Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008




















    Коментар


    • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008















      Коментар


      • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008





















        Коментар


        • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

          не че е важно , но евала момчета че имате такива сърца да забавлявате такива кибици като мен , и чупите скъпи коли , а ако участвам ше ви сцепим дазнаете
          sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

          Коментар


          • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

            Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
            ПИЧ
            НЕЗНАМ ЗА ДРУГИТЕ, НО МЕН ОПРЕДЕЛЕНО МЕ НЕРВИШ
            ЩО НЕ СЕ НАВРЕШ ТАМ ОТ ДЕТО ИЗЛЕЗЕ

            и остави хората намира да се забавляват във форома
            Пич вероятно си ти ако знаеш значението на тази дума! Ако си нервен отивай си не ми пречиш
            Wrangler Rubicon the eliminator

            Коментар


            • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

              още снимки
              Последно редактирано от teodor; 06-03-08, 12:39.

              Коментар


              • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                Уважаеми Mario Almaleh,

                Вие сте получили предупреждение от OFFRoad-Bulgaria.com.

                Причина:
                -------
                Нарушение на правилата за правопис

                Според правилата на този Форум трябва да пишете на правилен български език. ЕДНИЛИЧЕН и изписването на името на друг участник тук с малка буква са доста сериозни и според мен нарочни грешки. Неправилната употреба на препинателни знаци също.
                -------

                Ето това представлява кликата около тодор христов! PURE LOVELY GOOD VIRTUE Коментарите са излишни мисля
                Wrangler Rubicon the eliminator

                Коментар


                • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                  Здравейте започвам с уточнението, че не познавам лично нито г-н Алмалех, нито организаторите на състезанието с което искам да кажа че няма да адвокатствам на никого! Но бях на състезанието като зрител и ще кажа моята гледна точка.

                  Първоначално публикуван от Mario Almaleh Преглед на мнение
                  Здр
                  Но да оставим сантимента и да те попитам в прав текст като си започнала за теб маршрута не беше ли през калната дупка а не около нея??? Или може би за вас с Радо Пепелов правилата на състезанието не важат?
                  Редно ли е да се гледа сеира на 1вите от клас Адвенчър които минават през калната яма а след това цар Тодор да решава че другите няма да минават. Защо за тези които минаха нямаше компенсации?
                  Предполагам че роудбуците също бяха абсолютно точни
                  Предполагам че това че в регламента пише 1но след това цар Тодор решава кого да санкционира и кого не също е нормално
                  Виж Вера кой съм и какъв съм съм оставил хората които ме познават да преценят! Харесвам офроуда и признавам че ти си много по напред от мен.Харесвам и карането ти!
                  Не харесвам обаче това че започваш да заприличваш на цар Тодор и това е жалко повярвай ми . По този начин ли допринасяте за развитието на офроуда със заобикалянето на препятствия? Мога да пиша още но се съмнявам че ще има ефект!Нарцисизмът в комбинация със силен умствен далтонизъм е катастрофа
                  Жалко жалко жалко
                  По този въпрос си мисля, че е абсолютно прав, защото това беше най-големият екшън за нас зрителите ( а си мисля, че това състезание все пак се прави за зрителите) и когато стана тапата и няколко участника се закопаха здраво яма от кал и вода, другите се събраха от горе и наблюдаваха как се справят колегите им. В началото лентите си стояха точно до ямата, така че нямаше начин да се заобиколи, но просто навигаторите с лебедките ги скъсаха и после лентата вече я нямаше когато другите решиха "да не се калят". Всичко това се вижда много ясно от заснетите материали ту в този форум. И точно в този момент хората се разотидоха защото всъщност екшъна приключи!!!

                  Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
                  Тъй като нещата вече се конкретизират от Раба Божий Марио, то Цар Тодор е длъжен да осветли мислите му


                  2."Цар Тодор пуснал Вера и Радо да заобиколят локвата "- Новоприетия регламент в часта си "Трасе" гласи: "
                  "Движението на състезателите между две точки от пътната книга не е задължително да бъде по най-краткия път, освен ако няма ограничителни ленти поставени от организатора. В този случай, напускане на трасето се счита, излизането на състезателния автомобил с повече от 2 колела от заграденото трасе."
                  Вера и Радо минаха точно така, интелигентно ! Аз и още една контрола бяхме там !
                  Интелигентно да , но не по правилата ( лично мое мнение ) защото лентата вървеше точно по ръба на слога, което значи, че цитираните състезатели са с 4 - те колела извън трасето!!! (справка видеото)

                  Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение

                  ППС. Извинявам се на всички, коите четат тази тема, чи Ви занимавам с моити "болни" разбирания за чест и достоинство......
                  Честта и достойнството са нещо много важно, но нека бъдем обективни !
                  Със здраве и пак казвам, че не разбирам нищо от организация и регламент на сътезанието, просто това е гледната точка на един зрител, който беше впечатлен от съпругата и навигатор на Чавдар, как смело се метна в калта многократно без да мисли ама явно си има тръпка - респект!
                  TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                  "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                  Коментар


                  • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                    Хайде да направим „справки видеото”

                    Коментар


                    • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                      Ако има видео или снимки ги пуснете, а не плюйте срещу състезателите, ако обичате.
                      Правилото е ясно и никой не е казал, че е нарушено дори от състезатели, които са изчаквали и гледали как минава Вера например.

                      Коментар


                      • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                        Първоначално публикуван от Mario Almaleh Преглед на мнение
                        Уважаеми Mario Almaleh,

                        Вие сте получили предупреждение от OFFRoad-Bulgaria.com.

                        Причина:
                        -------
                        Нарушение на правилата за правопис

                        Според правилата на този Форум трябва да пишете на правилен български език. ЕДНИЛИЧЕН и изписването на името на друг участник тук с малка буква са доста сериозни и според мен нарочни грешки. Неправилната употреба на препинателни знаци също.
                        -------
                        Ето това представлява кликата около тодор христов! PURE LOVELY GOOD VIRTUE Коментарите са излишни мисля
                        Каква "клика" пак ?!? Това, че си неграмотен, Цар Тодор ли ти е виновен ?!? Прочети първо правилата за работа на форума и правописа и не си мисли, че си толкова значим, че нарочно да се занимават с теб... ! Ти сам ще се отсвириш, не ти трябва помощ...

                        Коментар


                        • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                          Ето с какво разполагам аз като снимки.Не знам дали ще помогне да се разреши спора - виждат се ленти по земята, но как може да се предположи къде точно са били във въздуха? Единствено при червения се вижда и къде е било колчето( ако това е колче..)
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                            Първоначално публикуван от ZABARA Преглед на мнение
                            Хайде да направим „справки видеото”
                            http://www.vbox7.com/play:60ee9b49
                            Забележете къде върви лентата с колчето до белия "джип" и горе стоят другите състезатели и наблюдават.
                            TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                            "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                            Коментар


                            • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                              Върбанелке, да не забравиш да дадеш линк към фтп-то като качиш снимките там, че аз имах възможност само 2-рия ден да присъствам на състезанието, а не искам да изпусна нищо
                              Благодаря предварително!

                              Коментар


                              • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                                Браво на организаторите и съзтезателите.Много добро съзтезание.Съжалявам че не бях там дори и като зрител.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X