Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

    [QUOTE=tnt1111;885261]
    Първоначално публикуван от netsurfer Преглед на мнение
    Аз преди малко се прибрах, малко безинтересно беше от моя гледна точка - като публика. Високоскоростно състезание беше. Имам доста снимки и по-късно ще ги кача ...

    Високоскоростно ама друг път! Само на места си има добри скоростни отсечки и то днес (2 ри ден).А имаше и такива трофи моменти че довечера ше разберем кой продължава и кой строшен.Иначе до момента си е яко. Като пропусна мазния кратер (дере ) в който ние паднахме и за малко да обърнем колата ,след срутване на пътя и изкарахме 1 час и 15 мин заради някои страхотно колегиални състезатели които не само не помогнаха(а бяхме на косъм колата да се прекатури поне 4-5 пъти в дерето)
    ами и свириха когато опъвахме либедка.....и ни прокъсаха въжето .
    Аз споделям впечатления като публика - като се минава успоредно на пистата си е баш високоскоростно, а това е което зрителите виждат, другата част не знам каква е била.
    Аз бях навлязал малко по трасето за да поснимам минаването през една локва, защото други интересно не видях ...
    Успех на участниците и дано няма много лоши аварии.

    Коментар


    • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

      Доколкото разбрах,от някой състезатели снощи са се губили яко,пропускали са контроли и т.н.може би се дължи,че нямаме голяма практика на нощни етапи.

      Отностно класирането от снощи:

      Клас Експерт
      1 Иво Върбанов
      2.Йоско Лагадов
      3.Траян Траянов
      4.Росен Райчев
      5.Алекс
      6.Чавдар
      7.Георги Георгиев
      8.Ивайло Цанов
      9.Руси Русев


      Клас Адвенчър
      1.Руслан Трифонов
      2.Мартин марков
      3.Танюо Танев
      4.Дамиян Дринков
      5.Светолсав Василев
      6.Владимир Сиврийски
      7.Вушев
      8.Станислав Георгиев

      Коментар


      • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

        [QUOTE=tnt1111;885261]
        Първоначално публикуван от netsurfer Преглед на мнение
        Аз преди малко се прибрах, малко безинтересно беше от моя гледна точка - като публика. Високоскоростно състезание беше. Имам доста снимки и по-късно ще ги кача ...

        Високоскоростно ама друг път! Само на места си има добри скоростни отсечки и то днес (2 ри ден).А имаше и такива трофи моменти че довечера ше разберем кой продължава и кой строшен.Иначе до момента си е яко. Като пропусна мазния кратер (дере ) в който ние паднахме и за малко да обърнем колата ,след срутване на пътя и изкарахме 1 час и 15 мин заради някои страхотно колегиални състезатели които не само не помогнаха(а бяхме на косъм колата да се прекатури поне 4-5 пъти в дерето)
        ами и свириха когато опъвахме либедка.....и ни прокъсаха въжето .
        Хайде Таньо на теб и Прасчо се пада да представите добре нашия отбор.Успех

        Коментар


        • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
          А стартов списък няма ли да видим ?!? Резултати евентуално от снощи...
          Аман от бързаци.Чакай малко това да не е АМВ и отбора на гринуйч.
          WWW.FBRALLYRAID.COM

          Коментар


          • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

            Народе дайте малко снимки де
            SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
            +359 0878 888 874
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

            Коментар


            • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

              Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
              Аман от бързаци.Чакай малко това да не е АМВ и отбора на гринуйч.
              Дънди, приключиха 3/4-ти от състезанието, а организаторите не са изнесли нищо, като официални резултати до този момент.
              Започва ПАК да намирисва на "СТЪКМИСТИКА", а точно ти беше от потърпевшите през миналата година.
              Добре, че е Жоро Фиков да ни информира
              "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
              „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

              Коментар


              • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                Както е тръгнало снимки и класиране ще видим ама напролет.

                ПП.г-н Христов да те командироваме до Дупница да помогнеш на "колегата" си организатор.
                __KTM__

                Коментар


                • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                  Боевски, слагай коща на КТМ-а, взимай Тодор Христов с фотоапарата и газ към Дупница да пуснете информация!

                  Коментар


                  • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                    Започвам да си мисля,че това състезание не се прoweжда.

                    Коментар


                    • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                      Фиков и Делфина не участвате ли в това състезание.

                      Коментар


                      • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                        Ще ви пусна малко снимки, но за съжаление без коментар, защото нито знам кой, кой е, нито каква машина кара.
                        За класирането също не ме питайте, не останах до края и не знам.
                        Приятно гледане.





















                        Тук повече джипки не минаха доста дълго време и ние сменихме мястото за снимки.
                        Ето го и старта на пистата от птичи поглед.


                        Една контрола на около 5-6 километра от нас в ниското.


                        Публиката...




















                        След тези коли пак доста време никой не мина и ние пак сменихме, но тамън минеме на друг баир и те пак на отсрещният..

                        Всички снимки които пускам за вас са благодарение на ЗЛАТИ ЗЛАТЕВ, който беше така любезен да ни подари една бутилка Джак за да се топлим.

                        БЛАГОДАРИМ ТИ ЗЛАТИ.


                        След кратка пауза ще пусна още малко., а вие можете да поръкопляскате дотогава..

                        Коментар


                        • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                          Това е на отсрещният баир снимано със 20Х зум..














                          Сега пък почнаха на другия, голям карък ни гонеше днес...










                          Това беше, имам и още малко снимки от старт/финала, но пък там имаше много фотографи които би трябвало да знаят какво са снимали.

                          Коментар


                          • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                            Супер снимки и моите са подобни, аз по-екстремно от една локвичка не намерих и там снимах
                            Утре ще ги кача моите ...
                            Най-много съжалявам, че не можах да запозная моя Гранд с този на Кинекс, да види какъв да стане като порасне, тъкмо го видях и той тръгна към контролата

                            Коментар


                            • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                              До колкота пък аз разбрах, тъй като и връзката по телефоните прекъсна -засега Траян води класацията, следва го Георги Георгиев /т.нар. кинаджиите/, след него е Алекса, Руслан и по нататък незнам. Йоско Лагадов и Вашимура днес са имали технически проблеми с автомобила и докато ги отстранят са се забавили доста. А Иво Върбанов май, че и той има щети по джипа, но повече за сега нищо не знам. Дано поне обхват на GSM да се появи, че да ми подадат някаква информация.
                              Успех утре на всички състезатели и безавариен финал!

                              Коментар


                              • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                                Класиране от събота

                                Клас Експерт
                                1.Траян Траянов
                                2.Георги Георгиев
                                3.Росен Райчев
                                4.Алекс
                                5.Чавдар
                                6.Йоско Лагадов
                                7.Иво Върбанов
                                8.Ив.Цанов
                                9.Руси Русев

                                Клас Адвенчър

                                1.Руслан Трифонов
                                2.Дамян Дринков
                                3.Светослав Василев
                                4.Танюо Танев
                                5.Вушев Рафаилов
                                6.Мартин марков
                                7.Владимир Севрийски
                                8.Станислав Георгиев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X