Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

    Иво Върбанов днес е претърпял удар, на някакъв мост се е ударил челно в бетонна стена колата е тотална щета,ЖИВИ и ЗДРАВИ са с Гого.

    Успех на всички състезатели!!!
    Последно редактирано от ГЕОРГИ ФИКОВ; 17-10-09, 22:30.

    Коментар


    • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

      Класиране втори ден:
      1. Траян Траянов
      2. Георги Георгиев
      3. Росен Райчев
      4. Алекса Иванов
      5. Чавдар Крачунов
      6. Йосиф Лагадов
      7. Иво Върбанов
      8. Близнаците
      9. Руси Русев


      Класиране общо до момента:
      1. Траян Траянов
      2.Росен Райчев
      3.Алекса
      4. Йоско Лагадов
      5. Чавдар Крачунов
      6. Георги Георгиев
      7. Иво Върбанов
      8. Близнаците
      9. Руси Русев

      Извинявам се предварително на всички ако има някъде грешка в имена или подреждане, на връзката беше лоша и това успях да чуя!
      Иначе купона се е развихрил/до колкото чух/

      Коментар


      • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

        Жалко за Върбанов. 100км/ч за 6 сек., тази кола си бе перла в короната на Баха България.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

          По последни данни Тонко си е затвърдил първото място, а второто е все още под въпрос - Йосиф и Алекса си делят някакви секунди, но това времеизмерването ще каже със точност! За сега само това е известно.
          Честит безавариен финал за Йоско и Пламен! Честит Рожден Ден на най-добрия навигатор! Целувките довечера !

          Коментар


          • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

            Eто малко сники и от мен
            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

              Първоначално публикуван от jivo_pr Преглед на мнение
              Eто малко сники и от мен
              Все пак успя да отидеш и да пуснеш хубави снимки.

              Коментар


              • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                Клас Експерт:

                1.Траян Траянов
                2.Алекс
                3.Йоско Лагадов


                Клас Адвенчър по предварителни резултати,но не са окончателни.
                1.Руслан Трифонов
                2.Светослав Василев
                3.Дамиян Дринков

                Коментар


                • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                  ЧЕСТИТО НА ТРАЯН и ИСТИЛЯН те са новите шампиони по ОФРОУД в клас ЕКСПЕРТ за 2009.

                  Коментар


                  • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                    ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ПОБЕДИТЕЛИТЕ!!!
                    Жалко за Иво и Гого.

                    Коментар


                    • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                      Жалко за Върбанов. 100км/ч за 6 сек., тази кола си бе перла в короната на Баха България.
                      БАХА България като име може да има но като формат...май е мноо далеч от Баха. А днес (моя нещастен ден) беше Трофи с силно изразени траял моменти.Ще пусна снимки от разчекнатата ми тойота и от местата заради които се прецака. По това което бях гледал Баха май трябваше да е нещо като скоростен оффроуд а то....лично аз съм Потресен.

                      1000000 Благодарности на ВУШЕВ и колегата му за оказаната помощ.Той показа как се кара тойота без никакво управление( счупени полуоски и хебел на сектора) и то цели 4 км.в яка кал и коловози.
                      ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                      Коментар


                      • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                        Моля организаторите на другите ралита своевременно да дават инфо какъв ще е формата за да си преценят хората дали да ходят или не .Както и кво да направят за колите си. Аз не бих тръгнал на 550 км ако бях наясно.
                        Сори Иване ,може да не съм карач ама и траял мразя!!!!
                        НИЩО ЛИЧНО!
                        Последно редактирано от tnt1111; 18-10-09, 16:40.
                        ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                        Коментар


                        • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                          Първоначално публикуван от ГЕОРГИ ФИКОВ Преглед на мнение
                          ЧЕСТИТО НА ТРАЯН и ИСТИЛЯН те са новите шампиони по ОФРОУД в клас ЕКСПЕРТ за 2009.
                          Браво засужиха си го . Поздрави

                          Коментар


                          • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                            Това е заключителният кръг от шампионата по офроуд в този смисъл след излизане на окончателното класиране за състезнието нека да поздравим новия републикански шампион.
                            Името е: Траян Траянов и навигатор Истилиян Маринков
                            Честито!
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                              Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                              Моля организаторите на другите ралита своевременно да дават инфо какъв ще е формата за да си преценят хората дали да ходят или не .Както и кво да направят за колите си. Аз не бих тръгнал на 550 км ако бях наясно.
                              Сори Иване ,може да не съм карач ама и траял мразя!!!!
                              НИЩО ЛИЧНО!
                              Taka e, но пък си стана добро трофи.С тапи , коловози, лебедки и прочие...
                              Жалко, че Маринов не успя да развие това състезание след сравнително успешния му дебют през миналата година.
                              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                              Коментар


                              • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                                Първоначално публикуван от ГЕОРГИ ФИКОВ Преглед на мнение
                                ЧЕСТИТО НА ТРАЯН и ИСТИЛЯН те са новите шампиони по ОФРОУД в клас ЕКСПЕРТ за 2009.
                                Това е шампиона!ЧЕСТИТО!
                                Последно редактирано от Jeniya-Jeniya; 18-10-09, 17:14.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X