Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

    Първоначално публикуван от Златан Златев Преглед на мнение
    Има и такава идея.

    До няколко дни ще е ясна цялата програма на състезанието.
    На кой му трябва нощен етап , че не мога да се сетя ?
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

    Коментар


    • #17
      От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

      То ще е за трофито вероятно. Ти през деня се правиш на самолет, представям си какво ще е ако те отърват вечер. Ракета носител .
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #18
        От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

        Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
        На кой му трябва нощен етап , че не мога да се сетя ?
        На мен например.Пък и малко разнобразие и доп.адреналин и други подобни не миля,че са лоша идея.
        Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
        Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

        Sofrace Offroad Team

        Коментар


        • #19
          От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

          Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
          На мен например.Пък и малко разнобразие и доп.адреналин и други подобни не миля,че са лоша идея.
          Неограничените възможности за високи скорости по "Добричките магистрали" не са ли достатъчен стимул, за да трошим коли нощем по черни пътища?На кое голямо етапно крос кънтри състезание има нощни етапи?
          "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
          „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

          Коментар


          • #20
            От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

            Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
            Неограничените възможности за високи скорости по "Добричките магистрали" не са ли достатъчен стимул, за да трошим коли нощем по черни пътища?На кое голямо етапно крос кънтри състезание има нощни етапи?
            Как така хем са магистрали хем черни пътища?Каква е разликата дали ще ги трошим денем или нощем?А и на Добрич е най подходящото трасе за нощен етап няма камъни няма дупки всички пътища са ясно видими само трябва да гледаш да си на пътя.
            Това ,че на мем ми се иска и би ми било кеф да карам на нощен етап не означава ,че задължително ще се случи.
            А дали има нощен етап на друго състезание като изключим Бахата нито знам нито ме интересува има ли достатачно луди да направим нещо ще го направим все тая правил ли го е някой някъде.Да не се хващаме какво има и какво няма ,че ще почне едно голямо писане.
            Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
            Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

            Sofrace Offroad Team

            Коментар


            • #21
              От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

              Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
              Неограничените възможности за високи скорости по "Добричките магистрали" не са ли достатъчен стимул, за да трошим коли нощем по черни пътища?На кое голямо етапно крос кънтри състезание има нощни етапи?
              Миналата година на Русе когато карахме заедно ако си спомняш казах на един от организаторите ,че нещо не ми прилича много на рали това трасе а той ме поправи ,че не било рали а било крос кънтри ама виж тук какво пише:

              Празника на ОФРОУДА в Добруджа тази година ще е от 10 до 12 октомври.Ще има забавление и напрежение за състезателите и
              шоу за зрителите в различните класове.
              Три дни и много състезателни километри за за РАЛИ РЕЙДА
              Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
              Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

              Sofrace Offroad Team

              Коментар


              • #22
                От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                Е какво толкова е попитал човека.
                Що ще има нощен етап. Ами нормално е да се пита.
                Има дупки, камъни и коловози колкото си искаш. А и доста пушилка ако е сухо.
                Навигацията през ноща е доста трудна, ако пътната книга е правена по светло.
                А на организаторите им пожелавам не лудост, а здрав разум.
                Хайде сега на работа.
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • #23
                  От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                  Еми значи да си сложим хубави брони!

                  Коментар


                  • #24
                    От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                    Какви нощи етапи какви брони !!! Миналогодишното състезание беше най-бързото в шампионата.
                    Ако могат организаторите да го, повторят - този празник (рали Добруджа) ,аз ще бъда най-щастлив.
                    Свършете си работата момчета.!

                    Коментар


                    • #25
                      От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                      никои нищо не каза за АТВ тата?

                      Коментар


                      • #26
                        От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                        Ха ха, ще си наруша традицията да се записвам в последния момент, ама какво да правя като Добрич ми е от любимите състезания!
                        Бройте ме за Трофи-то с Витарата!
                        Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                        0899 00 2221 Николай Динков
                        skype: kokonp

                        Коментар


                        • #27
                          От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                          Официалното записване ще започне от 1-ви Септември, тогава ще се пуснат онлайн заявки тук и в нашия сайт. Не, че ако пишете в темата ще ви върнем
                          TT-Tuning Team
                          АСК Добрич

                          Коментар


                          • #28
                            От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                            За ралито не знам, но на трофито на нощен етап е голям кеф. Миналата година на Шуменското състезание нощният етап беше лек и много приятен, при пълнолуние което го правеше и много красив.
                            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                            Телефон - в профила!

                            Коментар


                            • #29
                              От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                              Първоначално публикуван от Деян Давидов Преглед на мнение
                              Официалното записване ще започне от 1-ви Септември, тогава ще се пуснат онлайн заявки тук и в нашия сайт. Не, че ако пишете в темата ще ви върнем
                              Ай стига бе, аз един път да реша да се запиша на време, а то записването официално не било започнало
                              Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                              0899 00 2221 Николай Динков
                              skype: kokonp

                              Коментар


                              • #30
                                От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 2013

                                Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
                                Ай стига бе, аз един път да реша да се запиша на време, а то записването официално не било започнало
                                Теб те записвам веднага неофициално.А следващата седмица и официално.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X