Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2010"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2010"

    Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
    ... и така надолу

    Гледам, че вчера Христо Гигов няма финал на SS2. Каква е причината?
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • От: "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2010"

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      Временно генерално класиране след първите 3 дни на състезанието:

      Автомобили 4х4


      [ATTACH=CONFIG]244982[/ATTACH]


      Мотори и АТВ

      [ATTACH=CONFIG]244984[/ATTACH]
      Това вече е друго нещо Благодаря!
      Прави впечатление малката разлика във времената на първите 5...пък и все наши момчета Дано са живи и здрави всички и успешно да стигнат до финала !

      Коментар


      • От: "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2010"

        Вчера колегата ми от Маратонрали е нямал интернет, но днес обещава да се реваншира със снимки...

        Макар и със закъснение, ето резултатите на мотори и ATV от етап 2, скоро чакам цялостно обновяване.

        Коментар


        • От: "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2010"

          В www.marathonrally.com/bg вече са качени всички актуални класирания.

          Много снимки от етап 3 ще намерите тук и тук

          Коментар


          • От: "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2010"

            Първоначално публикуван от Marto-Novobranko Преглед на мнение
            Що се отнася до оффроуд маратона, не мога да използвам същите думи... Имам няколко въпроса към организаторите:

            1. Защо се толерират чуждестранни състезатели за сметка на български такива (опити за неспасване на стратовия списък за първия ден, на базата на резултатите от пролога)..?!!

            2. Защо се дискфалифицират участници заради организаторски грешки (организаторите са печатали карнетите върху подобие на тоалетна хартия, без да ги ламинират или защитят по друг начин - както се вижда от една по-горна снимка, а после държат отговорни състезателите за лошото състояние на карнетите)..?!!

            3. Има ли "неудобни" български състезатели, които могат да изложат т. нар. роден елит и подложени ли са те на "по-специално отношение" от организаторите..?!!

            Искрено се надявам в близките дни някои да отговори на тези въпроси, защото съмненията от които са породени оставят лош вкус в устата! Подобно подлагане на чужденците и опитите за манипулиране на състезанието не са в услуга на подобен спортен форум, който иначе има потенциала да се превърне в едно от водещите оффроуд събития в Европа!
            По-голяма глупост не съм чувал от доста време в този форум... !!!
            Когато ще се "изцъкваме" с такива "компетентни" въпроси, първо поне се замисляме !
            Колегите са отговорили обстойно и правилно и тези, които ме познават (Еди също, защото и аз съм една от причините той да кара по рали-рейд състезания) знаят, че аз на никого фелацио не правя, най-малко на чужденци !!!
            Моля пишещия горния пост да се извини на Орга екипа за нападките и обидите, защото след състезанието съм сигурен, че самият Еди ще го направи !!!

            Коментар


            • От: "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2010"

              Дано днешния ден бъде успешен и безавариен за всички екипажи и специално за Станислав и Вальо от Вромос. За толкова нов екипаж заслужават респект за представянето им до момента!

              За тези които от тук нататък смятат да филосовстват и да леат мозък ще има кажа-това е едно прекрасно,дълго и мноооого тежко състезание.Ако някой мисли че много може да стяга джипа за догодина и въртиииии....

              Определено си е голям тест за издържливост за хора и машинки.Аз за 3 дни се разглобих ,а пропуснах най дългите етапи.Получих мейл от колегата с жълтата тойота(немците) който ми писа че 4 ден са били на предела на силите и нервите но супер се кефят и догодина пак ще дойдат!
              ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

              Коментар


              • От: "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2010"

                Гледам класирането при мотоциклети и АТВ-та и не вярвам на очите си: Крис дава невъзможно малки времена а е с ГПС, а всички включително и Тодор ме убеждаваха, че по тетрадка се навигира много по-бързо /само роуд бука да не е сгрешен/

                И браво на Зори-държи първенство при АТВ.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • От: "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2010"

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  ... всички включително и Тодор ме убеждаваха, че по тетрадка се навигира много по-бързо ...
                  Правилно са ти казали. По-бързо става с пътната книга. Но с ГПС просто не можеш да се загубиш и, дори да хванеш в грешна посока, можеш да се коригираш много по-бързо.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2010"

                    Като главен съдия на това състезание нямам време да гледам форума,а и последните 2 дни нямаше интернет.Класиранията обаче се предават на журналистите в момента, в който са готови.Еди присъстваше в класирането от първия ден с наказанието,което му се полага за загуба на карнет-времето на последния/вкл.наказанията/ плюс 2 часа .Никакви допълнителни решения не сме взимали за него.Най–вероятно публикуването на резултатите не е било вярно.Колко пари струва съдийския екип ако разделя състезателите на "наши" и "ваши"?Нека победят най–добрите.
                    Състезанието върви нормално и така ще приключи.До края остават 2 състезателни дни.Аз тръгвам към финала на днешния ден.Днес не стартираха 3–ма състезатели 202,203 и 110.На трасето има 21 мотори и атв–та и 21 джипа.Пожелаваме им успех!!!

                    Коментар


                    • От: "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2010"

                      Явно сега трябва да се извинявам! Най-покорно моля да бъда извинен от организаторите и екипа на състезанието. Не съм бил злонамерен и целта ми не е била създаването на интриги или опетняването на нечие име. Написаното от мен се отнася към момента на определени събития - дали повод за подобни съмнения, които в последствие, благодарение на Чавдар и други колеги бяха разсеяни. Смятам, че проблема с карнетите не е от вчера и има перфектно работещи решения за него, които биха спестили подобни прецеденти за в бъдеще. Готов съм да ги споделя винаги и с всеки, стига някои да прояви интерес. Надявам се, че никой не е на мнение, че нещатата не могат да бъдат и по-добри от колкото са и аз съм готов да помагам за това, а не само да критикувам стоейки пред компютъра. Извинявам се още веднъж с надеждата, че това е достатъчно!

                      Мартин Христов

                      Коментар


                      • От: "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2010"

                        Първоначално публикуван от Marto-Novobranko Преглед на мнение
                        ... Смятам, че проблема с карнетите не е от вчера и има перфектно работещи решения за него, които биха спестили подобни прецеденти за в бъдеще ...
                        Марто, сигурно има някакви варианти, но в един момент работата неизбежно опира до въпроса "Колко струва това удоволствие?" и струва ли си да се прави еди-какъв си разход за нещо, което си е консуматив с живот 1 ден и може да бъде достатъчно добре запазено и по доста по-елементарни начини.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • От: "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2010"

                          Какво става? Днес ще се карали?

                          Коментар


                          • От: "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2010"

                            Първоначално публикуван от Христо Преглед на мнение
                            Какво става? Днес ще се карали?
                            Днес стартират само джиповете и по предварителни данни Станислав Георгиев е финиширал първи !
                            Времето е ужасно, поройни дъждове и гръмотевици, което наложи отмяна на старта на мотори и АТВ !
                            Днес стартираха 19 джипа, като италианците Кампорезе и Теранова (победители във вчерашния етап) са се повредили на 10 км. преди финала.
                            Етапите днес са кратки, 50 км. леасон, 90 км. SS и още 45 км. леасон за прибиране.
                            Награждаването и официалната церемония са от 21:00 часа тази вечер !

                            Коментар


                            • От: "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2010"

                              УРААА Браво на Стенли
                              ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                              Коментар


                              • От: "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2010"

                                Браво, достойно представяне на VROMOS.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X