Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

    Поздравления на екипа организирал "Варна офроуд Рали".
    Добра организация, добро трасе, 99.9% перфектна пътна книга!
    За жалост нямахме шанса да преминем през целият маршрут на първият ден поради сериозен технически проблем, но благодарение на новият ни механик имахме шанса да завършим успешно ден 2 и 3, макар че преодоляхме трасетата само на заден мост поради сериозни технически проблеми.
    Въпроса с публиката е сериозен, но няма как да се избегнат тези моменти с публика "доокрасяваща" трасето, пресичаша, караща и пречеща на състезатели и организатори. Явно българите сме такива и това няма да се промени докато не се превъзпитаме ( невъзможно ( не искам да накарня никой с моите думи) ).
    Обобщено: Добро състезание с отлична организация, трасе, съдии и прочие ( лично мнение ).

    Благодаря от името на екипаж No19 за шанса да се позабавляваме на територията на офроуд полетата на Варна!

    Коментар


    • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

      От името на екипаж номер 24 искам да изкажа искренни благодарности на организаторите за прекрасното състезание/въпреки че за нас беше първото и нямаме голяма база за сравнения/.Но така не бяхме се забавлявали отдавна .

      Коментар


      • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

        Малко видео от мен. Заснети са част от участниците преминали на Изворско.
        http://rapidshare.com/files/22933881..._2009.avi.html

        Ако на някой видеото не му се стартира нормално да си изтегли необходимия кодек - http://www.free-codecs.com/FFDShow_download.htm

        Благодаря на организаторите и участниците за възможността да наблюдавам състезанието. Ще съм благодарен ако в бъдеще има повече информация за възможните точки за наблюдение.

        Коментар


        • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

          Първоначално публикуван от mater Преглед на мнение
          Кой пък е този "много известен навигатор" и с какво е попречил, че не виждам на снимките? Ти май си фен на някой от загубилите А? Пък това за слуховете,ние тук във форума много на клюки не вярваме дай конкретни доказателства за твърдението си,явно познаваш много добре тези пилот и ко-пилот щом твърдиш кой кого не слушал.
          Навигатора се казва Благой и кара с Геро.Лично се засилих срещу него и набързо се изнесе заедно със стола си от където исках да мина.После се разбрахме с него и не сме се карали и няма нужда да спорите тук.Колегата който спомена за случая не го знам по ника кой е,но му казвам че няма смисъл да се трови хубавото състезание с такива неща
          Благодарности и от мен за хубавото състезание към всички допринесли за организирането му.И най-важното-тази година Пламен Тенев не се зарече повече да не прави състезания.
          П.С.Моля всеки който иска да си получи рушвета за това че се качих за първи път на подиума да ползва само лични съобщения

          Коментар


          • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

            А моя рушвет???
            ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

            Коментар


            • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

              Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
              .............
              П.С.Моля всеки който иска да си получи рушвета за това че се качих за първи път на подиума да ползва само лични съобщения
              Поздравления Дорзи / изрод отзад напред /.
              Помня колко години упорити битки , разочарования, търпение и техническо творчество ти бяха необходими, за да докажеш, че и Ладата става .

              Е доказа го! Дали защото Ладата става, или защото си шампион по умението да съхраниш автомобила - наистина не зная.
              Успя ! Бравос !
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                Честито и от мен на Явор(Дорзи). Извини ме, но съм много любопитен и ще попитам. На снимките ясно се вижда, че предните гуми на Нивата са с различна шарка с тези отзад. Това част от тактиката ли бе или просто така се получи???
                Y260

                Коментар


                • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                  Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
                  П.С.Моля всеки който иска да си получи рушвета за това че се качих за първи път на подиума да ползва само лични съобщения
                  Амиии аз имам обещано едно вадене на зъб. Макар и беше уточнено с какъв инструмент ще се случи това.
                  Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                  NULLA TENACI INVIA EST VIA

                  Коментар


                  • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                    Поздравления за организаторите и фоторепортерите.

                    Коментар


                    • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                      Първоначално публикуван от abator Преглед на мнение
                      Малко видео от мен. Заснети са част от участниците преминали на Изворско.
                      http://rapidshare.com/files/22933881..._2009.avi.html

                      За съжаление, видеото изглежда е качено по начин, който позволява файлът да бъде свален само 10 пъти.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                        Ето още малко снимки и от нашия екип...

                        www.photokp.com

                        фотографии : Полина Тодорова , Тодор Панайотов













































                        www.photokp.com
                        Последно редактирано от VIPphoto; 05-05-09, 21:26.

                        Коментар


                        • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                          Здравейте от мен! Честито на победителите и поздравления за всички участници! За първи път присъствах на офроуд състезание, хареса ми и останах доволен, благодаря! Въпреки, че често бях в неведение за зрителските места, още повече, че не познавам Варна и околностите, но по старата максима "С питане до Цариград се стига" успях да гледам част от състезанието! Евала на всички, участници и организатори! Моите любителски снимки няма да качвам, има достатъчно професионални такива! За такива като глупака с Пандата и останалите, пречещи по всевъзможни начини на състезателите, организаторите да измислят начин да ги игнорират от състезанията!

                          Коментар


                          • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                            Аз не разбирам как е възможно да има рганизация и паралелно с това, разни Панди да правят подобни опасни ситуации, но понеже нямам опит в тия неща, нямам думата.
                            Браво на организаторите, така от пред компа нещата изглеждат лесни и забавни...
                            Аз лично се изкефих много, сигурно на живо е било още по-забавно.
                            Браво и на състезателите!
                            Успех на всички!

                            Коментар


                            • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                              Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                              Аз не разбирам как е възможно да има рганизация и паралелно с това, разни Панди да правят подобни опасни ситуации, но понеже нямам опит в тия неща, нямам думата.
                              Браво на организаторите, така от пред компа нещата изглеждат лесни и забавни...
                              Ами то не бяха само Панди, имаше Митсубишита, Рена, Пежа и всякаква обезумяла паплач , която се беше намърдала навътре в гората на места където със сигурност искаха да създават опасни ситуации, да пречат на състезанието, и да навредят на организаторите.
                              След това състезание към публиката имам специално отношение.

                              Коментар


                              • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                                Съгласен съм, публиката и то тук няма култура на гледане... Но то в наща мила татковина културата на каквото и да било просто е аут от много време .
                                Но мисълта ми е, че все пак организацията е длъжна да се грижи и за това. Не искам да звучи като упрек, напротив, знам много добре каква лудица е да организираш нещо свързано с хора и публика от личен опит, но в друга сфера и ги разбирам много добре. По-скоро си правя изводите за себе си. На публиката не може да се има доверие и трябва да бъде принудена да спазва правилата. И това няма как да стане с неказване на местата за гледане, даже напротив, те се разщъкват още повече в търсене. По-скоро трябва да бъде принудително задържана в дадени сектори и недопускана в други. Това обаче при подобен мащаб на трасето е много тежка задача...
                                Браво на организаторите и състезателите най-вече, че няма инциденти, щети и по-лоши случки, при тези услови на работа

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X