Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закриване на шампионата - Шумен 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

    Първоначално публикуван от toush Преглед на мнение
    Извинявам се ако спамя темата обаче отворих сайта на Киро "4x4shumen" видях интересни снимки.Явно състезание ще има дали с Ваше/на състезателите/ които ще участвате в разходката и ли без Ваше незнам.
    Но за отбор Семкаджии кое ще е по интересно пак мие интересно.
    Явно Киро иска да Ви даде шанс да и покажете машините и Вашите спосбности на СЪСТЕЗАТЕЛИ по ОФРОУД СПАЗВАЩИ ПРАВИЛНИКА НА БФАС.
    Но дотук май говорите само за рали,пиене и пасенца аганца и нещо такова,не и за истинско закриване на ОФРОУД шампионат/160км.ч то това май отива на рали България/
    Още веднъж се извинява но симие лично мнение.
    Извинявам се на модераторите ако нещо бърка но снимките ги намерих тук.......................
    Колега, не разбрахте ли, че няма смисъл да адвокатствате на някой и да призоввате хората, които са решили да правят нещо, да си променят мнението. Ако сте оторизирано лице от Киро да поканите хора да участват в мероприятието му, просто го напишете точно и ясно и официално канете. Но недейте намесва БФАС и неговия правилник, защото явно не знаете за какво става дума . Не цитирайте снимки и линкове към търговски сайтове, които са в разрез със Правилата на Форума. И моля, не намесвайте личния си мерак за зрелища в организацията на каквото и да било. Ако предпочитате да гледате Шумен 4х4, просто го направете, без да спамите тази тема.
    Последно редактирано от kinex; 17-11-09, 08:41. Причина: неподходящ език
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

      Но за отбор Семкаджии кое ще е по интересно пак мие интересно.
      Явно Киро иска да Ви даде шанс да и покажете машините и Вашите спосбности на СЪСТЕЗАТЕЛИ по ОФРОУД СПАЗВАЩИ ПРАВИЛНИКА НА БФАС.


      Колега що не направиш един фен клуб на Киро? Ти май и в по предни постове ни питаше за разрешителни и се мъчиш да го оправдаваш! Не си ли даваш сметка , че за да се стигне до тук има няква доста сериозна причина! Погледни списъка от 38 коли! Повечето от тях са участвали някога на това рали а сега решават....и пият и ядат прасенце?! Защо ли?
      ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

      Коментар


      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

        Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
        Но за отбор Семкаджии кое ще е по интересно пак мие интересно.
        Явно Киро иска да Ви даде шанс да и покажете машините и Вашите спосбности на СЪСТЕЗАТЕЛИ по ОФРОУД СПАЗВАЩИ ПРАВИЛНИКА НА БФАС.


        Колега що не направиш един фен клуб на Киро? Ти май и в по предни постове ни питаше за разрешителни и се мъчиш да го оправдаваш! Не си ли даваш сметка , че за да се стигне до тук има няква доста сериозна причина! Погледни списъка от 38 коли! Повечето от тях са участвали някога на това рали а сега решават....и пият и ядат прасенце?! Защо ли?
        Извинявам се на всички които по някаъв начин съм засегнал.
        Не съм фен само на Киро,фен съм на самата идея offroad.Причините няма да ви ги обеснявам.
        Но за мен като Шуменец ме дразни че някакви велики спортисти исат да повторят варианта на рали Стари столици.За него тук имаше условия и интерсни места.Но това не се хареса на някой хора/парички да останат в някакво провинциално градче/и всичко което пишете срещу Киро за мен е зада измъкнете и това състезание в някой ЦИВИЛИЗОВАН ГРАД.
        Шапка свалям на КИрил Панайотов и Калин Кулев затова,че измъкват нашият град на светло.
        Последно редактирано от toush; 17-11-09, 08:37.

        Коментар


        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

          Първоначално публикуван от toush Преглед на мнение
          Извинявам се на всички които по някаъв начин съм засегнал.
          Не съм фен само на Киро,фен съм на самата идея offroad.Причините няма да ви ги обеснявам.
          Но за мен като Шуменец ме дразни че някакви велики спортисти исат да повторят варианта на рали Стари столици.За него тук имаше условия и интерсни места.Но това не се хареса на някой хора/парички да останат в някакво провинциално градче/и всичко което пишете срещу Киро за мен е зада измъкнете и това състезание в някой ЦИВИЛИЗОВАН ГРАД
          Опредлено не сте наясно за истинските причини, нито със формата на Разходката. Недейте става смешен с тия патриотчно-възрожденско-комерсиални подбуди. Някой с действията си е изгонил "великите" спортисти след толкова много състезания, на които Вие сте чоплли семки и сте се кефили на същите тия спортисти, от града Ви. И тия същите хора( идващи от цяла България), вместо да отидат другаде, пак правят мероприятие във града Ви, а Вие сте недоволен. Нещо не разбирам подбудите Ви, не че има значние.
          Последно редактирано от kinex; 17-11-09, 08:40. Причина: неподходящ език
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

            Цитат.
            Извинявам се на всички които по някаъв начин съм засегнал.
            Не съм фен само на Киро,фен съм на самата идея offroad.Причините няма да ви ги обеснявам.
            Но за мен като Шуменец ме дразни че някакви велики спортисти исат да повторят варианта на рали Стари столици.За него тук имаше условия и интерсни места.Но това не се хареса на някой хора/парички да останат в някакво провинциално градче/и всичко което пишете срещу Киро за мен е зада измъкнете и това състезание в някой ЦИВИЛИЗОВАН ГРАД




            Хората за които пишеш, отдавна са надраснали дребните интриги. Що мислиш, че някой иска да краде състезание? Който знае как, ще си организира свое. А като гледам, и други хора знаят как се прави.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

              Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
              Не знам кой си и колко семки си чоплил,на колко състезания, докато НИ гледаш,но едва ли някой е правил по-голямо шоу за ПУБЛИКАТА и е карал същата тази ПУБЛИКА със сълзи в очите да развява БЪЛГАРАСКОТО знаме ,когато аз и моят приятел и съотборник си потрошихме колите за да можете ВИЕ /семкаджиите/ да сте горди,че сте БЪЛГАРИ.А след това ваш КИРО да направи св..ки на гърците.
              Това и комерсиализма в Кировите състезания доведе до РАЗХОДКА ШУМЕН-500.
              Благодаря на всички които подкрепиха идеята.
              П.П. колкото до 160км/ч-жалко,че не си разбрал закачката
              Вярно е на 100 %
              Категорично подкрепям!
              И имаше още хиляди семкочоплители на танковия полигон до с. Дивдядово и на финала нещо бяха забравили за семките и бирите.
              Незабравимо шоу!
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                Първоначално публикуван от toush Преглед на мнение
                всичко което пишете срещу Киро за мен е зада измъкнете и това състезание в някой ЦИВИЛИЗОВАН ГРАД.
                Шапка свалям на КИрил Панайотов и Калин Кулев затова,че измъкват нашият град на светло.
                Колега, много патос , но защо не вземеш да прочетеш темите за шуменското състезание от последните няколко години и да прецениш сам. Аз също съм от Шумен и ми пука не по-малко. А да сравняваш организацията на Калин с тази на КП е доста неуместно. Ендуро Шумен е било и надявам се ще бъде едно от най-добре организираните състезание в календара, докато това не може да се каже и на 5% за "семейното" състезание.

                Коментар


                • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                  Първоначално публикуван от toush Преглед на мнение
                  ..../парички да останат в някакво провинциално градче/и всичко което пишете срещу Киро за мен е зада измъкнете и това състезание в някой ЦИВИЛИЗОВАН ГРАД.
                  Шапка свалям на КИрил Панайотов и Калин Кулев затова,че измъкват нашият град на светло.
                  "парички да останат в някакво провинциално градче" и традиционите зрители да могат да видят отново калните джипки ,това бе в основата да направим мероприятието в Шумен.Много по лесно и евтино ми бе да го организирам във Варна .
                  Не си позволявай да сравняваш Калин Кулев с К.Панайотов -разликата е в светлинни години.
                  Адмирации за Калин,мога само да се уча от него как се организира състезание.
                  --------------------------------------------------------------
                  Ал. Иванов
                  +359888561561

                  Коментар


                  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                    Защо се занимавате да отговаряте на toush?
                    Накрая ще се окаже , че е 14 годишен младеж и баща му го е водил да гледа "джипки" миналата година на мегдана...
                    Нас ни познават повечето хора в офруда,имаме си имена(и пишем тук с тях) и не ми се струва резонно да се обясняваме като ученички на някакъв анонимен "фен" на офроуда или по-скоро на Киро.
                    Всички ние си носим отговорност за постъпките!Преди месец ни заплашваха да ни отнемат скъпоценните лицензи-май не се трогнахме особенно.
                    Сега за шуменското състезание и всички тези "патриотични" изявления на шуменски фенове оше по-малко ще се трогнем.
                    Жеста на Алекса не е към Шумен а към нас-просто сме си свикнали през тази част от годината да сме в Шумен на състезание по офроуд!!!
                    Миналата година аз бях и участник и спонсор и свидетел на кировите простотии.
                    Тази година -без мен.Нека да ходят само "победителите"...
                    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                    Коментар


                    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                      От участията си в Шуменските състезания имам различни впечатления.
                      В началото бяха ДОБРИ. Особено 2005г. когато трасето беше само 75-80км. но се преминаваше за 7 часа. Тогава беше наистина ТРОФИ. И всяка машина беше конкурентна в дадени условия.
                      Новите формати тип РАЛИ по 200км на ден .... със самурая просто НЯМА смисъл!
                      Язък за КОБРИ-те, ЛЕБЕТКАта, РОЛБАРА, коланите, седалките и всичките капиталовложения.
                      Да не говори за миналогодишното ми ДИСКВАЛИФИЦИРАНЕ заради "странното упражнение" с междинното зареждане с гориво.
                      Още ме е яд!
                      Последно редактирано от Kaskadiora; 17-11-09, 16:19.
                      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                      http://www.cardomain.com/ride/2562837

                      Коментар


                      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                        Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                        От участията си в Шуменските състезания имам различни впечатления.
                        А аз нямам спомен да съм нямал махмурлук по време на тези състезания
                        "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                        „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                        Коментар


                        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                          Организацията тече с пълна сила. Разходка ще има и то ГОЛЯМА /това е за неразбралите/. Купите са готови и очакват вече своите притежатели


                          В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
                          TLC-80 1HD-FT

                          Коментар


                          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                            Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                            От участията си в Шуменските състезания имам различни впечатления.
                            В началото бяха ДОБРИ. Особено 2005г. когато трасето беше само 75-80км. но се преминаваше за 7 часа. Тогава беше наистина ТРОФИ. И всяка машина беше конкурентна в дадени условия.
                            Новите формати тип РАЛИ по 200км на ден .... със самурая просто НЯМА смисъл!
                            Язък за КОБРИ-те, ЛЕБЕТКАта, РОЛБАРА, коланите, седалките и всичките капиталовложения.
                            Да не говори за миналогодишното ми ДИСКВАЛИФИЦИРАНЕ заради "странното упражнение" с междинното зареждане с гориво.
                            Още ме е яд!
                            По бегъл спомен ставаше въпрос за скандал в ОМВ,плах опит за неплащане на горивото,влизане с колата на бензиностанцията/при изрична забрана/ и други такива................
                            Стоян Драев тел:+359877915301
                            blood 0 RhF +

                            Коментар


                            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                              Първоначално публикуван от RosenTLC Преглед на мнение
                              Организацията тече с пълна сила. Разходка ще има и то ГОЛЯМА /това е за неразбралите/. Купите са готови и очакват вече своите притежатели


                              Красиви купи
                              Стоян Драев тел:+359877915301
                              blood 0 RhF +

                              Коментар


                              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                                След малко ще ви пусна снимки от трасето при днешното преминаване. Беше доста кално, но се преминава само на задно без никакъв проблем
                                В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
                                TLC-80 1HD-FT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X