До: 4х4 КАРЛОВО-info
Моля всички които са пуснали непълни заявки и декларации да ги попълнят в електронен вариант ,без да ги подписват и сканират ,за да мога да ги разпечатам и когато пристигнете само да ги подпишете.
Клас "ЕКСПЕРТ"
1.Александър Иванов-Александър Иванов,младши-АЛЕКС МОТОРС
2.Росен Райчев-Нели Райчева-АЛЕКС МОТОРС
3.Красимир Илиев-Иван Маринов-ДЕКОНТ ЛИЗИНГ
4.Ивайло Върбанов-Георги Антов-ФЕЙС КОНТРОЛ
5.Руслан Трифонов-Руси Русев-Ленд Ровър Ентусиастс България
6.Герги Фиков-Цветан Миков-ДЕКОНТ ЛИЗИНГ
7.Семко Семков-Ивайло Йончев-ДЕКОНТ ЛИЗИНГ
8.Чавдар Крачунов-Станислава Крачунова-GR Team
9.Павлин Димитров- Николай Петков -ДЕКОНТ ЛИЗИНГ
10.Мирослав Николов-Петър Кръшков- КАРЛОВО 4Х4
11.Явор Атанасов-Борис Червенков-ВРОМОС
12.Виктор Мечкаров -Борислав Ников -Ленд Ровър Ентусиастс България
13.Йосиф Лагадов-Пламен Николв-4 х 4 АДВЕНЧЪР ТРОЯН
14.Цветозар Ламбрев-Христо Ламбрев-Картроник
15.Траян-Траянов-Истилиян Маринков-АСК ,,Сдружение клуб 4x4 Адвенчър’’
Клас"АДВЕНЧЪР":
1.Румен Лилков -Венцислав Петров-ДЕКОНТ ЛИЗИНГ
2.Николай Пламенов -Мирослав Иванов-ДЕКОНТ ЛИЗИГ
3.Ники Георгиев -Иван Спасов-ДЕКОНТ ЛИЗИНГ
4.Илян Петров- Юлиян Каталиев -ДЕКОНТ ЛИЗИНГ
5.Дамян Дринков-Стоян Василев-ОФРОУД КЛУБ ПРИМОРСКО
6.Слави Славов-Борис Вапцаров-Ленд Ровър Ентусиастс България
7.Таньо Танев-Ангел Иванов-ВРОМОС
8.Петър Минчев-Здравко Здрвков-АСК"Стари столици"
9.Иван Белперчинов-Николай Белперчинов-КАРЛОВО 4Х4
10.Вилиян Маринов-Иван Василев
11.Станислав Георгиев-Валентин Вълков-ВРОМОС
Моля всички които са пуснали непълни заявки и декларации да ги попълнят в електронен вариант ,без да ги подписват и сканират ,за да мога да ги разпечатам и когато пристигнете само да ги подпишете.
Клас "ЕКСПЕРТ"
1.Александър Иванов-Александър Иванов,младши-АЛЕКС МОТОРС
2.Росен Райчев-Нели Райчева-АЛЕКС МОТОРС
3.Красимир Илиев-Иван Маринов-ДЕКОНТ ЛИЗИНГ
4.Ивайло Върбанов-Георги Антов-ФЕЙС КОНТРОЛ
5.Руслан Трифонов-Руси Русев-Ленд Ровър Ентусиастс България
6.Герги Фиков-Цветан Миков-ДЕКОНТ ЛИЗИНГ
7.Семко Семков-Ивайло Йончев-ДЕКОНТ ЛИЗИНГ
8.Чавдар Крачунов-Станислава Крачунова-GR Team
9.Павлин Димитров- Николай Петков -ДЕКОНТ ЛИЗИНГ
10.Мирослав Николов-Петър Кръшков- КАРЛОВО 4Х4
11.Явор Атанасов-Борис Червенков-ВРОМОС
12.Виктор Мечкаров -Борислав Ников -Ленд Ровър Ентусиастс България
13.Йосиф Лагадов-Пламен Николв-4 х 4 АДВЕНЧЪР ТРОЯН
14.Цветозар Ламбрев-Христо Ламбрев-Картроник
15.Траян-Траянов-Истилиян Маринков-АСК ,,Сдружение клуб 4x4 Адвенчър’’
Клас"АДВЕНЧЪР":
1.Румен Лилков -Венцислав Петров-ДЕКОНТ ЛИЗИНГ
2.Николай Пламенов -Мирослав Иванов-ДЕКОНТ ЛИЗИГ
3.Ники Георгиев -Иван Спасов-ДЕКОНТ ЛИЗИНГ
4.Илян Петров- Юлиян Каталиев -ДЕКОНТ ЛИЗИНГ
5.Дамян Дринков-Стоян Василев-ОФРОУД КЛУБ ПРИМОРСКО
6.Слави Славов-Борис Вапцаров-Ленд Ровър Ентусиастс България
7.Таньо Танев-Ангел Иванов-ВРОМОС
8.Петър Минчев-Здравко Здрвков-АСК"Стари столици"
9.Иван Белперчинов-Николай Белперчинов-КАРЛОВО 4Х4
10.Вилиян Маринов-Иван Василев
11.Станислав Георгиев-Валентин Вълков-ВРОМОС
Коментар