Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закриване на шампионата - Шумен 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

    Хубава разходка браво на организаторите.Гледам има екипаж от Пловдивската група да ни отсрами.

    Коментар


    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

      Здрасти и от нас!!! За пръв път май ще са доволни всички -което за мен значи повече фенове на рали формата.
      Въпреки че днес за нас беше голям кърък ( спукахме маркуча на турбото и хвърлихме 5 л. масло докато разберем)! Благодарим на КОМАТА за маркуча които искара от кашето Ама отървахме 1 час. И въпреки това сме супер доволни. Мнооого смес.Голям кеф и сега ше се напием пак с кеф.Благодарим на организатора и благодарим на КИРО ,щото без него тази разходка нямаше да я има Догодина такса 1000лв!И по сурови правила
      ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

      Коментар


      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

        Първоначално публикуван от RADEV_BG Преглед на мнение
        Хубава разходка браво на организаторите.Гледам има екипаж от Пловдивската група да ни отсрами.
        Радев не внимаваш!
        Екипажите са 2 бр и единия вчера е на 2-ро място
        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

        Коментар


        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          И днес трасето беше бързо и се получи много приятно каране. През по-голямата част от времето си устроихме хубава нисанска гонка с тандема Мартин Марков / Иван Маринов и купонът беше много добър!

          Дойдохме тук за да се позабавляваме и до момента целта на занятието е изпълнена.

          Благодарим на организаторите, както и на колегите за приятното състезание, което се получи!
          Вероятно сте се забавлявали.Но като чух колегите от землищата през които сте минали доста БЕЛИ сте направили.Което не е никак добре,при положение Организатора беше поел ангажимент!!!!!!!!
          Стоян Драев тел:+359877915301
          blood 0 RhF +

          Коментар


          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

            МНООООГО.По негови думи сме изорали 70 дка.Ако ме отвориш как става веднага ставам селски стопанин!!! Имаше не повече от 10 м2 на ъглите които бяха пооправени(естетически)
            ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

            Коментар


            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

              И какви са тези бели ако не е тайна. няколко джипа са настъпали края на някоя нива. Няма да се влоши чак толкова реколтата г-н Адвокат на Киро
              OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
              www.offroadprimorsko.com
              0899883765

              Коментар


              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                МНООООГО.По негови думи сме изорали 70 дка.Ако ме отвориш как става веднага ставам селски стопанин!!!
                Няма какво да те отварям.От три места ми се обадиха,включително сте минали и през моите/на мен и жена ми/ниви.Аз ще ги видя в понеделник,затова нищо не казвам нищо за тях.Но "Бул АГРО"-Варна и "ВИП Брадърс"- Шумен казват
                Стоян Драев тел:+359877915301
                blood 0 RhF +

                Коментар


                • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                  Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                  И какви са тези бели ако не е тайна. няколко джипа са настъпали края на някоя нива. Няма да се влоши чак толкова реколтата г-н Адвокат на Киро
                  Възможно е.Нищо не е сигурно.Просто с това си храня семейството
                  Стоян Драев тел:+359877915301
                  blood 0 RhF +

                  Коментар


                  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                    Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                    Няма какво да те отварям.От три места ми се обадиха,включително сте минали и през моите/на мен и жена ми/ниви.Аз ще ги видя в понеделник,затова нищо не казвам нищо за тях.Но "Бул АГРО"-Варна и "ВИП Брадърс"- Шумен казват
                    Ей сега се притесних!!!!!А щом и ВИП БРАДЪРС са се оплакали.... Или сега търсим как да е виновен някой за провалено мероприятие?Никой не е минавал нарочно и не е правил толкова зулуми.Аз днес за нещастие( скъсах маркуч на турбото) минах някаде от последните коли.Нищо сериозно.Я има 50 м2 общо я няма.Много те моля.
                    ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                    Коментар


                    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                      Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                      МНООООГО.По негови думи сме изорали 70 дка.Ако ме отвориш как става веднага ставам селски стопанин!!! Имаше не повече от 10 м2 на ъглите които бяха пооправени(естетически)

                      В понелник ще разберем колко са
                      Стоян Драев тел:+359877915301
                      blood 0 RhF +

                      Коментар


                      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                        Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                        .... Или сега търсим как да е виновен някой за провалено мероприятие?

                        Попитай някои от вашите колеги от " Шумен 500",които днес гледаха траялите колко е провалено
                        Последно редактирано от draev; 05-12-09, 18:24.
                        Стоян Драев тел:+359877915301
                        blood 0 RhF +

                        Коментар


                        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                          Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                          Попитай някои от вашите колеги от " Шумен 500",които днес гледаха траялите колко е провалено
                          .......даже не мисля да питам.От 9 участника,1-и ден има 3 ма счупени и маи днес има цял един финиширал.
                          Виж, на мен ми беше кеф и ако има догодина пак на това ще дойда.Състезание се прави със състезатели.Това се видя.А те май при вас бяха малко??? И ако хората от Турция се бяха отворили по рано че има и 2-ро можеше и тях да ги отпишеш,факт(по техни думи).Прекратявам спора.
                          ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                          Коментар


                          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                            Драев, ти си уникален!!!! Вече съм ти фен. Дано не ти е пострадала много нивата. Утре ще мина да видя колко екипажа карат при Киро или поне колко са останали. Надявам се след многобройните състезатели във Кировото състезание да са останали поне трима за стълбичката!


                            Поздрави Драев фен съм!

                            Коментар


                            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                              Първоначално публикуван от Цезар Преглед на мнение
                              Драев, ти си уникален!!!! Вече съм ти фен. Дано не ти е пострадала много нивата. Утре ще мина да видя колко екипажа карат при Киро или поне колко са останали. Надявам се след многобройните състезатели във Кировото състезание да са останали поне трима за стълбичката!


                              Поздрави Драев фен съм!

                              Благодаря,за първи път имам фен.
                              А нивата не знам.Минали сте покрай 1100 дка наши/на АГРЕЯ ООД/ ниви.
                              Стоян Драев тел:+359877915301
                              blood 0 RhF +

                              Коментар


                              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                                Първоначално публикуван от Цезар Преглед на мнение
                                Драев, ти си уникален!!!! Вече съм ти фен. Дано не ти е пострадала много нивата. Утре ще мина да видя колко екипажа карат при Киро или поне колко са останали. Надявам се след многобройните състезатели във Кировото състезание да са останали поне трима за стълбичката!


                                Поздрави Драев фен съм!
                                Вчера 9, днес 8 от вчера +1 нов- пак 9. Утре ще са повече и ти гарантирам че ако избираш на кое от двете състезания да си публика а не учасник Кировото е в пъти по интересно ако ще при него да са 2-ма състезатели а на другото 200.
                                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                                Телефон - в профила!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X