Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА УЧРЕДИТЕЛНО СЪБРАНИЕ !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА УЧРЕДИТЕЛНО СЪБРАНИЕ !

    Първоначално публикуван от petar radev Преглед на мнение
    ДОБРЕ Е ЧЕ ИМА ДЕМОКРАЦИЯ,И АЗ Я УВАЖАВАМ НО НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ЗАЩТО ЦЯЛ ДЕН ЛИПСВАШЕ МНЕНИЕТО НА Mario Almaleh И ХОП ПОЯВИ СЕ-ВЪПРОСЪТ МИ Е КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ?????
    БАВЕН МУ Е НЕТА
    И ако е учредително събрание там на място ще се решат всички неща при самото създаване иначе няма да се срещнете
    Проблема е че превръщате удоволствието си в бизнес
    Последно редактирано от buldog; 28-08-07, 17:31.

    Коментар


    • #32
      До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА УЧРЕДИТЕЛНО СЪБРАНИЕ !

      Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
      Уважаеми г-н. Радев много ви моля да използвате главни букви само където трябва. Тук глухи няма и ще ви бъде отговорено.

      А мнението е изтрито защото беше написано на латиница. Но поради големия интерес и след специално обаждане от мой приятел аз лично го "преведох" на български и го пуснах тук. Но предупреждавам както Марио така и всички други че следващо мнение написано на латиница ще бъда изтрито без значение кой и защо го е написал. Всички имат пълна и равноправна трибуна тук но моля да уважават правилата и да пишат НА БЪЛГАРСКИ!
      Уважаеми г-н Петров зная ,че тук няма глухи и благодаря за отговора,но има места във форума кадето е писано на латиница но не са изтрити и си мисля че вашият приятел очевидно е разумен човек.

      Коментар


      • #33
        До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА УЧРЕДИТЕЛНО СЪБРАНИЕ !

        Уважаеми г-н. Радев оставете преценката за това кое как трябва да бъде на Модераторите и Администраторите и се стремете да пишете така както са правилата тук, и вие и останалите...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #34
          До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА УЧРЕДИТЕЛНО СЪБРАНИЕ !

          Колеги от 4Х4,
          вашата работа май е "ем сърби, ем боли" ?!
          Изчакайте да видите какво ще стане, пък тогава, ако трябва вадете секирите и режете глави
          Много рано размахахте брадвите нещо ?
          Така не се гради нищо конструктивно !
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #35
            До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА УЧРЕДИТЕЛНО СЪБРАНИЕ !

            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
            Колеги от 4Х4,
            вашата работа май е "ем сърби, ем боли" ?!
            Изчакайте да видите какво ще стане, пък тогава, ако трябва вадете секирите и режете глави
            Много рано размахахте брадвите нещо ?
            Така не се гради нищо конструктивно !
            И защо трябва да чакаме да видим какво ще стане при положение че тук е дискусията какво трябва да стане преди да е станалоАз подкрепям идеята и ми е приятно да се развива този спорт.

            Коментар


            • #36
              До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА УЧРЕДИТЕЛНО СЪБРАНИЕ !

              Първоначално публикуван от buldog Преглед на мнение
              И защо трябва да чакаме да видим какво ще стане при положение че тук е дискусията какво трябва да стане преди да е станалоАз подкрепям идеята и ми е приятно да се развива този спорт.
              buldog, празни обещания всеки може да дава.
              Важното е какво ще стане на практика !
              ----------
              Пък си отворете отделна тема за разисквания по предложения.
              Например: "Това -да, това - не !"
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #37
                До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА УЧРЕДИТЕЛНО СЪБРАНИЕ !

                Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                Уважаеми г-н. Радев оставете преценката за това кое как трябва да бъде на Модераторите и Администраторите и се стремете да пишете така както са правилата тук, и вие и останалите...
                Очевидно се заформя спор между две страни и моето мнение ,че модераторите и администраторите са едната страна.Това май не е много справедливо.Не е нормално едни и същи хора да бъдат организатори,съдий и модератори. В този случай състезателите могат да се оплачат само на арменския поп.Моля Ви ,съдействайте да бъдат разгранечени тези понятия.

                Коментар


                • #38
                  До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА УЧРЕДИТЕЛНО СЪБРАНИЕ !

                  колега Петров,
                  форума е не само за България- макар и да сте стопани, изписването на текста не е най важното.В случая това ограничение -езика не е във ваша полза.
                  Как бих участвал във вашия форум от САЩ, Канада, Нова Зеландия .Мисля че и там има фенове за които транслирането на езика е проблем.
                  Колкото за "демокрацията" във форума много колеги отдавна си имат 1 на ум.
                  siko

                  Коментар


                  • #39
                    До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА УЧРЕДИТЕЛНО СЪБРАНИЕ !

                    Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                    buldog, празни обещания всеки може да дава.
                    Важното е какво ще стане на практика !
                    ----------
                    Пък си отворете отделна тема за разисквания по предложения.
                    Например: "Това -да, това - не !"
                    То темата в която пишем е ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА.................
                    и за това пиша тук и пак казвам желая да се развива този спорт

                    Коментар


                    • #40
                      До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА УЧРЕДИТЕЛНО СЪБРАНИЕ !

                      Първоначално публикуван от siko Преглед на мнение
                      колега Петров,
                      форума е не само за България- макар и да сте стопани, изписването на текста не е най важното.В случая това ограничение -езика не е във ваша полза.
                      Как бих участвал във вашия форум от САЩ, Канада, Нова Зеландия .Мисля че и там има фенове за които транслирането на езика е проблем.
                      Колкото за "демокрацията" във форума много колеги отдавна си имат 1 на ум.
                      Уважаеми siko,
                      Кой колко наум си има няма нищо общо с правилата тук. И в момента тук пишат не малко хора и от САЩ и от КАНАДА за Нова Зеландия не съм сигурен, тъй че начин има за който желае. Но тук на БЪЛГАРСКИ се пише само на кирилица и това не подлежи на дискусия. Ако желаете да пишете на латиница може да използвате английски и съвсем спокойно да се изразите.

                      Ако някой от вас напише нещо според правилата но му се пречи от който и да е аз съм насреща. Гарантирам абсолютно равноправна трибуна на всички... Но със спазване на правилата.

                      Очевидно се заформя спор между две страни и моето мнение ,че модераторите и администраторите са едната страна.Това май не е много справедливо.Не е нормално едни и същи хора да бъдат организатори,съдий и модератори. В този случай състезателите могат да се оплачат само на арменския поп.Моля Ви ,съдействайте да бъдат разгранечени тези понятия.
                      До момента вие сте първия човек който има оплакване от вземане на страна тук и формата на модерацията. Ще направя консултация с всички които познавам (а аз познавам доста хора) и ще взема решение.
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • #41
                        До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА УЧРЕДИТЕЛНО СЪБРАНИЕ !

                        Уважаеми Господин Христов,
                        Уважаеми колеги Организатори,

                        Приемаме Вашето предложение за среща , както и предмета на срещата.
                        Като организатори на кръг от Националния Шампионат, бихме желали да Ви помолим за промяна на датата, тъй като същата попада в най - активния етап от подготовката на състезанието "БИСТРИЦАТРОФИ" 2007 (11 - 14 октомври).

                        Hot Exrereme SBK
                        Deso & Shushi

                        Коментар


                        • #42
                          До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА УЧРЕДИТЕЛНО СЪБРАНИЕ !

                          Шуши, знам и го мислих много... На 15 и 16 е Ендуро кръга в Тополовград, 21-23 е "Грация и Мощ", на 7 и 8 октомври има пак ендуро... Миналата година поради причина, че ме можем да се стиковаме се събрахмена 20 декември ! Всички календари бяха направени( 7 човека са и в двата Шампионата), спонсорите бяха си наместили парите( знаеш, че големите спонсори си съгласуват нещата преди Нова Година), а календара в БФАС нямаше нищо общо с нашите събития.Предстои догодина и "Траял Шампионат"(евентуално, дано се справят) и за нас ще е трудно.Няма дата на която всички да са свободни, след Вашето състезание, започва другото и т.н.Един ден няма да е фатален за организацията, повярвай ми !

                          Коментар


                          • #43
                            До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА УЧРЕДИТЕЛНО СЪБРАНИЕ !

                            Налага се по-рано да се съберем ,за да има време да изпратим датите на БФАС и Жоро Хаджиев да има време също да уточни датите на ендуро шампионата.
                            Не ми се иска като тази година в една събота и неделя Варна Трофи,Ендуро София и Рали Шумен.

                            Коментар


                            • #44
                              До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА УЧРЕДИТЕЛНО СЪБРАНИЕ !

                              Следващия сезон наистина ще стиковаме календарите от по-рано, но трябва да се знае, че сме длъжни да дадем заявка и в международния ендуро календар в края на декември, защото кръгът "Crazy job" влиза в топ 10 на най-добрите европейски ендуро състезания и ще бъде обявен там !
                              Отгоре на това седем състезателя в двата шампионата никак не са малко. Трябва да се съобразим и с тях
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар


                              • #45
                                До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА УЧРЕДИТЕЛНО СЪБРАНИЕ !

                                Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
                                Шуши, знам и го мислих много... На 15 и 16 е Ендуро кръга в Тополовград, 21-23 е "Грация и Мощ", на 7 и 8 октомври има пак ендуро... Миналата година поради причина, че ме можем да се стиковаме се събрахмена 20 декември ! Всички календари бяха направени( 7 човека са и в двата Шампионата), спонсорите бяха си наместили парите( знаеш, че големите спонсори си съгласуват нещата преди Нова Година), а календара в БФАС нямаше нищо общо с нашите събития.Предстои догодина и "Траял Шампионат"(евентуално, дано се справят) и за нас ще е трудно.Няма дата на която всички да са свободни, след Вашето състезание, започва другото и т.н.Един ден няма да е фатален за организацията, повярвай ми !
                                Тодор е абсолютно прав, маркетинговите бюджети за 2008 на големите фирми, потенциални спонсори, вече са одобрени или се одобряват сега, така че от това гледище всяко забавяне е опасно.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X