Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закриване на шампионата - Шумен 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

    Единия бил тъп другия упорит, а аз съм щастлив Мероприятието беше повече от перфектно всички си тръгнахме с добри чувства и усмивки. Нашият отбор участва с 8 коли в състезателния клас и всички завършиха без повреди. Благодаря на Сашо, Роската и семействата им за прекрасните почивни дни.

    ПС Драев спри се, не разбирам каква е целта ти, ако имаш някакви претенции знаеш към кого да се обърнеш сигурен съм че ще ти отдели внимание, не е тук мястото да ревеш.

    Коментар


    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

      Първоначално публикуван от Христо Преглед на мнение
      Другото състезание е по интересно. Какво става там? Чавдаре, ти си наи-активен във форума,зарежи интригите, дай малко информация, снимки.
      От Гърция е същото -затишие.

      Ами аз бях в Шумен за закриването на шампионата и в петък и събота съм карал. Не мога да говоря какво е станало на другото състезание, защото не съм ходил да го гледам. А да препредавам нещо дочуто от тук, от там, не виждам особен смисъл.

      Аз с интриги не се занимавам, ама вече ми писна от това, че други използват тази тема за да си изливат разочарованието и неудовлетворението от живота.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

        Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
        Единия бил тъп другия упорит, а аз съм щастлив Мероприятието беше повече от перфектно всички си тръгнахме с добри чувства и усмивки. Нашият отбор участва с 8 коли в състезателния клас и всички завършиха без повреди. Благодаря на Сашо, Роската и семействата им за прекрасните почивни дни.

        ПС Драев спри се, не разбирам каква е целта ти, ако имаш някакви претенции знаеш към кого да се обърнеш сигурен съм че ще ти отдели внимание, не е тук мястото да ревеш.
        Аз не рева.Аз само казвам.А утре ще покажа,ако има какво да се покаже.Между другото колега от Варна който е карал с вашата колона още вчера на обяд ми каза,че имало хора които са карали по нивите.Ако той ми разреши и се налага ще му кажа и името.
        Стоян Драев тел:+359877915301
        blood 0 RhF +

        Коментар


        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

          Аз искам да Благодаря на Росен и Алекс че ме направиха съпричастен в това състезание.Това беше голяма чест за мен да мога да помогна за нашето Шуменско състезание

          БЛАГОДАРЯ ВИ !

          Коментар


          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

            Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
            Аз не рева.Аз само казвам.А утре ще покажа,ако има какво да се покаже.Между другото колега от Варна който е карал с вашата колона още вчера на обяд ми каза,че имало хора които са карали по нивите.Ако той ми разреши и се налага ще му кажа и името.
            Не, нищо недей казва повече !!! Като забелязваш от нас никой не пише слухове или каквото и да е било в темата ви за Кировото състезание, така че пиши там.

            Коментар


            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

              Вече изобщо няма да ви се учудя, ако отидете да се развъртите с джипа из собствените си ниви, само и само за да опитате някакси да ударите по организаторите на закриването на шампионата ...
              Аз да ти кажа:
              Със земеделие си храня семейството,това е единственото което работя и ми е чудно/много,много/ как може да ти се роди такава идея в главата.
              Стоян Драев тел:+359877915301
              blood 0 RhF +

              Коментар


              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                Не, нищо недей казва повече !!! Като забелязваш от нас никой не пише слухове или каквото и да е било в темата ви за Кировото състезание, така че пиши там.
                Ако не искаш да пиша трябва да ми изтриеш профила!Все пак живеем в свободна държава,нали.А със сигурност не са слухове както разбираш.Аз ако си забелязал казвам само проверени неща.

                Позрави!!!!!!
                Стоян Драев тел:+359877915301
                blood 0 RhF +

                Коментар


                • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                  Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                  Аз да ти кажа:
                  Със земеделие си храня семейството,това е единственото което работя и ми е чудно/много,много/ как може да ти се роди такава идея в главата.
                  Предлагам да игнорираме абсолютно всички публикации на Драев и компания. Нека си пишат каквото искат а ние няма да им обръщаме внимание

                  Коментар


                  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                    айде да сменя темата, че явно бъдещите арендатори ще започнат да ползват джипове, за да орът.
                    Аз да кажа че състезанието Шумен 500 беше първото по рода си, което да задоволи всички потребности. Това с разходката беше номер 1 на организациите. Дано да го има всяка година. Ще помагаме с каквото можем. Защото състезанието се прави от състезатели, а не от зрители, както днес многократно чухме на полигона
                    а адвокатите да си ходят по заседателните зали, като са толкова добри, спрете с тези излагации!
                    И накрая да кажа, всички които видях бяха щастливи, а мисля че това е най-важното, лично на мен ми беше много яко! Още веднъж поздравления за организацията!

                    Коментар


                    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                      Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                      Ако не искаш да пиша трябва да ми изтриеш профила!Все пак живеем в свободна държава,нали.А със сигурност не са слухове както разбираш.Аз ако си забелязал казвам само проверени неща.

                      Позрави!!!!!!
                      Е как ще казвате проверени,нали в Понеделник ще проверяваш.


                      Вече дразните читатели като мен с постовете си,та се налага да спамим темата.

                      Пак Ви казвам,аз също се занимавам със земеделие и ако чуя че е минавано през земята ми,ще ида веднага да провера,а през това време-МЪЛЧАНИЕ,защото утре докато идете мога и аз да Ви мина през нивата,както съм на 500 км.
                      Последно редактирано от kinex; 06-12-09, 17:36. Причина: лични квалификации
                      ТЛК 80 4,2ТД-95г

                      Коментар


                      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                        Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                        Предлагам да игнорираме абсолютно всички публикации на Драев и компания. Нека си пишат каквото искат а ние няма да им обръщаме внимание
                        Един път и аз да съм на твоето мнение

                        Коментар


                        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                          Благодаря, на Алек старши, Алекс младши и Росен за възможността да се докоснем на живо до рали и навигацията, като състезателна дисциплина. Вече ми се поизясни концепцията относно джипката. Много е приятно да се кара в бързо темпо - особено както през първия ден! Още веднъж благодаря!
                          "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                          Коментар


                          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                            Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
                            Е как ще казвате проверени,нали в Понеделник ще проверяваш.


                            Вече дразните читатели като мен с постовете си,та се налага да спамим темата.

                            Пак Ви казвам,аз също се занимавам със земеделие и ако чуя че е минавано през земята ми,ще ида веднага да провера,а през това време-МЪЛЧАНИЕ,защото утре докато идете мога и аз да Ви мина през нивата,както съм на 500 км.
                            Еми прочети по-горе внимателно.В понеделник ще проверя нашите ниви.А за нивите на колегите е сигурно,видяно е.
                            Стоян Драев тел:+359877915301
                            blood 0 RhF +

                            Коментар


                            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                              Драев стига бре човек! Хората ще почнат да си ограждат нивите.Пък тук не сме агрофорум станалото станало.На коро състезанието как мина кажи нещо???

                              Коментар


                              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                                Айде стига с тези ниви голямо реване. Нивите бяха отъпкани повече от тракторите с които са обработвани от колкото от гумите на нашите коли.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X