Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

    Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
    Благодаря за отговора...
    И за двата класа, ендуро и рали рейд ще бъде затворено трасе и ще се правят по няколко обиколки.
    TT-Tuning Team
    АСК Добрич

    Коментар


    • #77
      От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

      Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
      За първи път се задава подобен въпрос преди състезание и не мога да разбера каква е целта му.Нима и това вече трябва да е предпоставка за бъдещите ни участия ?
      Информираност, Русев ! Обичам да знам какво ми предстои и какво да очаквам...имам отговорности към няколко екипажа с джипове, един моторист, две UTV-та и двама с АТВ. Не е ли нормално да питам според теб ?!? Или е лошо да се пита...?!?

      Коментар


      • #78
        От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
        Информираност, Русев ! Обичам да знам какво ми предстои и какво да очаквам...имам отговорности към няколко екипажа с джипове, един моторист, две UTV-та и двама с АТВ. Не е ли нормално да питам според теб ?!? Или е лошо да се пита...?!?
        Тошкоооооооо, да не се познаваме, да ти повярвам.Айде поне веднъж без двуличие.Предстоят Ви 700 състезателни км. по "Добруджанските магистрали", очаквайте високи скорости и непредвидени изненади, вследствие необезопасените трасета и поемете сериозна отговорност към подготовката на машините - нищо ненормално в сравнение с предишните години.
        "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
        „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

        Коментар


        • #79
          От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

          Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
          За първи път се задава подобен въпрос преди състезание и не мога да разбера каква е целта му.Нима и това вече трябва да е предпоставка за бъдещите ни участия ?
          Предполагам по-скоро принципност за публикуване на допълнителен правилник с който да си прецениш искаш ли да се съобразиш и да участваш или да ходиш на представление и да гледаш какво ще ти сервират. Нормално е преди да заявиш 1 -но участие , да знаеш каква роля ще получиш. А и все пак всеки си плаща участието. Не му го даряват. Добре е да се знаят правилата и да са за всички еднакви.
          Последно редактирано от Златан Златев; 24-09-13, 22:58.

          Коментар


          • #80
            От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

            Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
            Тошкоооооооо, да не се познаваме, да ти повярвам.Айде поне веднъж без двуличие.
            Къде видя двуличие, че искам да знам кой ще "коли и беси" ?!? Не измествай въпроса ми, моля... !
            Километрите са едно на ръка, искам да знам това, което ми се полага по правилник като състезател !!!
            А правата ми са регламентирани ето тук !

            Коментар


            • #81
              От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

              Първоначално публикуван от Kalinkov Преглед на мнение
              Предполагам по-скоро принципност за публикуване на допълнителен правилник с който да си прецениш искаш ли да се съобразиш и да участваш или да ходиш на представление и да гледаш какво ще ти сервират. Нормално е преди да заявиш 1 -но участие , да знаеш каква роля ще получиш. А и все пак всеки си плаща участието. Не му го даряват. Добре е да се знаят правилата и да са за всички еднакви.
              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
              Къде видя двуличие, че искам да знам кой ще "коли и беси" ?!? Не измествай въпроса ми, моля... !
              Километрите са едно на ръка, искам да знам това, което ми се полага по правилник като състезател !!!
              А правата ми са регламентирани ето тук !
              Ще ви го кажа директно, стига сплетни и интриги, състезавайте се - коли хронометърът(хронометър е вид часовник, предназначен за измерване на периоди от време с много голяма точност), беси умението на екипажа(екипаж - съвкупност от пилот, навигатор и кола). Екипът от Добрич се скапват от бачкане да направят добро състезание за което да се говори, а не като за Пловдив: кого отразили в репортажа и кой в чия глава строшил телефона си.
              Последно редактирано от plrussev; 24-09-13, 21:11. Причина: ч
              "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
              „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

              Коментар


              • #82
                От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                Качвам клип с който става ясно каква ще бъде скоростта.



                Извинявам се от името на пилота и навигатора за наличието на нецензурирани думи.
                TT-Tuning Team
                АСК Добрич

                Коментар


                • #83
                  От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                  Първоначално публикуван от Kalinkov Преглед на мнение
                  Предполагам по-скоро принципност за публикуване на допълнителен правилник с който да си прецениш искаш ли да се съобразиш и да участваш или да ходиш на представление и да гледаш какво ще ти сервират. Нормално е преди да заявиш 1 -но участие , да знаеш каква роля ще получиш. А и все пак всеки си плаща участието. Не му го даряват. Добре е да се знаят правилата и да са за всички еднакви.
                  Допълнителният правилник е изпратен на БФАС и трябва да го обявят на сайта си.

                  За плащането ти точно замълчи!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  Последно редактирано от Златан Златев; 24-09-13, 23:41.

                  Коментар


                  • #84
                    От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                    Аз пък с кеф ще дойда да си счупя колата на вашето състезание само котка да не ми мине път

                    Коментар


                    • #85
                      От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                      Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                      Аз пък с кеф ще дойда да си счупя колата на вашето състезание само котка да не ми мине път
                      Всички приятели на офроуда са добре дошли.
                      Удоволствие е за нас.

                      Коментар


                      • #86
                        От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                        И аз нека да ни е весело
                        ИВА СТАЙНОВА - ХОТ ЕКСТРИИМ

                        Коментар


                        • #87
                          От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                          Така и никои нищо не казва за АТВ тата какво как ще е ?

                          Коментар


                          • #88
                            От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                            Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                            Ще ви го кажа директно, стига сплетни и интриги, състезавайте се - коли хронометърът(хронометър е вид часовник, предназначен за измерване на периоди от време с много голяма точност), беси умението на екипажа(екипаж - съвкупност от пилот, навигатор и кола). Екипът от Добрич се скапват от бачкане да направят добро състезание за което да се говори, а не като за Пловдив: кого отразили в репортажа и кой в чия глава строшил телефона си.
                            Русев...не изпадай в истерия, аз само питам И то организаторите...

                            Коментар


                            • #89
                              От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                              Кефите ме
                              Последно редактирано от banjo; 25-09-13, 07:51.
                              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                              Дий Снайдер

                              Коментар


                              • #90
                                От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                                Мотори трофи по GPS имали записани състезатели.Да не е да бия 1000 км. и да си карам сам
                                Дайте малко инфо.
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X