Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

    Някой да подскаже (на лични, за да не става навалица), по какъв начин или по-точно - откъде се минава, за да стигна рано сутринта до кариерата в Изворско, да не пречим на състезателите в по-късните след 9.00 часове, като се мотаме и търсим места за снимане. За помогналите - ще има хубави снимки после Успех на всички състезатели !

    Коментар


    • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      Кой с кого се гаври не е много сигурно. Днес, след последната контрола преди финала, част от публиката в даден момент е решила да се разнообрази и е започнала да хвърля дървета на трасето за да блокира тази част от него, която беше проходима без да се хвърлят лебедки, а след това юнаците са започнали да оказват "приятелска помощ" на подхождащите към това място състезатели за да ги насочат към място, където джиповете ще затънат във водата и калта и ще трябва да се вадят на лебедка. Разбира се, на любителите на силни изживявания за чужда сметка изобщо не им е пукало, че по този начин прецакват състезателите, преминаващи от там.
      И на други места е имало случаи, в които зрители са се опитвали да насочат състезатели към места, където те с голяма вероятност биха закъсали или дори биха понесли щети по колата.

      Отделно, дето и в двата дни имаше повече от един случай на навлизане на коли на зрители по трасето, при което освен, че се пречи на състезателите, се създават и предпоставки за нежелани инциденти.

      Пък после нека някой се чуди защо организаторите много премислят какви места (и дали) да посочат за зрители!
      Говеда винаги е имало и ще продължава да има. Но после пак публиката озапти "любителите на силни изживявания", и пак тя разчисти трасето, а не организаторите. Абе всеки е прав за себе си, но не може да няма допирни точки. Не вярвам на Вас лично, а и на другите състезатели да Ви е неприятна подкрепата на истинските фенове.

      Коментар


      • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

        Малко ме е яд , че не бях на време на финала....но семкаджии и сеерджии бол...
        ХОРА моля, има друг начин да се докажете пред гаджетата, вместо да си показвате колчетата и да си ги хвърляте в дерето....







        Фен клубът на бялата витара... момичето, което само премести дънера за да не пречи в трасето ....










        Евала момчета... добре че бяхте вие да поснимам работа на навигатор off board...



        Организацията беше на 6 , на 1вата минута се появи помощ



        Само едно не разбрах ...защо не послушахте контролата горе,която ви каза да минете в ляво

        Коментар


        • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

          Първоначално публикуван от Agentka Преглед на мнение
          Привет и от мен !
          За пръв път бях на такова рали,вече съм фен на OFFRoad .
          Разочарована съм малко от организацията.То големи тайни,сякаш се правят Велчови завери ...Мисля си,че състезанието освен,че се организира за пилотите е и за публиката,а ние бяхме ощетени в това отношение.
          Интересно на каква база успя да дадеш "обективната" си оценка за организацията на състезанието, след като за първи път присъстваш на подобна проява
          Къде си видяла по-добра до сега, че си разочарована точно от тази
          Я по-добре кажи, кой пореден "доброжелател" се крие зад ника ти
          "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
          „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

          Коментар


          • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

            Както каза днес Андро: "Сеирджиите, като искат сеир, да похарчат една хххl сума пари, за да подготвят един джип, да го вкарат в състезателни условия, да осребрят ремонта след всеки един завършен етап и да дойдат след това да споделят мнението си за това що е то Off Road."
            Искам да благодаря и на истинските привърженици на този спорт, които се опитваха да окажат помощ на организаторите, но за жалост те са все още твърде малко
            "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
            „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

            Коментар


            • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

              кога и каде да гледаме днес?моля някои да каже амо знае

              Коментар


              • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                Здравейте ,и аз съм от публиката но ,не влизам с джипа си по трасето ,а го оставям на място където няма да пречи на състезателите.И от там пеш .Но ще помоля хората който затрудняваха трасето ,и объркваха състезателите ,да не го правят вече.Ако имате голям мерак да гледате сиир ,може догодина да отидете на Rainforest challenge - Малайзия .Аз като фен ,и не само на N30 и на N27 ви моля ,не затруднявайте трасето.И аз се затрудних при намирането на местата за зрители ,нищо че живея в Варна ,и съм минавала един два пъти от там.И както каза колегата PLRUSSEV ,ако имате мерак да карате като състезател мога да ви кажа лично колко струва един що годе поготвен джип като нашият който участва в това състезание.Пожелав успех на всички състезатели днес .
                http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                Коментар


                • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                  Състезанията на делфита са 100 пъти по хубави като организация.

                  Коментар


                  • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                    Малко снимки и от мен от 3ти май

                    Старт
















                    Агитката на ВРОМОС










                    Някои минаха без проблем...


                    Други се окопаха...


















                    Финал




                    Кратък разбор на трасето


                    и бърз технически преглед на щетите


                    Явор е нацелил арматура и са сменяли гума по трасето


                    Водачите в клас Адвенчър са с изгоряла ел. инсталация и сцепен шнорхел


                    В бокса на ВРОМОС кипи усилена работа по отстраняване на щетите


                    А някои механици ги обслужваше пищна сервитьорка...

                    Коментар


                    • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                      Здравейте на всички,
                      аз съм луд фен на off-road и трябва да ви кажа, че наистина публиката тази година беше под всякаква критика, защото се опитваха всячески да пречат и да заблуждават състезателите, за да гледали сеир. Срамота, че само 1 момиче защити фронта, незнам всички ли са сеирджии, че си мълчаха като пънове. А най-грубото беше, че към въпросната егидка се присъедини един много известен навигатор, който даже го има на снимка на предната страница, как е седнал на трасето. Явно щот той се набичи в калта и да дай да не е единствения. За мен това трябва да е наказуемо и като финиша някой не трябва да има право да се връща и да прави спънки на конкутенцията си. Мен ме е яд, че незнаех, че това е навигатор на човека, който може би ще стане шампион в адвентчър, но ако знаех нямаше да оставя нещата така. А самия пилот даже неподозираш какво прави ко-пилота му. Явно затова се носят слухове, че не го слуша много!!!
                      Направо нямам думи!!!

                      Коментар


                      • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                        Има ли новини от днес?
                        Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                        Коментар


                        • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                          И снимки от последния ден .
                          Публиката в очакване

                          И джиповете и те са се наредили да гледат ,кой как ще премине от събратята им

                          Един по един почнаха да минават през кариерата





























                          http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                          Коментар


                          • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                            Продължавам






































                            http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                            Коментар


                            • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                              И още

                              И Пламен Тенев

































                              http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                              Коментар


                              • До: ВАРНА ОФРОУД 2009 1-4 МАЙ

                                Продължавам
















                                Номер 20 толкова се беше разбързал ,че за малко ,да пропусне контролата
















                                http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X