Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

    Аз благодаря на всички защото си бях пред компа.
    Които със снимки и клипове ни направиха съпречастни със това състезание.А така също и на организаторите не са ни поставяли в зътъмнение за класиранията.
    Константин Вълчанов.0888313247

    Коментар


    • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

      Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
      Не съм убеден,че играча с Пандата е карал по трасето, щото видиш ли не е знаел горкия къде се намира!!! Ами просто е трябвало да го изритат от кариерата, или ако е имало полиция да го арестува! И както един от състезателите по горе писа че е карал 10 мин. след него в гората, ами просто е трябвало да му вкара задния капак в Г.ЗА със булбара и да видим тогава дали щеше да продължава да се прави на палячо!
      Почти съм сигурен че не беше тази панда.Пред мен караше друга червена ,но това беше на 2 рия ден след фургона(колегите знаят къде) .Тръгнах да я бутам накрая но имам съвестен навигатор а аз се бях поизнервил.
      За това трябва да си има затворен етап за сеир на публиката а и да успеем да посъберем спонсори.
      Но не искам да давам съвети тъй като организация на едно цяло състезание е най вероятно кошмар
      Последно редактирано от Тодор (Zaarin); 07-05-09, 09:58.
      ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

      Коментар


      • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

        Като верен фен на offroad състезанията в Бг. благодарност към Организатора и към всички състезатели.Направихте много добро офроуд рали.
        Трасето мисля,че беше чъдесно за състезателите не много дълго и трудно.Всички бяха севежи и изглеждаха доволни на финала.
        За публиката тя си е такава в цяла България.Колко съм мъж,и аз го мога ама,ама не по правилата.
        Пламен неотказа информация на фотографи които познава и знае,че и те знаят как да се държат.Благодаря му за което.
        Пожелавам за всички да гледаме състезания добри като това.
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от toush; 06-05-09, 12:01.

        Коментар


        • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

          Добро офроуд рали
          Благодарности за поднесеното преживяване на Организатори и Състезатели.Поздравления за победителите.
          Не се сърдете на публиката част от тях са Големи карачи ама само ако ги гледа гаджето иначе немогат да са мъже ида излязат на спортния терен.
          Според мен /9г следя тези състезания/беше едно чудесно организирано и чудесно изпълнено.
          Извене те ме за повторното изказване
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от toush; 06-05-09, 12:14.

          Коментар


          • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

            За пръв път участвам на такова състезание. Забавлявах се страхотно. Имаше невероятни емоции. Благодаря много на организаторите за добрата организация пред трите дена и също специални благодарности на целият екип на Вромос за подкрепата и най-вече за разясняването на роудбука.
            0888 068 669

            Коментар


            • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

              Здравейте, ето и нещо от мен ...
              Прикачени файлове

              Коментар


              • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                Първоначално публикуван от ghost Преглед на мнение
                ... Не вярвам на Вас лично, а и на другите състезатели да Ви е неприятна подкрепата на истинските фенове.
                Няма нормален човек, на когото да не харесва подкрепата от страна на истинските почитатели на нашия спорт. Естествено, че е приятно при подхождането към някакво препятствие да чуеш окуражителните викове от публиката.

                За съжаление, поне по мои наблюдения, една много солидна част от публиката е далеч от понятието "истински фенове". Тази част не отива на състезанието за да наблюдава майсторски изпълнения и технично каране, а се кефи тогава, когато на някой (чети състезателите) му е гадно. Едва ли ще намериш участник в състезание, на който да му е приятно от изказвания като "Добре, че Х се обърна, та да видим нещо", "Най-после да стане нещо интересно" (при вида на закъсал джип) или да чуе злорад смях при всяко най-малко запъване на състезател по трасето.
                Тази част от публиката гледа на състезателите като на някакви гладиатори, които са едва ли не длъжни да й осигурят (и то безплатно) гъделичкащи нервите гледки - закъсали, обърнати и потрошени джипове, омазани до ушите с кал и плетящи крака от умора навигатори и т.н.
                Нали не очаквате да се радваме на такава публика? Все пак, всички ние жертваме време, средства и усилия най-вече за собствено удоволствие ...

                И ако споменатата особеност на публиката можем да я пренебрегнем, то не може да се каже същото за случаите, в които хора от публиката се напъват да се превърнат в активни участници в надпреварата.
                Примерно, на последното състезание имаше по няколко екипажа групирани с времена в рамките на една-две минути. А дори и да не се бори за място в призовата тройка, почти всеки от нас си е имал своята битка - било да навакса изоставането от предния в класирането, било да не допусне този след него да стопи разделящите ни минутки, било просто да финишира успешно.
                Мисля, че не е трудно да се досети човек какво се случва, когато в условията на такава оспорвана надпревара хора от публиката започнат да пречат на състезателите - било неволно, а още повече пък, когато това става умишлено.

                Тогава всякакво уважение изчезва и на негово място идват други чувства. Така че, дайте да се уважаваме взаимно и да не си пречим, за да няма пострадали ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                  Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                  Здравейте, ето и нещо от мен ...
                  Тая втората снимка е невероятна- Все едно е попаднал на противотанкова мина!!!
                  Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                  А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                  Коментар


                  • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                    Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                    Тая втората снимка е невероятна- Все едно е попаднал на противотанкова мина!!!
                    Въпреки, че объркахме роудбука, заради което сме назад в класирането, ние сме много доволни и ще продължаваме напред!!! А, относно противотанковата мина, просто я прелетяхме... Между другото, преди това пихме РЕД БУЛ ,който ни даде крила !!

                    Коментар


                    • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                      Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                      ... А, относно противотанковата мина, просто я прелетяхме...
                      На видеото от преминаването на това място се вижда добре как при изкачването бронята ви заорава. Нещо, което не видях при никоя друга машина. А тази снимка ме навежда на мисълта, че окачването ви може да е твърде омекнало. Това смачкване ми се струва прекалено голямо. Май няма да е зле да си помислите за смяна на пружините.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        На видеото от преминаването на това място се вижда добре как при изкачването бронята ви заорава. Нещо, което не видях при никоя друга машина. А тази снимка ме навежда на мисълта, че окачването ви може да е твърде омекнало. Това смачкване ми се струва прекалено голямо. Май няма да е зле да си помислите за смяна на пружините.
                        Благодаря за информацията. За Карлово всичко ще е ОК!!

                        Коментар


                        • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                          И от мен една похвала за организатори и учасници, гледах само снимките и клиповете но ми хареса.Наистина е било вълнуващо и красиво и за гледане а и за каране.
                          Колкото до онези присъединили се към трасето без да са учасници, какво да кажем липсват им първите седем години и кумунизма, аз съм карала на рали през кумунизма там никой неможеше да се вмъкне между учасници в затворените кръгове, не съм политически настроена но някои работи ще ни липсват господа /Другари/
                          имаше уважение респект към организацията и към по знаещите и можещите. На които много им се кара и могат, да си подготвят автомобил и да се записват, То иначе всеки да се прави на ас. ама лука му виси от джоба.
                          Що не казахте че пускате и лубители самоубиици щях да дойда с Преславката хем е 4х4 хем да видим как ще ме извадите от трасето, трябва да викнете мъж ми с трактора че белким ме извади
                          Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                          Коментар


                          • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                            Първоначално публикуван от donia Преглед на мнение
                            Колкото до онези присъединили се към трасето без да са учасници, какво да кажем липсват им първите седем години и кумунизма, аз съм карала на рали през кумунизма там никой неможеше да се вмъкне между учасници в затворените кръгове
                            Само да уточня в този род състезания "Офф-Роуд Рали" няма затворени трасета като тези в които сте участвали. Тук принципа на състезанието е навигация (ориентиране). Трасето не се познава предварително а класирането е съставено от няколко фактора.Тук самосъзнанието на публиката е на първо място ама като гледам такова липсва.
                            Абе хубаво щеше да е ако имаше такива "Затворени етапи" за да се контролира публиката ама както видяхме на състезанието в Приморско (Траял) те са като неуправляема установка и съсипват всяко добре направено мероприятие.
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                              Все пак трасето е убозначено дори и ориентировачно, и си има места за зрителите в рали шампионата също може да се вмъкне някои зашото не е възможно една скоростна отсечка от 10-18км. да се опази отвсякъде има черни пътища има макадам, и чичковци дето отиват да си вържат доматите на 20км. че да се самозадоволяват. Но имаше респект и уважение, а сега повечето които са взели кетап за шьофор и тати им купил джип или по сносно возило мислят че само тяхната кола има скорости и само те въртят волан и натискат педали.
                              а колко труд време и мисъл трябва докато се организира едно такова мероприятие с пресечен релеф,тракове, контроли, учасници, зрители и всички които са поне малко подвласни на тази краста автомобилизъм, във многото му разновидности.
                              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                              Коментар


                              • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                                То и сега си има ред по ралитата.И никой не може да навлезе на трасето за състезание.НО има поне 100полицаи на една скоростна отсечка.
                                И както по горе бе написано че трасето за офроуд трудно може да се покрие навсякаде.
                                Константин Вълчанов.0888313247

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X