Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закриване на шампионата - Шумен 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

    Първоначално публикуван от toush Преглед на мнение
    Пич/извинявам се за израза/ незная от кога се занимаваш/интересуваш/от този спорт но опитай се да преброиш на колко състезания Киро и съставял пътните книги.
    Съжелявам,че тук небива да се дават линкове но ти /пък и други/ се поровете в интрнет ще намерите кой е организирал първите състезания и кога в България по Офроуд.Ако неги откриеш аз мога да ти пратя снимки от 2001г Шумен 14 екипажа -17градуса студ.
    Много от великите състезатели които "пишат" срещу Кирил Панайотов са се учили от него какво е това пътна книга и а сигурно много от писателите се чудят какво е азимут.
    Спрете за Кирил Панайотов разходакта ви беше подъл опит да опит да провалите традиционното състезание в Шумен.Дано всеки си е направил изводите и догодина наистина да има спортна проява а не Български заяжданици от които май никой нищо не спечели.
    Господин Туш или както там се казвате. Не се сдържам да напиша и аз какво мисля по темата, защото вече минавате всякакви граници. 3 -4 души тук в последната една година не спряха да адвокатстват на въпросния Киро, който няма доблестта или желанието да напише и две думи в този форум, където пишат почти всички потенциални негови клиенти. А пред хора в Шумен се оправдава, че модераторите му забранили да пишат. В случая всички събития са предизвикани от "коректното" и "мъжко" отношение и поведение на въпросния субект, като неговите качества и принос за офроуда нямат никакво значение. Едва ли му дават доживотен абонамент за организатор и недосегаем авторитет. Киро сега си бере плодовете. Предлагам ви да спрете да се излагате заради човек който няма смелостта да излезе и да си каже мнението дори открито.
    Последно редактирано от kinex; 08-12-09, 09:37. Причина: Лични квалификации

    Коментар


    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

      Добър ден Тодоре,
      това е договора по който аз изпълних всички клаузи, но до сега съм получил само 1000 /хиляда/ лева.
      Това е причината миналата година да бъде нежелано присъствието Ви на "4х4 Шумен 2008".
      Прикачени файлове
      siko

      Коментар


      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

        По предварителна договорка по Договора трябваше да се провери трасето от теб 3 дни преди старта.
        -Ти дори не си провери преписаните/ сканирани / пътни книги.
        - екипа ти бе пропуснал 3 страници - между Мадара и военния полигон -където имаше обозначени танкове , които се движеха и едва не коства живота на участници
        -там Драев спаси положението с екипа си, а почерпката беше от мен за съдиите на място
        siko

        Коментар


        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

          Първоначално публикуван от siko Преглед на мнение
          Добър ден Тодоре,
          това е договора по който аз изпълних всички клаузи, но до сега съм получил само 1000 /хиляда/ лева.
          Това е причината миналата година да бъде нежелано присъствието Ви на "4х4 Шумен 2008".
          Точно така, разликата е, че НЕ ПОЛУЧИ 1000 лева, защото ако си прочетеш клаузите, ти не си изпълни ангажиментите !
          Пътната книга беше тотален провал, викаха ме в полицията, защото прекара състезанието по частен имот и т.н.
          Даже съжалявам, че въобще ти дадох пари...ама и твоята наглост край няма

          Коментар


          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

            Тодоре, благодаря ти!
            Аз не мислех повече да отговарям на подобни измислици, то не си и струва да спориш с предубедени, или купени "адвокати"... Всъщност, дори и след подобни доводи и аргументи, те ще си пеят песничката: "Де е Киро на кирия... на на на, нана..."

            П.П. Тодоре, използвам случая да те поздравя още веднъж, за представянето ти в Гърция!
            Последно редактирано от giorgio; 08-12-09, 08:53.
            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

            Коментар


            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

              много хора ме упрекват за помощта която направих за "офроуда" като ти помогнах да направя 3 дни преди състезанието маршрута Враца - Дръшан,проверката около Свищов -където трябваще да плуват през Дунава и Янтра джипките.
              - да гася запалени коли
              siko

              Коментар


              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                Първоначално публикуван от Сабин Цонев Преглед на мнение
                въпросния Киро, който няма доблестта или желанието да напише и две думи в този форум, където пишат почти всички потенциални негови клиенти. А пред хора в Шумен се оправдава, че модераторите му забранили да пишат.
                Киро пише само в два случая, първо, за да се рекламира като фотагенция и ако става дума за пари...

                В тази връзка, ето защо НЯМА да получи пари от мен, а даже и трябва да ми върне грешните 2000 лева, които съм дал





                Участниците в "Адвенчър България 2008" знаят за какво става дума...


                Първоначално публикуван от siko Преглед на мнение
                - екипа ти бе пропуснал 3 страници - между Мадара и военния полигон
                Мариела Христова ти доказа, че ТИ беше пропуснал страниците още в черновата...
                , честно...според мен тази година и 9-те екипажа ти бяха много...

                Първоначално публикуван от siko Преглед на мнение
                - да гася запалени коли
                Кириле !!!
                Точно ти се паникьоса и каза аз да се обаждам на пожарната и не дойде даже до запалената кола !!!
                Координатите ги даде Митко Боевски и там бях аз с Румен Петков,
                дочакахме пожарната, а ти се скри , защото не си бил ти Организатор !
                Возеше Мончев, ако си спомняш
                Последно редактирано от kinex; 08-12-09, 09:53. Причина: лични квалификации

                Коментар


                • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                  Първоначално публикуван от siko Преглед на мнение
                  много хора ме упрекват за помощта която направих за "офроуда" като ти помогнах да направя 3 дни преди състезанието маршрута Враца - Дръшан,проверката около Свищов -където трябваще да плуват през Дунава и Янтра джипките.
                  - да гася запалени коли
                  Ето как е оценил "помоща ти" един от участниците в състезанието "Адвенчър България 2008"
                  И с това приключвам темата, защото явно живееш в друг свят и не комуникираш с реалноста...

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

                  Безспорният хит на това състезание обаче беше изпитанието, на което бяха подложени навигаторите (особено тези с по-малко опит) при работата с пътната книга. Не знам дали имаше един ден, в който разстоянията на точките да излизаха.
                  Разминаванията бяха от няколкостотин метра до над километър и в двете посоки. Задачката се усложняваше и от това, че след началото на 2-я ден вече нямаше никаква възможност за сверка на трип-а и който (като нас) беше сменял гуми, получаваше като бонус още едно допълнително неизвестно в уравнението ...

                  Дето се казва, благодарим за топлите грижи, ама нЕмаше нужда да се Абите толкова. Ние можем да си се губим чудесно и без външна помощ ...

                  Коментар


                  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                    Като гледам темата накъде закопа, направо да я заключваме и да успокоим страстите.Догодина ще се види кой какви поуки си е взел, и дали ще има някаква промяна към по-добро.
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                      Абе недей заключва бре. Тъкмо разбрах, че има и по качествен начин да се загубиш и от на Добри ГПСа бре.
                      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                      Коментар


                      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                        ако може като на ТВ състезание:
                        помощ от приятел - Чавдар и жена му относно пропуснатите страници
                        а Мариела да си кажи истината по тях
                        -"частния имот" си е Горско стопанство с. Старо Оряхово- уведомленията ги прави организатора, аз само ти указах от къде минава трасето, нямам права да представям, да преговарям и каквото и да е без ОРГАНИЗАТОРА / Т. Христов/
                        - не мисля , сигурен съм че никаде не провери ОРГАНИЗАТОРА / Т. Христов/ трасето за "Адвенчър 2008"
                        -защо не го каза досега пред всички, че съм те провалил-ДОРИ МИ ДАДЕ МЕДАЛ, КОЙТО АЗ ПОДАРИХ на БИСЕР за труда който вложи по АДВЕНЧЪР 2008
                        siko

                        Коментар


                        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                          Първоначално публикуван от siko Преглед на мнение
                          ако може като на ТВ състезание:
                          помощ от приятел - Чавдар и жена му относно пропуснатите страници
                          а Мариела да си кажи истината по тях
                          -"частния имот" си е Горско стопанство с. Старо Оряхово- уведомленията ги прави организатора, аз само ти указах от къде минава трасето, нямам права да представям, да преговарям и каквото и да е без ОРГАНИЗАТОРА / Т. Христов/
                          - не мисля , сигурен съм че никаде не провери ОРГАНИЗАТОРА / Т. Христов/ трасето за "Адвенчър 2008"
                          -защо не го каза досега пред всички, че съм те провалил-ДОРИ МИ ДАДЕ МЕДАЛ, КОЙТО АЗ ПОДАРИХ на БИСЕР за труда който вложи по АДВЕНЧЪР 2008
                          Няма да кажа нищо, щото ще се повторя...излез от измисления свят в който живееш и се замисли от всичко написано до тук и от другите хора
                          Спри да се излагаш, че повече няма накъде...

                          П.П.

                          Става дума за частния път, за който имаше дознание и ти си "избърса" пак ръцете с мен и аз писах обяснения в полицията

                          И вместо да се занимаваш с мен, отговори на хората, които пак се разделиха заради твоите амбиции и недомислици !

                          Коментар


                          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                            Някаде бях чел:
                            "Докато има хора, ще има и проблеми! Всеки е индивидуален организъм, борещ се за оцеляването си !" Кооперация между такива организми е симбиоза, а такава както гледам във всички форуми, такава няма в обществото на офроуда.
                            Навсякаде има грешки, било то книги, трасета, пилотски и навигаторски такива. Но затова е и опита - да може в ситуация да се намери най-доброто решение!
                            По мое мнение темата ще продължи отностно този Адвенчър, а не по "закриването на шампионата", така че "модераторите си знаят най-добре работата".

                            Коментар


                            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                              "Киро пише само в два случая, първо, за да се рекламира като фотагенция и ако става дума за пари...

                              В тази връзка, ето защо НЯМА да получи пари от мен, а даже и трябва да ми върне грешните 2000 лева, които съм дал "
                              Т. Христов


                              Почти цяла година не съм писал във форума, така че не съм и се рекламирал.
                              - няма нищо некоректно- човек да печели от труда си, има и които подаряват труда си. Други крадат труда на /приятелите си/ и се обявяват за коректни.

                              Аз го правя по правя по нормалия начин и коректно. Никого не съм задължил да използва -точно моя труд, избора е на клиента.
                              - претенции на място и веднага.


                              siko

                              Коментар


                              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                                Първоначално публикуван от getdown Преглед на мнение
                                Някаде бях чел:
                                "Докато има хора, ще има и проблеми! Всеки е индивидуален организъм, борещ се за оцеляването си !" Кооперация между такива организми е симбиоза, а такава както гледам във всички форуми, такава няма в обществото на офроуда.
                                Навсякаде има грешки, било то книги, трасета, пилотски и навигаторски такива. Но затова е и опита - да може в ситуация да се намери най-доброто решение!
                                По мое мнение темата ще продължи отностно този Адвенчър, а не по "закриването на шампионата", така че "модераторите си знаят най-добре работата".
                                Между хората в офф-роуда в България, организатори най-вече и състезатели има много дразги и недуразумения и е време да се разберат. В противен случай ще продължава да има разделения.
                                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                                Телефон - в профила!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X