Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

    Първоначално публикуван от Jeepman_RADEV13 Преглед на мнение
    Колега,май не си ме разбрал за какво говоря(пиша).
    Да колега,който трябваше те разбра. Вярно е че монетата си има две страни.
    http://vbox7.com/play:398e8b82

    Коментар


    • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

      Малко видео и от втория ден на състезанието. Мисля, че разликата в условията спрямо първия ден се вижда доста добре.
      А последните 6-7 минути са илюстрация какво става, когато "нещо не е така" в навигацията.
      В случая извадихме късмет, че на проблемната точка се засякохме с Иво Върбанов и поради това си спестихме времето, което иначе бихме загубили в търсене къде е грешката.

      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

        Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
        Нещо си се объркал,не ме познаваш за да се обръщаш към мен с ''приятелю''. Безкрайно ми е писнало от фамилиарното ти поведение към половината членове на форума, но до сега не съм се изказвал по твой адрес,нито пък имах намерение да го правя,преди да се загрижиш в подобна тема от къде са произлезли предците ми. Не знам къде ''гледаш'' дали ме е ''скъсала'' или не но явно обичаш да пишеш просто ей така,лаф да става. Съвсем любезно те моля,не се опитвай да влизаш в диалог с мен по каквато и да било тема. Неприятен си ми,вероятно и аз на теб за да ми говориш с такъв тон,така че постарай се да се разминаваме във форума.
        Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
        Да колега,който трябваше те разбра. Вярно е че монетата си има две страни.
        Аааа аз приятелството си не натрисам насила на никого...в случая ти си губещия...Ама няма проблем ще те подминавам като пътен знак...
        Приятели имам много и са все стойностни хора...
        Пък за теб разбрах, че като са ти казали да дойдеш и да помагаш за ралито първата ти реплика е била колко пари дават организаторите...
        Нека хората да преценят що за човек си...
        Постояно се оплакваш...всички останахме с впечатлението, че Пламен Тенев и АСК"Черно море" са ти длъжници...
        Който се обаждаше на организаторите или към някого от нас получаваше пълна информация къде и как...
        Пък дали върша работа попитай приятелите ми или организаторите на ралито...повярвай ми не си чеша пръстите на клавиатурата...
        За разлика от теб аз не се оплаквам...
        Последно редактирано от hun_ter; 10-05-11, 08:44. Причина: Допълнение...
        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
        .................................................................................................
        Е. Абу

        Коментар


        • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

          Извинявам се ,че се намесвам,но заглавието на темата и състезанието е РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН, а с тези препирни и хапливи изказвания ФЪН-а изчезва.

          Смятам,че и за останалите членове на форума,не е много забавно да четат как се карате.

          Големи хора сте и можете да бъдете по-толерантни.

          Коментар


          • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

            Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
            Аааа аз приятелството си не натрисам насила на никого...в случая ти си губещия...Ама няма проблем ще те подминавам като пътен знак...
            Приятели имам много и са все стойностни хора...
            Пък за теб разбрах, че като са ти казали да дойдеш и да помагаш за ралито първата ти реплика е била колко пари дават организаторите...
            Нека хората да преценят що за човек си...
            Постояно се оплакваш...всички останахме с впечатлението, че Пламен Тенев и АСК"Черно море" са ти длъжници...
            Който се обаждаше на организаторите или към някого от нас получаваше пълна информация къде и как...
            Пък дали върша работа попитай приятелите ми или организаторите на ралито...повярвай ми не си чеша пръстите на клавиатурата...
            За разлика от теб аз не се оплаквам...
            Айде сега да се върнеш на първия пост със клипа на Жеко и коментара на Васето .. Гледай и чети внимателно !! Не го познавам , но коментара му е абсолютно уместен и го подкрепям .
            Ако не си разбрал ще ти обясня , за да няма тъпи караници в тази тема . Та :

            Колегата Васето има предвид , че е много тъпо и безотговорно да се влиза в трасето преди да е завършен етапа и всички състезатели да са се изтеглили от него . На такива демонстрации " Глей сеа ко моа " сме се нагледали по много състезания и в повечето случай е комично ако не беше грозно . За какво може да предизвика едно такова навлизане в състезателно трасе няма да ти обеснявам , предполагам си разумен човек и знаеш , още повече си бил и съдия в тва рали .
            Или ти може би подкрепяш тази демонстрация на малоумие....?????????????
            ‎По 2 литра са само млякото и сока !
            WJ 4.7

            Коментар


            • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

              Всички имахме късмет, че от една страна не бе по-сухо(бързо) третия ден на Изворско и от друга, че вместо ровъра не беше да речем Върбанов или Бижака. Щеше да има "абордаж"
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                Всички имахме късмет, че от една страна не бе по-сухо(бързо) третия ден на Изворско и от друга, че вместо ровъра не беше да речем Върбанов или Бижака. Щеше да има "абордаж"
                За това говоря . На никой не му пречи да си кара по трасето след състезанието . Ако иска и по целия етап да мине , не си отказал на никого роудбук от определен етап (включително и на мен) ако има останали , но след състезанието . Да карат колкото искат . Но това да влизаш в трасето по време на етапа е меко казано - НЕинтелегентно . Създават се предпоставки за много бели само и само да те видят 3-ма човека "къф упасен жип имаш" ... Тъпо и неуважително спрямо всички които участват и организират това състезание .
                ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                WJ 4.7

                Коментар


                • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                  След финала техниката вече не иска да се подчинява



                  Свърши горивотоооо!!!! Ако финала не беше дълго спускане от около 2 км. нямаше как да финишираме.

                  Коментар


                  • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                    ...
                    Моля изяснявайте си личните взаимоотношения извън форума!
                    Последно редактирано от Чавдар (V93); 10-05-11, 18:31.
                    http://vbox7.com/play:398e8b82

                    Коментар


                    • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                      Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
                      Свърши горивотоооо!!!! Ако финала не беше дълго спускане от около 2 км. нямаше как да финишираме.
                      Всякакви други мисли ми минаха през главата за повреда обаче за това не се сетих. Явно сме тръгнали от последния завой точно преди да се "пуснете по инерция".В интерес на истината през деня си го помислих това нещо.Ние също обиколихме доста да гледаме и заредихме междувременно.
                      Късмета този път е бил с вас
                      RAV 4
                      F650GS

                      Коментар


                      • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                        Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
                        След финала техниката вече не иска да се подчинява



                        Свърши горивотоооо!!!! Ако финала не беше дълго спускане от около 2 км. нямаше как да финишираме.
                        И на нас в ТРОФИ-то се случи такава случка. Кой да предположи, че самурая може да даде разход над 20/100 ???
                        Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                        http://www.cardomain.com/ride/2562837

                        Коментар


                        • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                          Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                          И на нас в ТРОФИ-то се случи такава случка. Кой да предположи, че самурая може да даде разход над 20/100 ???
                          a на 50 л/100 км как ти се струва

                          Коментар


                          • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                            Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
                            a на 50 л/100 км как ти се струва
                            Сигурно е имало проблем с охлаждането на автомобила....

                            Коментар


                            • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                              Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
                              Айде сега да се върнеш на първия пост със клипа на Жеко и коментара на Васето .. Гледай и чети внимателно !! Не го познавам , но коментара му е абсолютно уместен и го подкрепям .
                              Ако не си разбрал ще ти обясня , за да няма тъпи караници в тази тема . Та :

                              Колегата Васето има предвид , че е много тъпо и безотговорно да се влиза в трасето преди да е завършен етапа и всички състезатели да са се изтеглили от него . На такива демонстрации " Глей сеа ко моа " сме се нагледали по много състезания и в повечето случай е комично ако не беше грозно . За какво може да предизвика едно такова навлизане в състезателно трасе няма да ти обеснявам , предполагам си разумен човек и знаеш , още повече си бил и съдия в тва рали .
                              Или ти може би подкрепяш тази демонстрация на малоумие....?????????????
                              Привет!
                              А е хубаво да вникнеш и ти в репликите на приятеля си...
                              На моя контрола съм се старал с вички сили някой да не навлезе в трасето или ако е станало съм съумявал да реагирам навреме...
                              За работата ми на контролите могат да дадат отзиви организаторите...не и ти или приятеля ти...
                              Ако и двамата си бяхте направили труда да дойдете и да помагате можеби нямаше да се случи това случаен човек да влезне в трасето...
                              Ама нейсе...
                              Успех...
                              Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 10-05-11, 21:14.
                              Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                              .................................................................................................
                              Е. Абу

                              Коментар


                              • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                                Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                                Привет!
                                А е хубаво да вникнеш и ти в репликите на приятеля си...
                                На моя контрола съм се старал с вички сили някой да не навлезе в трасето или ако е станало съм съумявал да реагирам навреме...
                                За работата ми на контролите могат да дадат отзиви организаторите...не и ти или приятеля ти...
                                Ако и двамата си бяхте направили труда да дойдете и да помагате можеби нямаше да се случи това случаен човек да влезне в трасето...
                                Ама нейсе...
                                Успех...
                                Хахахахаха , ама ти нещо май ...... а ..????? Много лично го приемаш , да не би да си ТИ организатора на ралито , пък аз да не съм разбрал ?

                                Сега пак отначало и ще пиша бавно да можеш да ме разбереш .

                                Никой не е упреквал съдии , организатори и още по малко теб еднолично . Ставаше въпрос за културата , възпитанието и липсата на усещане от [COLOR=red]ПУБЛИКАТА [COLOR=black]. Напротив , Васето оправда организаторите , че не дават подробна информация на публиката точно за да се избегнат такива навлизания в трасето и създаването на рисковани ситуации .
                                Дано този път да ме разбереш !
                                Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 10-05-11, 22:15.
                                ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                                WJ 4.7

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X