Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

    Първоначално публикуван от Nasori Преглед на мнение
    ! За такива като глупака с Пандата и останалите, пречещи по всевъзможни начини на състезателите,
    Сигорен съм , че точно заради такива "фенове" организаторите бяха по пестеливи с информацията за интересните места.Не доброто е, че пандата май е съфоромец! Лошото е, че е имало и други съдейки по снимките .Хубаво е и за състезателите и за организаторите да има фенове по трасето но опазил ГОСПОД и първите и вторите от такива...............епитета го оставям на вас. Несъм бил на самото състезание така ,че не мога да го коментирам, но си мисля, че е било добро. И нека тези които гледат на едно такова мероприятие като място за саир, да знаят, че този саир за тях струва много труд, време, претеснения........и още много не то лкова приятни емоции на организатора.
    Последно редактирано от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ); 05-05-09, 23:55.
    Цветан Петров
    "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
    0888865583

    Коментар


    • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

      Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
      Сигорен съм , че точно заради такива "фенове" организаторите бяха по пестеливи с информацията за интересните места.Не доброто е, че пандата май е съфоромец! Лошото е, че е имало и други съдейки по снимките .Хубаво е и за състезателите и за организаторите да има фенове по трасето но опазил ГОСПОД и ппървите и вторите от такива...............епитета го оставям на вас. Несъм бил на самото състезание така ,че немога да го коментирам, но си мисля, че е било добро. И нека тези които гледат на едно такова мероприятие като място за саир, да знаят, че този саир за тях струва много труд, време, претеснения........и още много не толкова приятни емоции на организатора.
      С риск да се повторя, за мен причината за изцепките на публиката е точно, щото организаторите разчитаха, че държейки ги в информационно затъмнение могат да си решат този проблем. Уви тук това е равно на това да разчиташ на самосъзнанието на българина да не прави мизерии за кеф! Моят извод е, че публиката трябва да се менажира не по-малко от състезателите, щото инак оставена на самотек, виждате какво става...
      От дума на дума информацията се ширва и после дали нарочно или от недостик на правилни разсъждения рисковите ситуации са налице. И пак ще кажа, може би това е пропуск от страна на организаторите, но наистина за тях задачате е пълна с неизвестни и трудности и аз напълно ги подкрепям. Важното е, че състезанието мина успешно, всички са живи и здрави и пожелавам пак много успехи!

      Коментар


      • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

        Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
        Важното е, че състезанието мина успешно, всички са живи и здрави и пожелавам пак много успехи!
        С това последното съм ссъгласен, но как се подсигорява трасе дълго 100-120км. в горски терен.Другото това е състезание за ориентиране, няколко точки изнесени порано могат да бъдат достатъчна информация за познаващите района.
        Последно редактирано от Тодор (Zaarin); 06-05-09, 10:35.
        Цветан Петров
        "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
        0888865583

        Коментар


        • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

          Незнам как, а и не давам акъл, трудна задача си е, но по пътя на логиката е част от отговорността на организаторите или бъркам, че ако беше станал гаф, щяха и те да са виновни?

          Коментар


          • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

            Не съм убеден,че играча с Пандата е карал по трасето, щото видиш ли не е знаел горкия къде се намира!!! Ами просто е трябвало да го изритат от кариерата, или ако е имало полиция да го арестува! И както един от състезателите по горе писа че е карал 10 мин. след него в гората, ами просто е трябвало да му вкара задния капак в Г.ЗА със булбара и да видим тогава дали щеше да продължава да се прави на палячо!
            А ако някой от колегите дето казват че публиката видиш ли трябва да се контролира по трасето, нека каже как това да стане по трасе дълго над сто километра!
            Стига сте ги юркали организаторите да правят неща които няма как да бъдат направени!
            За мен като зрител и фен на този тип каране, състезанието си беше супер. Виждам ,че и участниците не се оплакват! Даже някои казаха , че са се кефили и им е харесало! Лично за мен това е важно, а не хленченията на единични зяпачи! Защото ако ги няма състезателите, тогава хич няма какво да гледаме!
            Със едно не мога да не се съглася, а това е ,че наистина на голяма част от зрителите им липсва култура и зрителско възпитание! Но вероятно това не са заклетите фенове, защото хората които обичат този спорт, до голяма степен са сериозни и отговорни люде!
            Това е моето виждане по въпроса и не ангажирам никой с него!!!
            Още веднъж благодаря за чудесното състезание!!!
            Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

            А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

            Коментар


            • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

              Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
              Това диване Явор пак е сложил обеците наопъки
              Аха така върви повече

              Първоначално публикуван от Виктор Мечкаров Преглед на мнение
              След това състезание към публиката имам специално отношение.
              Докато някоя панда не заеме мястото на предната емблема на някой от състезателите публиката няма как да се "усмири". Дано само не стане със жертви.

              Коментар


              • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                Трябва да призная, че местата за гледане се определяха следобеда преди старта и много зависеха от прогнозата за времето. А закъсняването пък беше от много задължения на организаторите след приключване на състезателния ден ( класирания и т.н. ). Все пак е това мероприятие е среща на 60 състезатели и 30 коли, дошли да си премерят силите, издържливостта, нервите и железата. Те бяха нашата цел. Нека да не се сърди публиката, но все тези мъже ( и мъжките момичета ) имаха приоритет. И не може да е по-различен начин.
                Аз лично съм бил публика на много състезания из цялата страна и също като вас много често съм негодувал за оскъдната информация за места за гледане. Сега обаче разбрах от първия ред за какво става дума. Няма технически начин да се обезопаси 100 км трасе освен с един полк жандармерия или лека бронетанкова част. Винаги, ще има някоя панда, която ще се промъкне от някой храсти като бригада " Чавдар" и ще атакува заветното трасе. А утре вече към това трасе никой няма да има интерес, освен наистина запалените фенове. Ако наистина искахме да е секретно състезание, да и въобще тази тема щеше да я има. Или в нея да има вече и аз не знам колко снимки.

                Аз уви не успях да видя нищо друго от това състезание, освен стартовете и финалите.
                Но вече знам колко труд е организирането на едно сериозно състезание и премислих всички лоши думи, които съм казал по адрес на организаторите.
                Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                NULLA TENACI INVIA EST VIA

                Коментар


                • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                  Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                  Незнам как ...
                  Ами тогава спри да спамиш! Тази тема е за конкретно състезание.

                  Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                  ... Виждам ,че и участниците не се оплакват! Даже някои казаха , че са се кефили и им е харесало! ...
                  Много си беше добро състезанието! Направихме си хубаво забавление, особено последния ден.
                  Последно редактирано от Чавдар (V93); 06-05-09, 07:44.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    Много си беше добро състезанието! Направихме си хубаво забавление, особено последния ден.
                    Oпределено се виждаше, че се забавлявашСлед като прекара Нисана през гъсто израстналите дървета по трасето от първия ден(кой го измисли това трасе), Чаво подаде смес в останалите два.А минавайки 4 пъти при мен на кариерата, се виждаше и състезателен хъс в очите муПредставете си какво би се случило ако и г-жа Крачунова му вдигаше адреналина с "газ,гааз,гаааз"
                    "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                    „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                    Коментар


                    • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                      Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                      ... Представете си какво би се случило ако и г-жа Крачунова му вдигаше адреналина с "газ,гааз,гаааз"
                      Ама ти какво мислиш, че казва госпожата? Тя май се оказва ралиджийка по душа ... Само първия ден се беше лееекинко притеснила, че с кайманите на този терен колата трудно се държеше в пътя и на няколко пъти бяхме доста близо до търкаляне, пък патрулът е по-труден за изправяне от витара например.

                      Без майтап, добро си беше трасето. Само първия ден беше леко интересно да се кара по тесния път с яките камъни из гората. Джантите ги направих на дреб, но, слава богу, не срязах някоя гума.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                        Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                        Другото това е състезание за ориентиране, няколко точки изнесени порано могат да бъдат достатъчна информация за познаващите района.
                        Незнам при вас,ама като вземеш пътната книга на трасе което организатора го е пазил в тайна до последно (както бе това състезание) и започнеш да следиш ситуациите по картинките и метража дали ти пука къде са местата за публиката. Единственото което помага на домашното състезание е като видиш познат път който си минавал 10години е да знаеш как по бързо и безопасно да преминеш през препятствието. У дома и стените помагат ,можете да ме опровергаете ама не виждам с какво като състезанията се следят също и с GPS и мушендии неможе да има. Ако прегледате трак на състезател ще видите колко отбивки от правилния път има от пропуснати пътища и връщането до правилната позиция.
                        Дали тогава на Варна Офроуд 2008 (дъждовното състезание)отбора К.Илиев-И.Маринов са знаели трасето като на финала имаха 3часа преднина пред втория. Ами не са го знаели а са карали мъжката с перфектната кола за тях. Тази година К.Илиев имаие малшанс като навигатор на Витара и по негови думи автомобила е "създаден за асвалт" и заради това се е счупил.
                        Първия в "Адвенчър" тази година бе трън в очите на всички,за какво ли?. Екипажа имаше малшанс в първите два дни а в последния ден раздаде мъжка газ за да навакса загубите,или печелят или се чупят. Според мен нямаха конкуренция в класа си. Те се стремяха да дадат по-добро време спрямо клас "ЕКСПЕРТ". Според мен тяхното педставяне е пълен провал защото тяхното време е шесто (вижте за справка генералното класиране) и представянето им е по-слабо от миналата година.
                        Стига сте плюли на ляво и на дясно,състезанието си бе перфектно от организация ,няма сериозни щети така ,че прекратете с дразгите.
                        Независимо ,че не са дали на време точките за зрителите бях изненадан как в най-затънтените места в гората (там където не бяха обявени) имаше много хора.

                        Това е моето мнение ,Приятен ден и приятен Празник на именниците.
                        Последно редактирано от banjo; 06-05-09, 09:48.
                        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                        Дий Снайдер

                        Коментар


                        • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                          Колега mater, за да не спамим темата виж пост 389, и моите упреци не са към организаторите а към тази част от публиката която не е отишла за да се забавлява а да пречи на състезателите, и на самото състезание.
                          Цветан Петров
                          "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                          0888865583

                          Коментар


                          • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                            Добро утро,

                            ВАРНА ОФРОУД 2009 вече е история.
                            Огранизационния екип на състезанието положи много високо професионален труд за да направи факт, функционирането на това мероприятие. Хора, вие сте пълни професионалисти.
                            Като уволнения директор на състезанието поздравявам победителите качили се на почетния подиум на ВАРНА ОФРОУД 2009.
                            Поздравявам и победителите, тези които не успяха да се качат на подиума, но се бориха до финала.
                            Като човек и ваш приятел ви прегръщам най-сърдечно.
                            Яворе (дорзи) видях те на финала на 2-ти май, почувствах се като дете, което за първи път гледало STAR WARS и така три пъти.
                            Яворе-Вромос, как се прави?
                            Кажи ми как се създаде толкова единен, сплотен и корав отбор.
                            Наблюдавах ви, страхотни сте!

                            Публиката, вие направихте невъзможното, възможно. Бяхте навсякъде.
                            Направихте така, че състезателите да гледат на вас като на ОФРОУД-ПРЕПЯТСТВИЕ @@#$%^&@#@^$%@. Радвам се че никой не откри стрелба по бегачките.

                            Всичко вече е история
                            благодаря

                            поклон
                            Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 06-05-09, 16:55.
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                              Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                              Колега mater, за да не спамим темата виж пост 389, и моите упреци не са към организаторите а към тази част от публиката която не е отишла за да се забавлява а да пречи на състезателите, и на самото състезание.
                              Това че цитирам вас не е напатка към вашата личност а към всички с негативно мнение. За публиката съм съгласен 200% че се държи като отървана.
                              Поздрави на организаторите и победителите.
                              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                              Дий Снайдер

                              Коментар


                              • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                                За съжаление, видеото изглежда е качено по начин, който позволява файлът да бъде свален само 10 пъти.
                                Сцепих файла на две и го метнах в vbox7

                                Част 1 - http://vbox7.com/play:347949bc
                                Част 2 - http://vbox7.com/play:4cfc7a0c

                                Ако някой иска все пак целия файл да ми драсне едно съобщение. Ще измислим начин да му го изпратя.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X