Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

    Ако и сега не ви стане ясно какво се дъвчи ,както тук така и в темата за трофито...Незнам,ще трябва някой да го изпее.
    БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
    TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
    Съби Радев А(-) 0895745706

    Коментар


    • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

      Някак си да обобщя, на фона на липса на състезания у нас и с оглед на финансовите ограничения които имаме, мога смело да заключА, състезанието премина суперуспешно и за състезателите и за организаторите.
      Организационния екип се доказа, че е на на търсеното ниво. Все пак в този състав сме за сефте бе.
      Аз бях полу-спокоен, полу-нервен, бях нащрек. Но щом имах желание да се усмихвам значи всичко бе ОК.
      Всяко едно такова мероприятие крие в процеса на провеждането си много неизвестни. Та аз незнам дори кой колко си мисли че може да кара...Оказа се че всички са на ниво, без изключения.
      Дори дебютанти в ралито като Калашчето, те дори вдигат нивото на пловдивската група.
      Малиий, какво видя тва терано!!
      Или поне така излеждаше отстрани.
      Инцидентите? Намам думи, станаха като по учебник по бойна слава. Поздравявам колегите за хубавите зрелищни моменти.
      Жалко за материално техническата база, но с пари всичко се оправя. И за пореден път да си дойдем на думата за средствата за безопастност и сигурност. БЕЗ КОМПРОМИСИ!
      Дамския екип, Браво бе! Мъжаги.
      Добричлии отново не оставиха и пиле да прехвръкне без печат по трасето. Поклон до земята. Така се прави и така се гради име и доверие. Догодина пак.
      Гръбнака на състезанието е точно тази работеща структура съставена от хората на Жоро-газаджиев(Вяхирев), Галиано, Любо и Варненци, Юли, Марто, хората в анонимност от канцеларията в 417-та стая и др.
      Без вас хора, сигурно пак щеше да има нещо като състезание, нямаше да е това, което преживяхме през тези при дена.
      Пак благодаря приятели.
      Милото хотелче, Ма какви оранжеви дограмички имаше. Точно в правилния цвят. Като излеза на вън и немога да си намеря колата сред оранжеви чадъри, кошчета за боклук и тръбни парапети. Тия ме биха.
      Як хотел е Калиакра, четири заслужени звезди и за офроуда повече не са ни нужни.
      Благодаря и на калта и на Слънцето и на дъжда и на верния Пух, оранжевия "6119", на д-р Росен Райчев-злия за помоща по трасето и организацията.
      Специално да подчертая другия замесен наред с мен по създаване на трасето и провеждането на състезанието освен мен, г-н Градев, който каза в неделя след финала:-сега вече може да ме заболи главата!.
      Венко здраво се потруди и свърши невероятно много работа.
      Трудно се огрява на всякъде но със светилата които грееха на състезанието можем да огреем на всякъде.
      Емил Евтимов е един приятел, който как някак си успява винаги да извади жокер от ръкава и то в наи-напрегнатите момени? Не разбрах, а и няма да се опитвам. Важното е, че когато е наоколо и музиката свири по силно и полицаите са невидими и калта по асфалта изчезва по-бързо.
      Орлине, ракията ти е супер.
      Иван Маринов осигури най-добрата техника за времеизмерването и бе винаги готов да помогне на екипа, беше на всякъде и не пропусна нищо вещият му поглед.
      На лято при него!
      Фирмите които ни помогнаха не бяха много, но бяха от сърце.
      Интерсервиз Узунови
      Гладиатор, Александър Ковачев
      М-тел
      Кад-ко (копирния център на Билоля)
      аск Черно море
      Венелин Градев
      Моя милост
      супермаркет Негия
      кк Албена
      Иван краневския
      ФЕДИМА-гуми за състезания
      Офроуд-България.бг, нашия офроуд портал
      Вромос.ком
      сервиз Сироко (на Емо-механика)
      и всички други приятели и роднини, които прегърнаха идеята за това мероприятие и допринесоха за реализирането му.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

        Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
        Някак си да обобщя, на фона на липса на състезания у нас и с оглед на финансовите ограничения които имаме, мога смело да заключА, състезанието премина суперуспешно и за състезателите и за организаторите.
        Организационния екип се доказа, че е на на търсеното ниво. Все пак в този състав сме за сефте бе.
        Аз бях полу-спокоен, полу-нервен, бях нащрек. Но щом имах желание да се усмихвам значи всичко бе ОК.
        Всяко едно такова мероприятие крие в процеса на провеждането си много неизвестни. Та аз незнам дори кой колко си мисли че може да кара...Оказа се че всички са на ниво, без изключения.
        Дори дебютанти в ралито като Калашчето, те дори вдигат нивото на пловдивската група.
        Малиий, какво видя тва терано!!
        Или поне така излеждаше отстрани.
        Инцидентите? Намам думи, станаха като по учебник по бойна слава. Поздравявам колегите за хубавите зрелищни моменти.
        Жалко за материално техническата база, но с пари всичко се оправя. И за пореден път да си дойдем на думата за средствата за безопастност и сигурност. БЕЗ КОМПРОМИСИ!
        Дамския екип, Браво бе! Мъжаги.
        Добричлии отново не оставиха и пиле да прехвръкне без печат по трасето. Поклон до земята. Така се прави и така се гради име и доверие. Догодина пак.
        Гръбнака на състезанието е точно тази работеща структура съставена от хората на Жоро-газаджиев(Вяхирев), Галиано, Любо и Варненци, Юли, Марто, хората в анонимност от канцеларията в 417-та стая и др.
        Без вас хора, сигурно пак щеше да има нещо като състезание, нямаше да е това, което преживяхме през тези при дена.
        Пак благодаря приятели.
        Милото хотелче, Ма какви оранжеви дограмички имаше. Точно в правилния цвят. Като излеза на вън и немога да си намеря колата сред оранжеви чадъри, кошчета за боклук и тръбни парапети. Тия ме биха.
        Як хотел е Калиакра, четири заслужени звезди и за офроуда повече не са ни нужни.
        Благодаря и на калта и на Слънцето и на дъжда и на верния Пух, оранжевия "6119", на д-р Росен Райчев-злия за помоща по трасето и организацията.
        Специално да подчертая другия замесен наред с мен по създаване на трасето и провеждането на състезанието освен мен, г-н Градев, който каза в неделя след финала:-сега вече може да ме заболи главата!.
        Венко здраво се потруди и свърши невероятно много работа.
        Трудно се огрява на всякъде но със светилата които грееха на състезанието можем да огреем на всякъде.
        Емил Евтимов е един приятел, който как някак си успява винаги да извади жокер от ръкава и то в наи-напрегнатите момени? Не разбрах, а и няма да се опитвам. Важното е, че когато е наоколо и музиката свири по силно и полицаите са невидими и калта по асфалта изчезва по-бързо.
        Орлине, ракията ти е супер.
        Иван Маринов осигури най-добрата техника за времеизмерването и бе винаги готов да помогне на екипа, беше на всякъде и не пропусна нищо вещият му поглед.
        На лято при него!
        Фирмите които ни помогнаха не бяха много, но бяха от сърце.
        Интерсервиз Узунови
        Гладиатор, Александър Ковачев
        М-тел
        Кад-ко (копирния център на Билоля)
        аск Черно море
        Венелин Градев
        Моя милост
        супермаркет Негия
        кк Албена
        Иван краневския
        ФЕДИМА-гуми за състезания
        Офроуд-България.бг, нашия офроуд портал
        Вромос.ком
        сервиз Сироко (на Емо-механика)
        и всички други приятели и роднини, които прегърнаха идеята за това мероприятие и допринесоха за реализирането му.
        Ами мога да кажа само едно голямо БРАВО Господа, всички вие които имахте куража и желанието да спретнете и тази година ВАРНЕНСКОТО издание на Шампионата.
        Аз като един от многото зрители съм доволен, независимо то това дали съм чакал повече да видя Жип по трасето, независимо че детето го ядоха комарите из храсталаците ,но бе ухилено че е част от събитието.
        Висях по екстремите, видях неща които няма как да се видят иззад клавиатурата, а само в гората и съм доволен.
        Винаги ще има мрънкачи, но те няма да успеят да развалят удволетворението от добре свършената работа.
        Дано догодина пак да спретнете това състезание което прави много хора щастливи, че са част от него!

        Респект!!!
        Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

        А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

        Коментар


        • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

          Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
          Хахахахаха , ама ти нещо май ...... а ..????? Много лично го приемаш , да не би да си ТИ организатора на ралито , пък аз да не съм разбрал ?

          Сега пак отначало и ще пиша бавно да можеш да ме разбереш .

          Никой не е упреквал съдии , организатори и още по малко теб еднолично . Ставаше въпрос за културата , възпитанието и липсата на усещане от [COLOR=red]ПУБЛИКАТА [COLOR=black]. Напротив , Васето оправда организаторите , че не дават подробна информация на публиката точно за да се избегнат такива навлизания в трасето и създаването на рисковани ситуации .
          Дано този път да ме разбереш !
          Сарказъма ти е неуместен...
          Никога съм нямал намерение да се пиша организатор на което и да е било рали...
          Може да пишеш и бързо...бъди уверен, че коефициента ми на интелигентност е висок...
          Неприятно ми е когато някой се опитва да дава мнения за това как монетата си имала две страни и т.н. както го прави твоя приятел...
          Без дори този някой да си направи труда да дойде и да помогне...
          Аз просто отидох да помагам...опитай догодина и ти...
          Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 12-05-11, 23:18.
          Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
          .................................................................................................
          Е. Абу

          Коментар


          • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

            Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
            След финала техниката вече не иска да се подчинява



            Свърши горивотоооо!!!! Ако финала не беше дълго спускане от около 2 км. нямаше как да финишираме.
            Не случайно, Пламен бе анонсирал, че състезанието се прави от най-добрия екип.
            Помислили са дори за успешното финиширане при липса на гориво след многото километри.
            "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
            „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

            Коментар


            • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

              Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
              a на 50 л/100 км как ти се струва
              СКЪПО
              Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
              http://www.cardomain.com/ride/2562837

              Коментар


              • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                Големите километри и яката кал са предпоставка за висок разход. Почти както при карането по пясък. при един 4-литров мотор 50/100 е горе-долу приемливо в тежките условия на трасето.
                За това карам малолитражка. В сухо при скоростна проверка на трасето, ми даде разход от 18/100 А-96.
                Но при кално трасе разхода отиде над 24/100. За сравнение в състезателен режим във Шумен през зимата разхода бе 45/100.
                И това с мотор 2,2куб/см.
                Каска, нали знаеш че съм ти фен. Искам да видя има ли рали бегачка, която да изкара 50 км от трасето на офроуд рали Албена 2011, но на яка ръчка.
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                  Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                  Големите километри и яката кал са предпоставка за висок разход. Почти както при карането по пясък. при един 4-литров мотор 50/100 е горе-долу приемливо в тежките условия на трасето.
                  За това карам малолитражка. В сухо при скоростна проверка на трасето, ми даде разход от 18/100 А-96.
                  Но при кално трасе разхода отиде над 24/100. За сравнение в състезателен режим във Шумен през зимата разхода бе 45/100.
                  И това с мотор 2,2куб/см.
                  Каска, нали знаеш че съм ти фен. Искам да видя има ли рали бегачка, която да изкара 50 км от трасето на офроуд рали Албена 2011, но на яка ръчка.
                  Благодаря,за поясняването за разхода на горивото.....бях изумен от многото погълнати литри....а,сега съм по спокоен

                  Коментар


                  • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                    Първоначално публикуван от shederski Преглед на мнение
                    Благодаря,за поясняването за разхода на горивото.....бях изумен от многото погълнати литри....а,сега съм по спокоен
                    В Трявна Витарата даде разход около 35-6 на 100 км.. Говоря за разход на газ на 1,6 мотор 80 к.с..
                    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                    Телефон - в профила!

                    Коментар


                    • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                      Каска, нали знаеш че съм ти фен. Искам да видя има ли рали бегачка, която да изкара 50 км от трасето на офроуд рали Албена 2011, но на яка ръчка.
                      Гледах 1 обява в МОБИЛЕ - дърто SUBARU 1.8 турбо - за никакви пари.
                      Мисля на някое оффроуд -РАЛИ да взема 1 такова семейно комби и да му раздам всичката газ... пък докъдето изкара. Ако се строши, само ще го преместя извън трасето и после - на вторични Нали знаеш, че винаги карам за шоуто и не се бутам между шамарите.
                      Последно редактирано от Kaskadiora; 14-05-11, 07:58.
                      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                      http://www.cardomain.com/ride/2562837

                      Коментар


                      • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                        Да ви успокоя, моето Митсубиши на Трявна`2010 и Трявна`2011 гореше по 60л./100 км, бензин.
                        Милен Милков
                        Offroad-Русе

                        Коментар


                        • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                          Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                          Гледах 1 обява в МОБИЛЕ - дърто SUBARU 1.8 турбо - за никакви пари.
                          Мисля на някое оффроуд -РАЛИ да взема 1 такова семейно комби и да му раздам всичката газ... пък докъдето изкара. Ако се строши, само ще го преместя извън трасето и после - на вторични Нали знаеш, че винаги карам за шоуто и не се бутам между шамарите.
                          Това е интересно. Ако изкараш на "всичката газ" и 100км, ще я купим заедно с Руси Русев тая кола. Иначе за експеримента ще платя бензина ти от старта до където стигнеш. Очаквам финал около 30-тия км.
                          Ако щеш ми вярвай, не става с лека кола и бързо по това, което караха състезателите на Албена 2011- офроуд & фън...
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0801.jpg
Прегледи:1
Размер:187.7 КБ
ID:5279262
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0065.jpg
Прегледи:1
Размер:108.5 КБ
ID:5279263
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1337.jpg
Прегледи:1
Размер:196.4 КБ
ID:5279264
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0316.jpg
Прегледи:1
Размер:104.7 КБ
ID:5279265
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0125.jpg
Прегледи:1
Размер:158.4 КБ
ID:5279266
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1320.jpg
Прегледи:1
Размер:171.7 КБ
ID:5279267
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0756.jpg
Прегледи:1
Размер:214.9 КБ
ID:5279268
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0191.jpg
Прегледи:1
Размер:89.4 КБ
ID:5279269
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0246.jpg
Прегледи:1
Размер:214.5 КБ
ID:5279270
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0176.jpg
Прегледи:1
Размер:137.6 КБ
ID:5279271
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0264.jpg
Прегледи:1
Размер:167.6 КБ
ID:5279272


                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0205.jpg
Прегледи:1
Размер:141.8 КБ
ID:5279275
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0105.jpg
Прегледи:1
Размер:90.3 КБ
ID:5279276
                            Прикачени файлове
                            В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
                            TLC-80 1HD-FT

                            Коментар


                            • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1399.jpg
Прегледи:1
Размер:163.8 КБ
ID:5279279Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1635.jpg
Прегледи:1
Размер:143.0 КБ
ID:5279280Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1351.jpg
Прегледи:1
Размер:188.4 КБ
ID:5279281Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1263.jpg
Прегледи:2
Размер:113.3 КБ
ID:5279282Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1286.jpg
Прегледи:1
Размер:197.1 КБ
ID:5279283Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1245.jpg
Прегледи:1
Размер:152.3 КБ
ID:5279284Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1393.jpg
Прегледи:1
Размер:211.1 КБ
ID:5279285Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0439.jpg
Прегледи:1
Размер:150.4 КБ
ID:5279286Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1364.jpg
Прегледи:1
Размер:190.7 КБ
ID:5279287Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0188.jpg
Прегледи:1
Размер:88.6 КБ
ID:5279288Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1617.jpg
Прегледи:1
Размер:182.6 КБ
ID:5279289

                              Коментар


                              • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                                Малко клипчета със закъснение
                                http://www.offroader.bg/galleries.ph...section=videos
                                BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X