан и Галиан, даже не съм ги чувал от 6 месеца !
        Извини ми се веднага за обидата !!!

        П.П.

        Аз лично ще ти кажа какво си мисля за теб !

        Коментар


        • #94
          От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

          Хайде вече да спрем с дразгите в темата и да се опитаме ние като организатори и Вие като състезатели да направим едно добро състезание.

          Коментар


          • #95
            От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение

            П.П.

            Аз лично ще ти кажа какво си мисля за теб !
            Тъкмо стана весело и искате да развалите всичко ,,искаме кръв и сополи.
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • #96
              От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
              ..............,,искаме кръв и сополи.
              Прочети си подписа в автара: *Не се побеждава със сила а с поведение*
              "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
              „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

              Коментар


              • #97
                От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                Така де "с поведение". Добре че се кротнахте, нямаше как по добре да ви го кажа.
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • #98
                  От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                  Първоначално публикуван от Kalinkov Преглед на мнение
                  Когато пуснах първият си пост по темата исках да прдотвратя коментари при свършен факт, ако въобще някой ме е разбрал! Май по-добрия вариянт е да се гледа сеир... Следващата година като ви организирам състезание ще се постарая да ви опиша всичко по трасето, а Вие си приценявайте с какво да се съобразявате! Май са малко хората , които вникват в писанките.
                  Браво, от анонса виждам , че следващата година за любителите на офф роуда в Добрич ще има двойна наслада - две състезания.
                  Това е уникално защото се е случвало единствено във Варна.

                  Коментар


                  • #99
                    От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                    Първоначално публикуван от Златан Златев Преглед на мнение
                    Браво, от анонса виждам , че следващата година за любителите на офф роуда в Добрич ще има двойна наслада - две състезания.
                    Това е уникално защото се е случвало единствено във Варна.
                    Нищо лошо. Както е казал Мечо Пух колкото повече толкова повече.
                    ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                    ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                    0896 846 246

                    Коментар


                    • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                      ако трябва да се направи тука заявка за състезанието Атанас Атанасов (Спиридонов)-Даниел Местчиев Т1 Нисан Патрол

                      Коментар


                      • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                        Някъде има ли списък със записалите се участници?

                        Коментар


                        • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                          Първоначално публикуван от DENDYTO Преглед на мнение
                          ако трябва да се направи тука заявка за състезанието Атанас Атанасов (Спиридонов)-Даниел Местчиев Т1 Нисан Патрол
                          Вече сте направили заявка на сайта на клуба - достатъчно е.

                          Коментар


                          • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                            Пуснете списъка де.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                              Мотори трофи по GPS имали записани състезатели.Да не е да бия 1000 км. и да си карам сам
                              Дайте малко инфо.
                              Това е групата от Варна която са подали заявки, очакваме група и от В.Търново с мотори.

                              1. Михаил Кънчев - CF Moto X6
                              2. Валери Тодоров - Can Am Renegade 800
                              3. Славян Тодоров - Honda TRX 400
                              4. Дани Трифонов - Yamaha Grizzly 700
                              5. Дамян Петров - Suzuki LTZ 400
                              TT-Tuning Team
                              АСК Добрич

                              Коментар


                              • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                                Линк Към визата на състезанието където са описани длъжностните лица.
                                Последно редактирано от Деян Давидов; 01-10-13, 14:49.
                                TT-Tuning Team
                                АСК Добрич

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X