Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ВАРНА ТРОФИ 2008"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

    На екстрема в с.Калиманци пристигнаха първи в пакет Долфи,Йосиф Лагадов и Георги Фиков. Очаква се доста оспорвана борба днес

    Коментар


    • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

      На финала първи пристигна Долфи, след него се появиха Йосиф Лагадов и Радо Пепелов следвани от Маджо - Младен Павлов ! Иво Върбанов пак счупи диференциал и Николай Колев го изтегли на буксир до финала ! Екипажите на Виктор Мечкаров и Иван Иванов финишираха преждевременно с повреди по автомобилите !
      Георги Фиков е с повреди по окачването, но продължи борбата ! Снимки ще пусна по-късно

      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 07-06-08, 14:12.

      Коментар


      • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

        Извинявам се за въпроса но от вашите спорове и интриги не може да се разбере със сигурност кога стартирате утре . Ще има ли траял и къде да бъде публиката ?
        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

        Коментар


        • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

          Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
          Извинявам се за въпроса но от вашите спорове и интриги не може да се разбере със сигурност кога стартирате утре . Ще има ли траял и къде да бъде публиката ?
          Не виждам връзката между споровете и интригите с четенето на плаката на състезанието и пътните книги публикувани тук на стр. 5 от темата...

          Коментар


          • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
            Не виждам връзката между споровете и интригите с четенето на плаката на състезанието и пътните книги публикувани тук на стр. 5 от темата...
            На 5-та страница мислиш ли че е правилно ? Според мен трябва да има отделна тема само с програмата и на който не му се четат 5 страници със простотии да може да погледне програмата и това е ...
            А дори и на 5та страница не виждам ясна програма .... явно от интриги не ви остава време да обърнете внимание на важните неща .
            Най-добрия реглаж на преден и заден мост

            Коментар


            • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение

              Мерси
              Най-добрия реглаж на преден и заден мост

              Коментар


              • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                На 5-та страница мислиш ли че е правилно ? Според мен трябва да има отделна тема само с програмата и на който не му се четат 5 страници със простотии да може да погледне програмата и това е ...
                А дори и на 5та страница не виждам ясна програма .... явно от интриги не ви остава време да обърнете внимание на важните неща .
                Супер конструктивно предложение, ще си вземем забележка А който не иска да чете простотии, не влиза в темата и спи спокойно

                Коментар


                • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                  Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                  Супер конструктивно предложение, ще си вземем забележка А който не иска да чете простотии, не влиза в темата и спи спокойно
                  Влязох само за да видя програмата, не искам да учавствам във вашите интриги и понеже имам приятели и от 2те страни предпочитам да не взимам отношение и да спя спокойно
                  Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                  Коментар


                  • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                    Остават два автомобила да финишират - Цонко Ангелов и Мартин Драганов от клас "Адвенчър" ! Екипажите на Петър Минчев/Кирил Панайотов с Тойота Ланд Круисер и Радослав Георгиев/Живко Димов с Тойота 4 Runer, от "Адвенчър" клас са напуснали трасето



                    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 07-06-08, 16:14.

                    Коментар


                    • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                      ...Виктор Мечкаров..финишираха преждевременно с повреди по автомобилите !..
                      Жалко...Какво са счупили?

                      Коментар


                      • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                        Доколкото разбрах нещо по кормилната уредба.
                        Land Rover Defender 110SW 300tdi

                        Коментар


                        • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                          Малко снимки от втория ден и от нас.

                          Стаси беше на "Трите воденици"

                          А през днешния ден и на мен ми се откри случай да направя малко, както се казва, ексклузивни снимки от "бойното поле"



















                          Главният координатор на спасителната акция











                          Всички снимки от мен
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"



                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 07-06-08, 20:11.

                            Коментар


                            • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                              На 6.6.08 в местността "малко екстремче" край Осеново се започнаха маневри
                              Зъбаря започна така:



                              Чавдар го последва в окопа



                              после стана пренаселено



                              обаче Виктор демонстрира стил



                              За да излезе без лебедка му попречи единствено калта



                              Впоследствие се разбра, че е загубил предния блокаж.
                              Въпреки проблемите със секторната кутия той стартира на другия ден, но заради свръх неуправляемост на автомобила взе финал на "патерици". Дано утре да стартира, за да се видят феноменалните възможности на окачването на Ровъра на Виктор от повече публика.



                              Ъгълът между моста и рамата е приблизително 40 градуса.
                              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 08-06-08, 20:47. Причина: Синтаксис
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                                Аз пък да кажа едно "евалла" на организаторите за днес, и кал имаше ,и лебедки имаше, и на коментари се наслушахме (солта на всяко състезание) , и кебапчета и т.н. имаше ... един добър ден мисля аз. Изкарахме си добре.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X