Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ВАРНА ТРОФИ 2008"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

    А по кое време се очакват първите екипажи на посочените места?
    Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

    А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

    Коментар


    • #92
      До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

      Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
      Тодоре, в неделя има и обявено "Баха АЛБЕНА 2008" от 10ч. Как да се клонираме да гледаме едното и да караме на другото? А някой може да искат да карат и на двете?
      Не сме чак толкова много джиповете във Варна, че да не може да се разберем.
      Петре, темата я разисквахме вече и не мога да разбера на луд ли се правиш или си така по рождение Ти сам си се определил къде ще ходиш, въпрос на избор на всеки един е... Ти заяви, че няма да караш на Варна Трофи, така, че стига демагогии от сорта "някои да карат и на двете"...

      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
      Кариерата в с.Калиманци отпада ли? Тъкмо се бях настроил да гледам там
      Ще се кара, сега правя пътната книга и до час ще я публикувам !

      Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
      А по кое време се очакват първите екипажи на посочените места?
      В програмата в плаката и в поста за пътните книги са написани часовете

      Ето и пътната книга за кариерата в Калиманци ! Първите състезатели ще бъдат там около 9.30 часа на 7 юни !

      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 05-06-08, 14:24.

      Коментар


      • #93
        До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

        Извинявам се, не разбрах, че и за екстрема през вторият ден на Трите Воденици часът е 12,30, защото го пише само на първата пътна книга за Орешак!
        Съжалявам за глупавото питане!!!
        Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

        А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

        Коментар


        • #94
          До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"



          Коментар


          • #95
            много е добра идеята за хеликоптера,браво на Пламен Тенев,Тодор е цар по използването на чужди идеи,само не се хвалете по медиите с това.Валя

            Всъщност идеята за хиликоптера беше наша.
            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 05-06-08, 16:29. Причина: сливане
            --------------------------------------------------------------
            Ал. Иванов
            +359888561561

            Коментар


            • #96
              До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

              Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
              много е добра идеята за хеликоптера,браво на Пламен Тенев,Тодор е цар по използването на чужди идеи,само не се хвалете по медиите с това.Валя
              Валя, вие сте царе по неподготвени изказвания без мисъл... Идеята за хеликоптера при нас е от април месец, когато холдинга "BR Management" и респективно "Марина Сити" и "Марина Балчик" изявиха желание да спонсорират и домакинстват на "Грация и Мощ" и после на Варна Трофи" Това, че Пламен или Алекс са се сетили в същото време, не ги прави крадци на идеи нито пък мен, а най-малко да копирам и то точно Пламен... Хубаво е да се мисли преди да се пише, но твоите постове са така обикновенно...

              Първоначално публикуван от alexmotors
              Всъщност идеята за хиликоптера беше наша.
              Искаш да кажеш, че не можем да ползваме хеликоптер, защото според теб сте измислили снимането от въздуха ли ?!?!?

              Коментар


              • #97
                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                Валя, вие сте царе по неподготвени изказвания без мисъл... Идеята за хеликоптера при нас е от април месец, когато холдинга "BR Management" и респективно "Марина Сити" и "Марина Балчик" изявиха желание да спонсорират и домакинстват на "Грация и Мощ" и после на Варна Трофи" Това, че Пламен или Алекс са се сетили в същото време, не ги прави крадци на идеи нито пък мен, а най-малко да копирам и то точно Пламен... Хубаво е да се мисли преди да се пише, но твоите постове са така обикновенно...
                Нямам никакво намерение да споря с теб.Много си мил.Има две неща, който харасвам в комплексираните мъже,това че имат много хъс и се мислят за по умни от жените.


                Никъде не съм написала да не ползвате хеликоптер , плащаш-ползваш .
                Последно редактирано от alexmotors; 05-06-08, 16:12. Причина: неправилен цитат
                --------------------------------------------------------------
                Ал. Иванов
                +359888561561

                Коментар


                • #98
                  До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                  Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                  Нямам никакво намерение да споря с теб.Много си мил.Има две неща, който харасвам в комплексираните мъже,това че имат много хъс и се мислят за по умни от жените.
                  Никъде не съм написала да не ползвате хеликоптер , плащаш-ползваш .
                  + 100

                  Коментар


                  • #99
                    До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                    Информацията в пресата,относно временното класиране в шампионата,е най-малкото обидна,поне за водачите в него,които доколкото съм запознат също ще вземат участие в състезанието!!!!!!!!По-интересно е обаче,дали грешката е неволна?
                    "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                    „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                    Коментар


                    • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                      Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                      Информацията в пресата,относно временното класиране в шампионата,е най-малкото обидна,поне за водачите в него,които доколкото съм запознат също ще вземат участие в състезанието!!!!!!!!По-интересно е обаче,дали грешката е неволна?
                      Може да са я писали за предното Варненско състезание Няма умисъл със сигурност, били сме свидетели и на "по-тежки" журналистически грешки, даже и в специализирани оффроуд издания...
                      А и след като БФАС греши с класирането, защо да не сгрешат и журналистите...?!?
                      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 05-06-08, 19:04.

                      Коментар


                      • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                        "Варна Трофи 2008" вече в ход и състезателите тръпнат в очакване на утрешния ден Най-нетърпеливите чакаха да се запишат от обяд...



                        Вечерта на брифинга участниците бяха приветсвани от Веско Делфина и той връчи специален подарък за Иван Маринов Маринов беше изчислил по специална формула включваща коефициента на гадост, размера и теглото на Г-класата, пролетното раззеленяване на дърветата и посоката на вятъра, че на снимката с двете дървета Мерцедеса няма да мине и това е дискриминация за по-едрите джипове и екипажи...



                        Ето и стартовия списък за утрешния ден









                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 06-06-08, 18:14.

                        Коментар


                        • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Може да са я писали за предното Варненско състезание
                          Христов,евалла за начина по който се опита да замажеш грешката но прочети все пак,че става дума ИМЕННО за 3-ти кръг от Националния Шампионат - за пояснение на незапознатите "предното Варненско състезание" бе 2-ри кръг.
                          Последно редактирано от kinex; 06-06-08, 08:01. Причина: неправилен цитат
                          "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                          „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                          Коментар


                          • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                            Е това е много лошо, ама много! Толкова негативизъм между шепата хора, които правят организирания офроуд у нас, които си съдират задника да ни зарадват със състезания... Защо? Аз съм далеч от всички "интриги", просто съм редови фен на състезанията и състезателите, кефя се, ходя , гледам , снимам, .....
                            Не познзвам лично никой от който и да е организатор, но вече съм напълно убеден в едно - НИЕ живеем в Абсурдистан... ако ме разбирате правилно! Лошо...
                            Как питам се аз ще има голям шампионат в България, като в половин милионна Варна участват всички други , но не и варненци? Или с малки изключения?
                            Състезание от републиканския щампионат с 17 участници? Кой печели от бойкота не знам, но знам кой губи - ние зрителите и офроуда в България
                            Последно редактирано от nitro; 06-06-08, 00:10.

                            Коментар


                            • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                              Няма ли грешка в стартовият списък?

                              Във весник труд пише ,че Иво Върбанов е първи в държавния шампионат ,
                              значи той тръгва пръв.
                              Незнам кой е писал статията ,но явно е човек който не разбира от нашия спорт.
                              WWW.FBRALLYRAID.COM

                              Коментар


                              • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                                Няма ли вече новини?
                                Тодоре, на теб разчитан за актоални снимки от първият ден.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X