Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

    Първоначално публикуван от Mario Almaleh Преглед на мнение
    Уважаеми дами и господа не ми е ясно едно. Защо вие които можете да назовете нещата с истинските имена си мълчите?
    Колега, дотук няколко души Ви помолиха да конкретизирате критиката си, но вие като че ли пропускате тези питания покрай ушите си.

    Та, поради това и аз ще си позволя още веднъж да Ви помоля да "назовете нещата с истинските имена". Можете да започнете например с това да поясните какво имате предвид с обвинението: "за едни има правила за други няма". Не че аз не бях там, но като новобранец може и да съм пропуснал някоя подробност. Така че, очаквам Вашите пояснения. Благодаря предварително!
    Само ще Ви замоля да говорите конкретно, с факти и аргументи. Общите приказки ги оставете за друг път. Както и личната си неприязън към Т. Христов. Това вече е ясно на всички и изглежда е единственото нещо, което Ви кара да пишете в този форум. Поне като се съди по съдържанието на публикациите Ви до този момент.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

      След малко пускам и аз част от снимките тук в темата.
      Всичките ще са в наличност след около 1-2 часа, че са някъде около 5ГБ, а Иво си беше забравил паролата за достъп до ФТП-то и чак сега започнах да ги мятам

      Коментар


      • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

        Понеже се чувствам засегнат лично от г-н Алма Лох, му пратих ЛС с предложение за лична среща........... Ще видим дали ще има доблест да излезе от положение ИНКОГНИТО.........
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
          Алма Лох

          Зачет !

          Коментар


          • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

            Първоначално публикуван от VE LA Преглед на мнение
            Кой изобщо беше тоя Марио и какви са заслугите му за развитието на този спорт?
            Здр Вера мислех те за интелигентно момиче ,поне изглеждаш така,но явно съм в грешка! Направи ми и много добро впечатление когато ни упъти към закъсалия в гората Вранглер. А сега кой беше тоааа М А да .............
            Но да оставим сантимента и да те попитам в прав текст като си започнала за теб маршрута не беше ли през калната дупка а не около нея??? Или може би за вас с Радо Пепелов правилата на състезанието не важат?
            Редно ли е да се гледа сеира на 1вите от клас Адвенчър които минават през калната яма а след това цар Тодор да решава че другите няма да минават. Защо за тези които минаха нямаше компенсации?
            Предполагам че роудбуците също бяха абсолютно точни
            Предполагам че това че в регламента пише 1но след това цар Тодор решава кого да санкционира и кого не също е нормално
            Виж Вера кой съм и какъв съм съм оставил хората които ме познават да преценят! Харесвам офроуда и признавам че ти си много по напред от мен.Харесвам и карането ти!
            Не харесвам обаче това че започваш да заприличваш на цар Тодор и това е жалко повярвай ми . По този начин ли допринасяте за развитието на офроуда със заобикалянето на препятствия? Мога да пиша още но се съмнявам че ще има ефект!Нарцисизмът в комбинация със силен умствен далтонизъм е катастрофа
            Жалко жалко жалко
            Wrangler Rubicon the eliminator

            Коментар


            • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

              Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
              Понеже се чувствам засегнат лично от г-н Алма Лох, му пратих ЛС с предложение за лична среща........... Ще видим дали ще има доблест да излезе от положение ИНКОГНИТО.........
              Колега, що си губиш времето...., предлагам да се върнем към темата, както беше преди това лице да се намеси.
              Пуснати са нови интересни снимки (Асен май си избра нов аватар), предстоят нови (Върбанелка) и коментари.Ние бяхме там само третия ден и сега виждаме моменти от състезанието, които сме пропуснали. На мен това ми е много по-интересно, отколкото да слушам воплите на някой къде го стяга чепика, пък като погледнах - ми той бос
              Поздрави
              Тодор Томов
              =============================
              Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
              Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

              Коментар


              • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                Първоначално публикуван от Злой
                Дорогой мой, дай свой телефон, на следующей неделе я буду в Варне, и если хочешь мы выясним кто чей роб, о кто что болтает........ Носи вазелин, или води адвоката, но и ему вазелин не помешает..........

                Золтан Алексеевич Литковский.


                Уважаеми г-н Литковски очаквам ви с нетърпение! Телефона ми може да го вземете от любимия си организатор предпоплагам че той с радост ще ви го предостави. Предполагам че не ме заплашвате?!
                Wrangler Rubicon the eliminator

                Коментар


                • До: Марио

                  Колега Марио , Най-вероятно не се познаваме , но ! ВЪОБЩЕ не ми е приятно да отправяш обиди към хора /особено Вера/ , които са в този спорт от самото му начало и са почитани в това общество ! Учтиво те моля да прекратиш с нападките , без дори да знаеш какво беше до сега !

                  Коментар


                  • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008












                    Последно редактирано от Върбанелка; 05-03-08, 18:35.

                    Коментар


                    • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008











                      Коментар


                      • До: Марио

                        Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
                        Колега Марио , Най-вероятно не се познаваме , но ! ВЪОБЩЕ не ми е приятно да отправяш обиди към хора /особено Вера/ , които са в този спорт от самото му начало и са почитани в това общество ! Учтиво те моля да прекратиш с нападките , без дори да знаеш какво беше до сега !
                        Колега Митко аз ли съм ненормален или има някаква призма която не виждам????? Не си спомням до момента да съм нарекал Някой цитирам: гадина на която подават вазелин и господин никой и тн. Ако някой някого обижда то не съм аз човека ! Моля ви свалете си очилата
                        Wrangler Rubicon the eliminator

                        Коментар


                        • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                          Аз предлагам да се върнем на темата и който има още снимки или клипчета да дава насам

                          Коментар


                          • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                            Първоначално публикуван от Mario Almaleh Преглед на мнение
                            Здр Вера мислех те за интелигентно момиче ,поне изглеждаш така,но явно съм в грешка! Направи ми и много добро впечатление когато ни упъти към закъсалия в гората Вранглер. А сега кой беше тоааа М А да .............
                            Но да оставим сантимента и да те попитам в прав текст като си започнала за теб маршрута не беше ли през калната дупка а не около нея??? Или може би за вас с Радо Пепелов правилата на състезанието не важат?
                            Редно ли е да се гледа сеира на 1вите от клас Адвенчър които минават през калната яма а след това цар Тодор да решава че другите няма да минават. Защо за тези които минаха нямаше компенсации?
                            Предполагам че роудбуците също бяха абсолютно точни
                            Предполагам че това че в регламента пише 1но след това цар Тодор решава кого да санкционира и кого не също е нормално
                            Виж Вера кой съм и какъв съм съм оставил хората които ме познават да преценят! Харесвам офроуда и признавам че ти си много по напред от мен.Харесвам и карането ти!
                            Не харесвам обаче това че започваш да заприличваш на цар Тодор и това е жалко повярвай ми . По този начин ли допринасяте за развитието на офроуда със заобикалянето на препятствия? Мога да пиша още но се съмнявам че ще има ефект!Нарцисизмът в комбинация със силен умствен далтонизъм е катастрофа
                            Жалко жалко жалко
                            Тъй като нещата вече се конкретизират от Раба Божий Марио, то Цар Тодор е длъжен да осветли мислите му

                            1. "Цар Тодор казал, че ще той решава кой да участва" - досега върнати няма, но в специалните правилници на БФАС, за спорта "Оффроуд" гласи :
                            "6.9. Организаторът има право да откаже участие на даден състезател, но не по-кьсно от 1 ден преди старта е длъжен да уведоми за това заинтересованите лица, без да е необходимо да обяснява мотивите си."

                            2."Цар Тодор пуснал Вера и Радо да заобиколят локвата "- Новоприетия регламент в часта си "Трасе" гласи: "
                            "Движението на състезателите между две точки от пътната книга не е задължително да бъде по най-краткия път, освен ако няма ограничителни ленти поставени от организатора. В този случай, напускане на трасето се счита, излизането на състезателния автомобил с повече от 2 колела от заграденото трасе."
                            Вера и Радо минаха точно така, интелигентно ! Аз и още една контрола бяхме там !
                            3.Роудбука на Цар Тодор е неточен ! На брифинг преди състезанието участниците бяха предупредени, че трасето заради дървосекачите и опожарените стърнища се променя ежедневно, а за метрите всички, които са карали знаят, че зависят от буксуване, обикаляне, връщане и т.н. Възможно ли е при грешен роудбук Иво Върбанов да направи 3.40 мин. за 109 километра ? Възможно ли е при грешен роудбдук Долфи иИван Маринов да бъдат на 16 км. преди финала за 3 часа в първия ден ? а останалите екипажи как стигнаха до финала ?!?
                            4. Цар Тодор санкционира когото си иска ! Решенията за наказанията се вземат от съдйиска комисия в състав Събин Коларов, Зори и Ралица -лицензирани съдии от БФАС, директора на състезанието Цар Тодор в присъствието на наблюдаващият състезанието определен от БФАС Николай Мончев ! Тези хора разглеждат протоколите на контролите, времената и траковете за скорост !
                            5. За хобитата минали през локвата - Николай Колев от Варна и Павлин Димитров от Ботевград нямах информация, но предпочетох да пусна останалите 18 да финишат до края на деня, а не да стоят в калта ! Решението ми бе одобрено от съдийската комисия, а за компенсации ако говорим, това е същото както да компенсираме първата кола, че прави следи за следващите !?! За справка: В Гърция стартирахме 69 подред, първите минаха през блатото за 2.30 мин., а последните до 80-и номер минаваха за 5 до 10 мин. ! Трябваше ли да компенсират последните ?!?
                            Пожелавам на следващите организатори това да са им проблемите само, а и господин Алмалех Всезнаещ ще ни покаже как се прави безгрешно състезание в началото на май във Варна, надявам се... ! Там няма да е организатор Цар Тодор...
                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 05-03-08, 20:08.

                            Коментар


                            • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                              Първоначално публикуван от Mario Almaleh Преглед на мнение
                              Здр Вера мислех те за интелигентно момиче ,поне изглеждаш така,но явно съм в грешка! Направи ми и много добро впечатление когато ни упъти към закъсалия в гората Вранглер. А сега кой беше тоааа М А да .............
                              Но да оставим сантимента и да те попитам в прав текст като си започнала за теб маршрута не беше ли през калната дупка а не около нея??? Или може би за вас с Радо Пепелов правилата на състезанието не важат?
                              Редно ли е да се гледа сеира на 1вите от клас Адвенчър които минават през калната яма а след това цар Тодор да решава че другите няма да минават. Защо за тези които минаха нямаше компенсации?
                              Предполагам че роудбуците също бяха абсолютно точни
                              Предполагам че това че в регламента пише 1но след това цар Тодор решава кого да санкционира и кого не също е нормално
                              Виж Вера кой съм и какъв съм съм оставил хората които ме познават да преценят! Харесвам офроуда и признавам че ти си много по напред от мен.Харесвам и карането ти!
                              Не харесвам обаче това че започваш да заприличваш на цар Тодор и това е жалко повярвай ми . По този начин ли допринасяте за развитието на офроуда със заобикалянето на препятствия? Мога да пиша още но се съмнявам че ще има ефект!Нарцисизмът в комбинация със силен умствен далтонизъм е катастрофа
                              Жалко жалко жалко


                              ПИЧ
                              НЕЗНАМ ЗА ДРУГИТЕ, НО МЕН ОПРЕДЕЛЕНО МЕ НЕРВИШ
                              ЩО НЕ СЕ НАВРЕШ ТАМ ОТ ДЕТО ИЗЛЕЗЕ

                              и остави хората намира да се забавляват във форома
                              WWW.FBRALLYRAID.COM

                              Коментар


                              • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                                Колега Алмалех, ако имаш конкретни забележки към състезанието просто ги кажи, с радост отговоря, защото бях по трасето и видях повечето неща отвътре. За минаването на коли от адвенчър през траяла претполагам са си виновни само те, защото по роуд бук се влизаше между ленти и вътре имаше табела която указваше кои на къде да поеме. Роуд бука беше относително верен и грешките бяха относително предвидими като се знаеше, че същия е правен при 20-30см сняг или голяма кал. Определено съм карал на много по неточни. Правилата за използване на ГПС важеха за всички с еднаква тежест.
                                IvoVarbanov.bg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X