Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закриване на шампионата - Шумен 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

    Първоначално публикуван от RosenTLC Преглед на мнение
    Аз и Алекса имаме много голям проблем Както знаете запазихме места в хотела, но след многото предложения от собствениците на хотела за организацията на купона се чудим какво точно да изберем че ще е на шведска маса това е ясно, но за музика и др. подробности очакваме предложения от вас
    Росен Райчев-злия, обади се на Pach-Иван Тодоров поне ще има и агънца заблели...
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

      Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
      Вече имаме едно прасенце,обещано от Дамян Дринков/нали се сещате кой Дамян-състезателя с "рибарското Митцубиши"
      Правилно си се изразил,че е "прасенце",да не си мисли някой, че ще помъкнем някоя свиня от порода "малък слон от Странджа".А и като си знаем
      възможностите, май на вас ще ви остане гледането.

      По въпроса с рибарското Митсубиши мисля,че е има време да им премерим карданите с дъртата Гега,дето става само за пред кафето.

      Коментар


      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

        Ми хайде.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

          Освен дължината, премерете и дебелината.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

            Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
            Правилно си се изразил,че е "прасенце",да не си мисли някой, че ще помъкнем някоя свиня от порода "малък слон от Странджа".А и като си знаем
            възможностите, май на вас ще ви остане гледането.

            По въпроса с рибарското Митсубиши мисля,че е има време да им премерим карданите с дъртата Гега,дето става само за пред кафето.
            п.п. Да и сложиш агресивните гуми,да и навиеш волана на една страна и 16год.пиченца да си кажат ех тоя къв супер състезател е.
            OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
            www.offroadprimorsko.com
            0899883765

            Коментар


            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

              Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
              ..да го навиеш ... на една страна и 16год.пиченца да си кажат ех тоя ... супер... е.
              --------------------------------------------------------------
              Ал. Иванов
              +359888561561

              Коментар


              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                Аз само да попитам ще ходим на офф роуд или на кафенце .

                Не за друго а да знам как да се облека и да мия ли колата хихихихихих
                Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                :D

                Коментар


                • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                  Абе така както я виждам можем да заформим нова дисциплина-Стартове на 400 метра ама с елементи на оффроуд.Да видим на кой кво и как му стартира.Може и да е весело.При Явор на поляната става купон с такива стартове.
                  Алекс много те моля, митсубишито е един страхотен туристически автомобил и става за лов и риболов а и за пи.....лов! А ние с тая мечта на муджахидина (тойотките) една девойка не можем да закачим.
                  УУУ голям купон се очертава. БРавос на организатора
                  ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                  Коментар


                  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                    Така е Танйо аз за тва си зех линейката кат я видят припадат и ги извозвам

                    Коментар


                    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                      Извинявам се ако спамя темата обаче отворих сайта на Киро "4x4shumen" видях интересни снимки.Явно състезание ще има дали с Ваше/на състезателите/ които ще участвате в разходката и ли без Ваше незнам.
                      Но за отбор Семкаджии кое ще е по интересно пак мие интересно.
                      Явно Киро иска да Ви даде шанс да и покажете машините и Вашите спосбности на СЪСТЕЗАТЕЛИ по ОФРОУД СПАЗВАЩИ ПРАВИЛНИКА НА БФАС.
                      Но дотук май говорите само за рали,пиене и пасенца аганца и нещо такова,не и за истинско закриване на ОФРОУД шампионат/160км.ч то това май отива на рали България/
                      Още веднъж се извинява но симие лично мнение.
                      Извинявам се на модераторите ако нещо бърка но снимките ги намерих тук.......................
                      Последно редактирано от Peppy; 16-11-09, 22:35. Причина: Непозволен рекламен линк

                      Коментар


                      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                        Първоначално публикуван от toush Преглед на мнение
                        ...
                        Но дотук май говорите само за рали,пиене и пасенца аганца и нещо такова,не и за истинско закриване на ОФРОУД шампионат/...
                        А как трябва да премине закриването на сезона според теб,може би с парад и манифестация на площада или с кръв ,зрелище и потрошени джипове за много хиляди лева?
                        --------------------------------------------------------------
                        Ал. Иванов
                        +359888561561

                        Коментар


                        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                          Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                          А как трябва да премине закриването на сезона според теб,може би с парад и манифестация на площада или с кръв ,зрелище и потрошени джипове за много хиляди лева?
                          Като редовен СЕМКАДЖИЯ на това мероприятие/и някой други в последните 8г/мога да покажа снимки кое ми е харесало.Но и ти си от редовните участницина това закриване на сезона.Мисля че миналата година стартира 5 или 6 ако това ти навява някакви спомени.

                          Коментар


                          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                            Първоначално публикуван от toush Преглед на мнение
                            Като редовен СЕМКАДЖИЯ на това мероприятие/и някой други в последните 8г/мога да покажа снимки кое ми е харесало.Но и ти си от редовните участницина това закриване на сезона.Мисля че миналата година стартира 5 или 6 ако това ти навява някакви спомени.
                            Не знам кой си и колко семки си чоплил,на колко състезания, докато НИ гледаш,но едва ли някой е правил по-голямо шоу за ПУБЛИКАТА и е карал същата тази ПУБЛИКА със сълзи в очите да развява БЪЛГАРАСКОТО знаме ,когато аз и моят приятел и съотборник си потрошихме колите за да можете ВИЕ /семкаджиите/ да сте горди,че сте БЪЛГАРИ.А след това ваш КИРО да направи св..ки на гърците.
                            Това и комерсиализма в Кировите състезания доведе до РАЗХОДКА ШУМЕН-500.
                            Благодаря на всички които подкрепиха идеята.
                            П.П. колкото до 160км/ч-жалко,че не си разбрал закачката
                            Последно редактирано от alexmotors; 16-11-09, 23:20.
                            --------------------------------------------------------------
                            Ал. Иванов
                            +359888561561

                            Коментар


                            • До: 500 лева-Шумен 2009г.

                              Първоначално публикуван от ГЕОРГИ ФИКОВ Преглед на мнение
                              Баналната поговорка "КЕФ ЦЕНА НЯМА" и въпреки това и на мен ми се виждат множко при положение,че нашият отбор почти никога,не участва сам.
                              Първоначално публикуван от ГЕОРГИ ФИКОВ Преглед на мнение
                              ...като не ни изнася няма да ходим никой не ги кара на сила.А що се однася до таксата си напълно прав 500 лв.е доста висока такса.!!!
                              Първоначално публикуван от ГЕОРГИ ФИКОВ Преглед на мнение
                              Значи ще играем на Шумен 2009,Три екипажа.


                              без коментар
                              --------------------------------------------------------------
                              Ал. Иванов
                              +359888561561

                              Коментар


                              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                                Първоначално публикуван от toush Преглед на мнение
                                ...
                                Явно Киро иска да Ви даде шанс да и покажете машините и Вашите спосбности на СЪСТЕЗАТЕЛИ по ОФРОУД СПАЗВАЩИ ПРАВИЛНИКА НА БФАС.
                                Но дотук май говорите само за рали,пиене и пасенца аганца и нещо такова,не и за истинско закриване на ОФРОУД шампионат/160км.ч то това май отива на рали България/
                                ...[/URL]
                                Ей това твърдение ми обърна представите за предишните 8 години на възход и падение.
                                Лично аз се замислям, дали да не се възползвам от шанса който се предлага, да си го ... покажа по правилника на БФАС.

                                Господин туш, шампионата отдавна е закрит, 160км/ч не отиват на рали България и въобще, защо не го д...ш!
                                (пиша ти го с точки тъй като нецензурните мисли и писания са неразрешени в този форум)
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X