Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

    Не мога да разбера,защо се стига до такива разправии във форума?Нали всички сме обединени от идеята да прекарваме повече свободното си време сред природата и с любимите си джипки.
    Не знам защо трябва да си мерите п.....те и то точно тук.
    Организирано е състезание.-отлично!Ако иска колегата да организира и той,защо трябва да плюе по другите?!
    И написаното пак от него"Селски......"Ами то мисля,че ако всички живееха в градове и няма села и селяни като мен нямаше да има и оффроуд.Идеята е това -да се кара извън пътя ,не в града.Така,че моля без обиди за селата.
    Не се впрягайте като магарета за всяка дума ,ами вземете и организирайте още такива състезания!
    И последно.Кога ще можем и ние със самоделките да участваме в едно такова състезание/знае се,че през нормален преглед не може да мине самоделка със примелно променени база,без GPS,без нужната солидна подготонка и налетите много пари в един джип/Става въпрос ,ако може разбира се и има такова желание да се организира нещо по-леко,да няма нужда да се влагат толкова пари в машина,която се ползва единствено за забавление или се ползва постояно като личен автомобил.Замислям се,че както е тръгнало всички трябва да си купуваме расови джипове,да ги оборудваме подобаващо и т.н.
    Поздрави:Чаро 4х4
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар


    • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

      Първоначално публикуван от Mario Almaleh Преглед на мнение
      Мисля че всеки сам преценява къде да харчи собствените си пари! Аз съм решил да подпомогна медййното отразяване на състезанието в началото на май.

      Проблема е, не в отразяването на едно единствено състезание , а в глобалното отразяване на оф-роуда. А що се касае до състезанието в началото на май -определено това, че датата му съвпада с рали "Вида" и ендуро рали "България" ще му попречи да бъде показано по-масово от пресата
      Живей за всеки дъх!

      Коментар


      • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
        Г-н Алмалех,

        След като обсъждаме всичко това в публично пространство не мислите ли, че ще е добре за аудиторията да назовете източниците си на информация? Особено след като така настойчиво коментирате организация и хора, които не удостоявате с присъствие? В противен случай и децата знаят, че всичко останало, в което критикувате организаторите на съзтезанието в Троян е твърде близко до информация от типа "една жена на опашката ми каза"...

        Или говорете без недомлъвки и не от друго лице/ име или по-добре престанете.
        Г-н Яро женския пазар е специалност на едни други хора които организират подобни състезания! Ни най-малко не искам да обидя участничките в тях.Конкретно малко по късно!
        Wrangler Rubicon the eliminator

        Коментар


        • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

          Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
          Проблема е, не в отразяването на едно единствено състезание , а в глобалното отразяване на оф-роуда. А що се касае до състезанието в началото на май -определено това, че датата му съвпада с рали "Вида" и ендуро рали "България" ще му попречи да бъде показано по-масово от пресата
          Ще поживеем и ще видим! Искренно се надявам да не излезете прав!!!!! Телевизии много оператори също ,така че ресурси дал бог.
          Wrangler Rubicon the eliminator

          Коментар


          • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

            Уважаеми дами и господа не ми е ясно едно. Защо вие които можете да назовете нещата с истинските имена си мълчите? По този начин правите лоша услуга на развитието на офроуда в Бг ! Не е ли достатъчен факта че 1вите 10 ги няма?
            Wrangler Rubicon the eliminator

            Коментар


            • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

              ето още снимки

              Коментар


              • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                Абе,пич, тук са навързани като свински черва, не разбра ли?
                Не им прави кефа като им се вързваш на всяка дума!
                Ще те отрежат, а такива като теб трябва да са във форума, поне някой от време на време да ги приземява!
                Браво!
                Ето за това говорех уважаеми дами и господа!Едни пишат с други се чувам по телефона. Дори и да ме отрежат колега ще вляза отново. А с отрязването си режат клона......
                Wrangler Rubicon the eliminator

                Коментар


                • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                  За пояснение само това съобщение е копнато от личната ми поща. РАБ идва от раб божи и се употребява за хора които сервилничат,а балтает значи говорене на врели некипели така че не виждам някаква обида!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  Wrangler Rubicon the eliminator

                  Коментар


                  • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                    Колеги, обръщайки внимание на писанията на г-н Алмалех си губим времето, а той още повече се нахъсва за изяви ! Не прочетох конкретна критика от него за " Троян Трофи" така, че за мен въпроса е приключен ! Ще се радвам да видим изявите му на състезанието във Варна ! Дано покаже нещо ново и различно и подпомогне развитието на оффроуда в България в правилната, според него посока

                    Коментар


                    • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                      Първоначално публикуван от Mario Almaleh Преглед на мнение
                      Уважаеми дами и господа не ми е ясно едно. Защо вие които можете да назовете нещата с истинските имена си мълчите? По този начин правите лоша услуга на развитието на офроуда в Бг ! Не е ли достатъчен факта че 1вите 10 ги няма?
                      Да попитам колегата познава ли изобщо "първите 10",и дали изобщо знае ,че в офроуда последните стават първи нерядко,а факторът ВЗАИМОПОМОЩ е номер 1 и който не разбира тези неща няма право да съди организаторите!!!

                      Коментар


                      • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                        Колега, не мислех да Ви отговарям, но според мен прекалихте.

                        Първоначално публикуван от Mario Almaleh Преглед на мнение
                        Уважаеми дами и господа не ми е ясно едно. Защо вие които можете да назовете нещата с истинските имена си мълчите? По този начин правите лоша услуга на развитието на офроуда в Бг ! Не е ли достатъчен факта че 1вите 10 ги няма?
                        До колкото виждам, само Вие имате тази позиция и само Вие се опитвате да я поддържате и то без никакви факти. Искам да Ви попитам - кои първи 10 ги нямаше

                        Еввалла Тоше евввааалла Христов Честито на победителите! Честито и на теб Тодоре! За пореден път показа как за едни има правила за други няма.
                        Може ли да кажете кой правила не са важали за всички Защото мисля, това беше състезание в което правилата бяха едни и същи за всички и се спазиха безапелационно. Това беше и причината след първия ден да си тръгнат 2-ма състезатели.

                        Браво на тези които даже не те удостоиха с присъствието си! Браво и на тези които демонстративно го напуснаха Надявам се догодина да са повече хората които ще разберат колко струваш.
                        Това ли е начина според Вас да се пополяризира оффроуда

                        Знай че ти имаш най-малка заслуга за това че има толкова нови екипажи.
                        Това, от името на нов екипаж ли го казвате Защото аз като част от един нов екипаж, а със сигурно и не само нашия екипаж, участваме точно заради Тодор Христов.

                        Накрая Ви призовавам, вместо да пишете в този форум напатки и обиди без никакви доказателства, да организирате състезания, в които да се види колко много искате да направите. И когато имате в едно състезание 40 участника, товага може да се чувствате велик и да говорите от името на "всички които си мълчат".
                        RB Patrol Team

                        Коментар


                        • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                          Кой изобщо беше тоя Марио и какви са заслугите му за развитието на този спорт?

                          Коментар


                          • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                            Защо не се появявят тези jpg-ци?и какъв е начина да кача повече снимки?
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                              offtopic:

                              Първоначално публикуван от teodor Преглед на мнение
                              Защо не се появявят тези jpg-ци?и какъв е начина да кача повече снимки?
                              Как можете да прикачите повече снимки можете да прочетете тук.

                              Ако желаете снимките да се визуализират директно в текста (както в постове на други потребители тук) трябва да си заявите ftp акаунт на Лично Съобщение към Администратора на портала - Венцислав Петров.

                              Коментар


                              • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                                Първоначално публикуван от teodor Преглед на мнение
                                Защо не се появявят тези jpg-ци?и какъв е начина да кача повече снимки?
                                Off-topic: Колега може ли да ми пратиш третата снимка ( С Дифендъра) в някакъв по-голям размер. Пощата ми е asenvassilev@abv.bg . Благодаря предварително.
                                RB Patrol Team

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X