Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

    Тези са последните




    Тази снимка е специално за организатора.....
    http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

    Коментар


    • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

      Ето тези вече найстина са последнитеНадявам се да са ви харесали






      Една бърза смяна на волана





      Вече останхме малко хора тук в очакване на последните два екипажа ,с двете варненски витари,понеже мина доста време, а те така и не се появиха,един луд фен реши да ни направи шоу ,като мине през трасето.А ето го и него












      А ето го и задкормилното устроиство

      Това беше всичко от мен.
      Последно редактирано от cveti; 04-05-09, 19:21.
      http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

      Коментар


      • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

        Ето снимки и от мен! От 3те състезателни дни.






























































        Последно редактирано от cveti; 04-05-09, 19:20.

        Коментар


        • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ























          Последно редактирано от cveti; 04-05-09, 19:20.

          Коментар


          • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

            Малко снимки и от мен, извинявам се че ви пренасочвам към друг сайт, но там ми е най-удобно да ги качвам. Ако нямате регистрация и не се виждат, след последната снимка има линк към място, където се виждат без регистрация.

            За самото състезание ще кажа, че аз лично бях объркан от липсата на каквато и да е информация. Другите коментари ще запазя за себе си, защото и състезането и организаторите му са ми симпатични, надявам се другата година да мога да гледам цялото и да има повече информация...

            Поздравления за участниците - бяха много нахъсани и много технични и машините им бяха впечатляващи.
            Последно редактирано от Георги Иванов (gorbi); 04-05-09, 18:33.

            Коментар


            • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

              Някой няма ли да пусне класирания.1.2.3. ден и генералните
              OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
              www.offroadprimorsko.com
              0899883765

              Коментар


              • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                Не губете кураж за следващият тираж
                Човек се учи с много практика:D

                Коментар


                • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                  Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                  Някой няма ли да пусне класирания.1.2.3. ден и генералните
                  Абе наистина тея организатори няма ли да пуснат едно класиране, че седим пред компютрите и се чудим какво е станало. Въобще състезание имало ли е?



                  Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                  NULLA TENACI INVIA EST VIA

                  Коментар


                  • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                    По агентурен път успях да измъкна от касата на организаторите секретните резултати от състезанието.

                    Генерално класиране в "Експерт"



                    Генерално класиране в "Адвенчър"



                    Класирането от 3-я ден на състезанието е в прикачените PDF файлове
                    Прикачени файлове
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                      Ха здрасти и от мен.Не писахме щото карахме...и се кефихме.
                      Тенев , дължа лично извинение за изсказването ми за варненските екипажи!!!Нямах предвид всички варненски ,но моето мнение си е само мое.Не е лесно да направиш състезание и да угодиш на всички особенно на такива като мен(знам си , какъв съм), а и все пак 2 дни съм бил първи нормално е да се поизнервя като като виждам че губя а и пред мене колегата пропусна(заобиколи отдалеч точка 68 и 69) .Дали се е отделил от трака ...божа работа. Човека си караше много яко и може би наистина си заслужава мястото. За мен беше двоен дебют и важно представяне-нова кола,неизпробвана и нов навигатор...и мисля че сме доволни. Благодаря още веднъж на всички допринесли за това състезание!

                      Също специални благодарности на пьпешите които хвърляха пънове пред нашите коли за да минем в лайната и да има направим кеф като си строшим колите!!!Е, някои минаха отстрани.И На тъпанара с червената Фиат панда който кара 10 мин пред мен по трасето и не му пукаше че му светя като луд!
                      Важно е на финала да се прибереш доволен.А аз съм.Благодаря за което!
                      ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                      Коментар


                      • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                        Снимки от 4ти май

                        В пясъчната кариера на с. Изворско


















































                        И малко олигофрения...


                        Тука след като отскочи му се попиля багажа по трасето. Изсипаха се и стъклени бутилки, които се натрошиха...


                        Олигофрена си изсипа и гърнето


                        Накрая издрапа. Не разбрах защо беше допуснат този цирк при отворено трасе (имаше още екипажи да минават)...

                        Коментар


                        • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                          Снимки от награждаването

                          Наградите


                          Организатори и спонсори


                          Победителите в клас Адвенчър


                          Победителите в клас Експерт


                          Всички наградени


                          Шампанското...

                          Коментар


                          • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                            ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ !!!

                            снимки Полина Тодорова







                            Коментар


                            • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                              Първоначално публикуван от tdsprite Преглед на мнение
                              Здравейте на всички,
                              аз съм луд фен на off-road и трябва да ви кажа, че наистина публиката тази година беше под всякаква критика, защото се опитваха всячески да пречат и да заблуждават състезателите, за да гледали сеир. Срамота, че само 1 момиче защити фронта, незнам всички ли са сеирджии, че си мълчаха като пънове. А най-грубото беше, че към въпросната егидка се присъедини един много известен навигатор, който даже го има на снимка на предната страница, как е седнал на трасето. Явно щот той се набичи в калта и да дай да не е единствения. За мен това трябва да е наказуемо и като финиша някой не трябва да има право да се връща и да прави спънки на конкутенцията си. Мен ме е яд, че незнаех, че това е навигатор на човека, който може би ще стане шампион в адвентчър, но ако знаех нямаше да оставя нещата така. А самия пилот даже неподозираш какво прави ко-пилота му. Явно затова се носят слухове, че не го слуша много!!!
                              Направо нямам думи!!!
                              Сеир му е майката,какво ти пука кой от къде е минал и кой къде е стоял. "Тайга балшая"- са казали братушките,всеки може да минава от където си иска. Аз лично не видях организатора да е оградил мястото с ленти.
                              Кой пък е този "много известен навигатор" и с какво е попречил, че не виждам на снимките? Ти май си фен на някой от загубилите А? Пък това за слуховете,ние тук във форума много на клюки не вярваме дай конкретни доказателства за твърдението си,явно познаваш много добре тези пилот и ко-пилот щом твърдиш кой кого не слушал.
                              Последно редактирано от banjo; 05-05-09, 01:08.
                              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                              Дий Снайдер

                              Коментар


                              • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                                Завърши поредното ОФФ-РОАД РАЛИ. Наистина слънчевото време и липсата на КАЛ позволиха на състезателите яко да натиснат газта. Спрямо организаторите недоволни винаги ще има, но това си е традиция!!! Аз прецених, че самурая не е най-подходящия джип за РАЛИ за това не участвах, но бях там и 3-те дена. Наистина мащабно мероприятие, на територията на 4 общини.
                                Поздравления за победителите Алексите в "Експерт" и Геро и Благой от "Адвенчър". Но и другите заслужават поздравления. Хубаво е да си на стълбицата, но и другите се потрудиха МНОГО за да достигнат финала.
                                Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                                http://www.cardomain.com/ride/2562837

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X