Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ВАРНА ТРОФИ 2008"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
    Да попитам нещо. Аз като зрител на тази проява къде мога да гледам,къде ще са атрактивните места? На плаката е дадено 1 ден Старта гр.Аксаково, 2 ден Трите воденици , 3 ден с.Куманово. За първия ден атрактивни места няма ли да има? За втория ден само на Трите воденици ли ще е интересно .За третия ден ми е ясно от блатото няма по-интересно място.
    За първите два дни ако има други места ще може ли да се отиде с малко камионче?
    Явно не си чел темата досега Със снимков материал е обяснено къде какво ще има, а по-нататък пише, че ще се стига с лека кола ( за малко камионче не съм мислил) и ще бъде публикувана пътна книга как да се стига до интересните места Моля, четете преди да пишете

    Коментар


    • #77
      До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      Явно не си чел темата досега Със снимков материал е обяснено къде какво ще има, а по-нататък пише, че ще се стига с лека кола ( за малко камионче не съм мислил) и ще бъде публикувана пътна книга как да се стига до интересните места Моля, четете преди да пишете
      Да за село Калиманци ми е убягнало. Абе по-добре направете един списък с координати и отметки върху карта, че както са разхвърляни из темата нестава много ясно. А за това дали с камионче може да се стигне да там моля огледайте заради мен.
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • #78
        До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
        Да за село Калиманци ми е убягнало. Абе по-добре направете един списък с координати и отметки върху карта, че както са разхвърляни из темата нестава много ясно. А за това дали с камионче може да се стигне да там моля огледайте заради мен.
        Те едва ли знаят как се справяш с камиончето и какви са шофьорските ти умения. Бисер, например преди години с микробус мина по цялото Ком-Емине по пътя на джипките, даже ги изпреварваше тук там,а вътре беше цялото му семейство с покъшнината... По тази логика ако те бива и ти може да тръгнеш след първия и да си избереш място за да гледаш останалите...
        Живей за всеки дъх!

        Коментар


        • #79
          До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

          Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
          Те едва ли знаят как се справяш с камиончето и какви са шофьорските ти умения. Бисер, например преди години с микробус мина по цялото Ком-Емине по пътя на джипките, даже ги изпреварваше тук там,а вътре беше цялото му семейство с покъшнината... По тази логика ако те бива и ти може да тръгнеш след първия и да си избереш място за да гледаш останалите...
          С Бисер тогава карахме заедно ,неможеш да ме изненадаш с информация.Заради неговия бус колко време сякахме дървета в Средна гора. Хубави години бяха.
          Последно редактирано от banjo; 27-05-08, 22:41.
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • #80
            До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

            Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
            Те едва ли знаят как се справяш с камиончето и какви са шофьорските ти умения. Бисер, например преди години с микробус мина по цялото Ком-Емине по пътя на джипките, даже ги изпреварваше тук там,а вътре беше цялото му семейство с покъшнината... По тази логика ако те бива и ти може да тръгнеш след първия и да си избереш място за да гледаш останалите...
            rumen5 даваш съвет на човек, с който се движихме заедно на същото КОМ-ЕМИНЕ.
            0888 69 88 72
            https://www.youtube.com/channel/UC2lB8CKbb5eIV1Aj8ikgayw

            Коментар


            • #81
              До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

              Напомням на колегите, че срокът за регистрация за "Варна Трофи 2008" е 5 юни ! Моля, изпратете на указания мейл offroad.varna@abv.bg вашите заявки и декларации
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #82
                До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                Извинявам се предварително, не знам дали тук мястото да попитам къде около Варна може да се разпъне палатка, че да съм близо до морето и до състезанието

                Коментар


                • #83
                  До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                  Първоначално публикуван от firestorm Преглед на мнение
                  Извинявам се предварително, не знам дали тук мястото да попитам къде около Варна може да се разпъне палатка, че да съм близо до морето и до състезанието
                  Състезанието ще е на север от Варна така че сам решаваш. В района няма май много места за бивакуване.Има подподящо мято за разпъване на палатка в района на ТВ-кулата до там може да се стигне с нормален автомобил но не те съветвам да оставяш палатка без надзор а и на близо няма много чешми,най близката е на 300-400м. Близо е до трасетата за гледане и има приятни поляни сгушени в гората с изглед към града и морето. До морето са 5-10мин. а до трасетата между 10 и 25 мин.

                  P.S. Не е ли много студено за палатка все още?
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • #84
                    До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                    Състезанието ще е на север от Варна така че сам решаваш. В района няма май много места за бивакуване.Има подподящо мято за разпъване на палатка в района на ТВ-кулата до там може да се стигне с нормален автомобил но не те съветвам да оставяш палатка без надзор а и на близо няма много чешми,най близката е на 300-400м. Близо е до трасетата за гледане и има приятни поляни сгушени в гората с изглед към града и морето. До морето са 5-10мин. а до трасетата между 10 и 25 мин.

                    P.S. Не е ли много студено за палатка все още?
                    Благодаря колега

                    Коментар


                    • #85
                      До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                      А кога ще има пътна карта за публиката ? Както обещахте?
                      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 04-06-08, 11:40.

                      Коментар


                      • #86
                        До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                        Първоначално публикуван от svetal4y Преглед на мнение
                        а кога ще има пътна карта за публиката ?Както обещахте?
                        Пътните книги са готови, сканират се и след обяд ще бъдат качени тук във форума С цел по-голяма безопасност и по-доброто и атрактивно представяне на екипажите, на 5 юни след 16 часа състезателите ще могат да направят опознавателни обиколки с джиповете си на затворения кръг до село Куманово
                        Желаещите да се обадят на Веселин Петков
                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 04-06-08, 11:39.

                        Коментар


                        • #87
                          До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                          Карта за Екстрем в първи ден (петък 6 юни) след 12.30 часа, стига се до там и с лек автомобил Началото е от детелината на влизане във Варна от София !



                          За втория ден ( събота 7 юни) пътна карта до "Трите воденици" където ще бъде и сервизна зона




                          За третият ден ( неделя 8 юни) за затворения кръг има две карти - първата карта е от входа на Варна,
                          а втората от изхода на комплекс "Св.св. Константин и Елена" където се намира хотелът и са настанени участниците



                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 04-06-08, 14:55.

                          Коментар


                          • #88
                            До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                            Кариерата в с.Калиманци отпада ли? Тъкмо се бях настроил да гледам там
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • #89
                              До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                              Описанието е СУПЕР! Чак и аз ще мога да го намеря без да се оплета и за в бъдеще може да се науча да се ориентирам по пътна книга.

                              Благодарности на Тодор Христов.


                              Само не знам, дали ще идвам и кое състезание ще посетя, че жената решава, а пък тя е заета бизнесДама...
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • #90
                                До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                                Тодоре, в неделя има и обявено "Баха АЛБЕНА 2008" от 10ч.
                                Как да се клонираме да гледаме едното и да караме на другото? А някой може да искат да карат и на двете?
                                Не сме чак толкова много джиповете във Варна, че да не може да се разберем.
                                Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                                http://www.cardomain.com/ride/2562837

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X