Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закриване на шампионата - Шумен 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

    Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
    Кольо, всички разбраха защо бе всеобщия протест ,но на теб явно ти трябва по обстойно обяснение. Или страдаш от липса на изяви в живата и търсиш такива в форума /неизвестен и недоказан с нищо-Кольо/.
    Съжалявам, нямам дарбата да съм състезател, а тезата си вече я изказах доста по-назад във темата. Или в другата, не си спомням вече.
    И нямам нужда да се изявявам виртуално, това което имам в реалния живот ми е достатъчно.


    Отидохме на караница, а не искам да се карам с никого.
    Мисля, че е време да спрем а?
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      ... Сега се чувствам мразен от голям брой хора. И то заради любовта си към офроуда и направените джипове.
      Съжалявам.
      Кольо, не бъркай офроуда с Киро... съвсем различни неща са!
      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

      Коментар


      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение


        Тези цитати намерих в първите страници на тази именно тема.
        Колкото и да се мъчите да ни убедите, че сте дошли само за собствен кеф, нещо не се получава.
        Вярно, повечето участници в "разходката" са дошли именно за това-за кефа, ама всички знаем как се зароди идеята.
        Като ме цитираш да взема да ти поясня.Всеки в тази разходка дойде по собствена причина и със собствени средства. Аз бях основно за БОЙКОТА на тоя малоумник който си мисли че е фактор в оффроуда а не е дал и лев за да стяга джип и да плаща разходи да ходи на рали.Не ми отваряи лай....та уста щото така мога да те нахраня че цял живот да имаш лай...н дъх!!!И ако наистина продължавате трима селски тарикати да си предавате важност лично аз ще съм основен спонсор на разходката догодина!!!!
        ПОВЯРВАЙ ми ! Спрете вече .Много сте ни под нивото. Хората дават пари за да се забавляват. Алекс този път ни го предложи максимално!Правете си там спартакиадата и не ни занимавайте моля!
        ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

        Коментар


        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

          Първоначално публикуван от boevski
          И аз успях с мотора да се разходя по роудбук и даже с бързо темпо неуспях да се изгубя.Перфектен роудбук и организация.
          Благодаря ти САШЕ.

          П.П.Драев ако си установил че нямаш утъпкани ниви моля да се извиниш публично.
          Ако си мъж де.
          Аз съм мъж в прекия и преносен смисъл.За съжаление трябва да ви покажа снимките:


          Първите три са правени от участници на Шумен 500


          Координатите:N 43гр13мин37,4с
          E 027гр03мин25,7с-ЗП С.Кръстев

          N43гр15мин37,4с
          E027гр00мин35,6с-БГ АГРО-Варна
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от draev; 07-12-09, 21:33.
          Стоян Драев тел:+359877915301
          blood 0 RhF +

          Коментар


          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение


            Тези цитати намерих в първите страници на тази именно тема.
            Колкото и да се мъчите да ни убедите, че сте дошли само за собствен кеф, нещо не се получава.
            Вярно, повечето участници в "разходката" са дошли именно за това-за кефа, ама всички знаем как се зароди идеята.
            Колега, Вие наистина ли не разбирате за какво става на въпрос? Защото ако не сте разбрали все още......давате повод на повечето от нас да си мислим странни неща за Вашата схватливост!
            Ако РАЗХОДКАТА Вие я наричате "бойкот" не търсете причината при организаторите и, а защо се стигна до "бойкота". Хората имаха право на избор и....те го направиха без да се интересуват на кого ще му харесва и на кого НЕ.
            Аз също като някой други колеги чакам г-н Драев да изнесе вече истината за щетите в нивите, защото вече е понеделник ВЕЧЕР, и един въпрос ако може, кой ще нанесе повече вреда върху посевите, 2-3 или5-6 джипа излезли от трасето за кратко, йли бракониерите които работят по прогромата "ФАР" почти всяка вечер?

            П.П. Колкото и да Ви е неприятно класираннето е факт 48 на 9.....честито!!!

            С г-н Драев сме писали по едно и също време и се радвам,че предположенията са ми биле вярни.
            Последно редактирано от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ); 07-12-09, 21:09.
            Цветан Петров
            "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
            0888865583

            Коментар


            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

              Няколко думи и от мен.
              Състезанието , което направиха Алексите и Росен си беше истинско.
              Направиха показно, за който се интересува, как се прави състезание!Вярвам се убедиха колко е трудоемко да се изпипа всичко до последната подробност.Отделиха много време и то не само от свободното си.Похарчиха солидна сума пари.
              Обаче-доказаха(за кой ли път) , че са стабилни момчета.Сложиха в ръцете на десетина нови роудбук!!!От тези десет ще излезе поне един нов състезател.
              Не успяхме е едно- да натрием носа на Киро!Той е безсмъртен!За него нищо няма значение освен собственото му мнение.Жалко.

              Шуменските фенове трябва да знаят, че състезанието , което се провежда всяка година в началото на декември си е КИРОВОТО състезание.И ще си остане за винаги Кировото състезание.

              Това, че карахме не при него, беше протест и лично аз си мислех и даже бях сигурен, че Киро ще разбере нашето "послание" към него.За съжаление вече съм сигурен, че Киро нито разбра, нито някога ще разбере нашата постъпка.Жалко.
              Кольо и другите фенове от Шумен- Кольо как можа да си помислиш, че някой може да те мрази заради мнението ти?Явно не ни познаваш и не знаеш що за хора сме.
              Но да знаеш, че направихте на Киро мечешка услуга.И ще го разберете още на следващата година.Ние пак ще си караме смешния офроуд.Но със сигурност няма да е в Шумен....

              Драев-дано да не сме отъпкали нивите!Ако е така ще е много неприятно.Трябва да намериш начин да ни защитиш пред твоите колеги.Това от снимките мисля, че не е фатално за посевите.Но не съм специалист и дано да съм прав.



              Ааа и да Ви кажа, че ако Алекс и Росен някога пак решат да правят състезание- АЗ СЪМ ТАМ!!!
              Последно редактирано от rusev; 07-12-09, 21:05.
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                Другите не мога да ги кача.После пак ще опитам.На първото място дължината е около 250 м,а на второто около 350-400 м.Не съм го мерил,затова не съм сигурен.Симеон Кръстев е Америка и няма как да подаде жалба,но БГ Агро са непреклонни.Те са подали за съжаление.Смятат,че въпроса е принципен.За нашите ниви няма да кажа нищо,но мога да покажа.
                Това е все едно да отида в къщата на някого и повредя не цялата покъщнина,а само входната врата.
                Мисля,че около язовира има фотокапани,но не съм сигурен.
                Последно редактирано от draev; 07-12-09, 21:13.
                Стоян Драев тел:+359877915301
                blood 0 RhF +

                Коментар


                • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                  Аз пак ще бъда до вас о ще ви помагам даже повече от тази година.Благодаря на киро че ме запозна тези готини хора като Алекс и Роската

                  Коментар


                  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                    Искам да попитам по информираните, защо ДОЛФИ се опита да сложи собственната си каска на Кировата глава, но наопаки?

                    Ако поста ми е неприемлив маля модераторите да го премахнат......но све пак ми елюбопитно.
                    Последно редактирано от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ); 07-12-09, 22:35.
                    Цветан Петров
                    "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                    0888865583

                    Коментар


                    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                      Първоначално публикуван от boevski
                      Драев мисля че трябва да се самоцитирам.АКО ИМАШ ТВОИ ОТЪПКАНИ НИВИ.
                      Ако нямаш извинисе недей увърта.
                      През моите ниви е минавано със сигурност,но аз смятам,че не е голям проблем.Проблем са Варненската фирма.
                      А ти прочети внимателно какво съм писал по-горе и се самоцитирай колкото ти е удобно.
                      Стоян Драев тел:+359877915301
                      blood 0 RhF +

                      Коментар


                      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                        Конструктивно предложение- нека 3 мата от РЕМС да си пишат а никой повече да не обръща внимание и да си говорим за състезанието и хубавата голяма маса с папкане която никой до сега не успя да организира толкова добре. Лелките в ресторанта бяха истински Балкантуристки кадри
                        ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                        Коментар


                        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                          Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                          През моите ниви е минавано със сигурност,но аз смятам,че не е голям проблем.Проблем са Варненската фирма.
                          А ти прочети внимателно какво съм писал по-горе и се самоцитирай колкото ти е удобно.
                          Варна не е голям град повечето се познаваме ще питам Малчев за огромните според теб поражения.
                          __KTM__

                          Коментар


                          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                            Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                            През моите ниви е минавано със сигурност,но аз смятам,че не е голям проблем.Проблем са Варненската фирма.
                            А ти прочети внимателно какво съм писал по-горе и се самоцитирай колкото ти е удобно.
                            А бе те и организаторите са от там ша са оправят някак си.Нали твой те нямат такива поражения.

                            Коментар


                            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                              Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                              ... Лелките в ресторанта бяха истински Балкантуристки кадри
                              Много вярна констатация. От 15-на години не бях виждал толкова намусен персонал, който няма търпение да ти види гърба (след като те е ударил в сметката). И горе-долу от толкова не се бяха опитвали да ми пробутат хлорирана чешмяна вода вместо поръчаната минерална ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                                Съветвам тези дето не издържат вече да си поемат въздух и да издържат все пак. Темата започва здраво да излиза от добрия тон, а решението няма да се хареса никому.
                                Издъних се на Тюринг теста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X