Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

    Първоначално публикуван от Sofia Преглед на мнение
    А АКО ВИ БЕШЕ СТИГНАЛ??????? Имаше достатъчно място за гледане, обозначено с ленти. Но явно трябва да се ходи по трасето. Я да видим ко й ще ни спре... КОЙТО ИСКА ДА ХОДИ ПО ТРАСЕТО, ДА СТЯГА ДЖИПА И ДА ИДВА ДА СЕ СЪСТЕЗАВА! И повече да не съм чула мрънкане, че организаторите са виновни, че не ви казват пътя как да дойдете да се разхождате по трасето и да се гоните с джипки, каращи някъде със 160 км/ч! Ще ви дърпам ушите
    Само не знам защо на мене ми бучиш. Ако искаш да ми вменяваш вина за да се сетят виновните не е правилно. Аз не съм обвинявал организаторите за нищо и по време на състезанието не съм карал по трасето. И изобщо не ми пука ако ме беше стигнал. Добре че бях пеша щото ако бях с джип можеше и да отпадне.
    Бяхме на контролата с немската линеика. Няма ленти няма трасе. Всеки кара където му доиде. Сега излиза че аз съм виновен че съм бил там където не трябва. Аз откъде да знам къде е трасето. И това не го казвам за да обвинявам организаторите че не си вършат работата. Не си ме разбрала правилно. Разказах случка която ми се стори интересна. Опазил ме господ някои друг да се грижи за моята безопасност. Отишъл съм да гледам и съм си поел риска които задължително съпътства всички моторни спортове.
    Благодарско за поканата но за сега няма кинти да си купя Бентли камоли за участие в офроуд шампионата.
    Тва за ушите го приемам като приятелска закачка.

    Коментар


    • Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

      Състезанието беше супер яко.Сашо се беше постарал много.Всичко мина по програма.Откриването,изложението,състезателните етапи и закриването-браво!!!!!

      Последният ден беше направен от германците.Освен стартовата фуния обозначена с ленти се караше по роудбук.15 километра-5 обиколки.

      Отношението на София е повече от приятелско.Аз лично започвам да се дразня от коментариите на публиката.

      Натрупването на умората в последния ден беше толкова голямо,че едва ли някой ще тръгне да строява публиката.

      Но Сашо май ще излезе прав-колкото ни помагат,толкова ни пречат.И има голям риск да стане беля.

      Вече шеста година се опитваме да намерим баланса между желанията на състезателите и желанията на феновете.Не се получава.

      Обявена програма във интернет,напечатани програми,прес център,всеки ден информация във форума-няма признание.

      Това не е състезание,което се побира на един стадион.Да си седнеш на мястото и да чоплиш семки.

      Ако искаш да видиш всичко-хайде с нас в гората!

      Коментар


      • Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

        ...ааа в гората има мечки и се случват разни изненади...
        Всъщност е хубаво за състезателите, когато има възможност да се покажат пред повече публика.
        Инче състезанието беше наистина перфектно и като организация и като атмосфера и като натоварване за състезатели, механици и всички в щаба ...
        Живей за всеки дъх!

        Коментар


        • Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

          Масовият старт да беше след хубав майски дъжд зрелището би било пълно.

          Коментар


          • Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

            Аз искам да кажа, че състезанието ми хареса! Първоначално (след пролога) си мислех, че това ще е една тъпня нямам думи... след първия етап тези чувства се засилиха още повече. Но изгледах някои и друго клипче, ходих няколко вечери в бивака, гледах етап 6 - чувствата се промениха Сега като размислих малко и прегледах иформацията си дадох сметка колко е било хубаво Явно по време на състезанието съм бил в някаква еуфория и...
            За събота мога да кажа само хубави работи - като почна от това, че стартът беше даден точно(!!!) в 12ч и продължа нататък
            Само един въпрос - може ли някъде да се види класирането от 5 май? На сайта има за 4-ти и крайно.
            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

            Коментар


            • Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

              състезанието беше страхотно, евала на организаторите. каточели този път всичко беше наред и няма недоволни

              дано има повече такива състезания
              drive alive

              Коментар


              • Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

                За Стоян - Класирането от всички етапи + генералното го има в сайта на БФАС - bfas-bg.org
                [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                Коментар


                • Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

                  А официално филмче правихте ли и ако сте ,кога ще го излъчват?
                  B+

                  Коментар


                  • Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

                    По моя информация ще има филм, но не зная кога ще бъде готов, защото ще трябва да се събира материал от доста камери \на Ринг и на Сико| и после да се обработва и монтира. Дотогава гледайте Виктори Екстрийм по РИНГ Тв, миналата седмица започна репортажът, може би ще има поне още две части.
                    [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                    Коментар


                    • Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

                      Аплодисменти за всички истински мъже - участници и организатори в едно от най-мъжките състезания в България! БРАВО !!! ( браво и на дамите )
                      Последно редактирано от TurboKuчekBabait; 08-05-07, 23:51.

                      Коментар


                      • Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

                        винаги съм бил директен и критичен.
                        хипертрофията на фомата берлин-бреслау доведе до успех за организатора.техните шампиони са яки карачи ,имах честа с всичките да са се засичам по траето и да се пробвам изводите са за мен.
                        никои от тях не завърши ,ама също и аз като кацнал на едно дърво със строшен пиньон на задния мост.изискванията за сигурност доведоха до това че сега давам пост .
                        само ако знаех какъв зор ще е на техно прегледа ,ако бях организатор щях да настоявам за ремарке с части и комплект механици (N.5 си прави колата само с пилота и навигатора ,а тя бе на рамонт всеки ден)
                        никой не вярваше на третия ден че на финала ще има толкова завършили накрая.
                        п.с. едно wrc би било скрап на 50 -70 тия км на маратонските етапи и то при положение че бе влачено като ремарке от участник ,които и да е бил той.Беше си за жипки и то подготвени за екстремен офроуд.карах с две лебедки и добре че ги имаше.за да изправиш делфинчето на колелета наистина е зор.
                        благодаря на андрейчо(от гладиатор)
                        на колето рижия от варна.
                        на флексовете.
                        на близнаците
                        на русев навигатора ми.
                        на саламандърите.
                        на машината.
                        на нисана с платформата,
                        и алекс ковачев дето на морето другия месец ще гледа.
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

                          Е това е пост!
                          Ако не се лъжа ти си от главните " виновници " за следващото национално оффроад събитие .. пожелавам на теб ,на другите организатори и на всички участници успех !!!!
                          Чакаме емоции!

                          Коментар


                          • Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

                            Браво, Софианитка!!! Само така! Ние също пътувахме доста време, за да видим това нищо, наречено офроуд. Ние също сме снимали и след офроуда, само че от другата страна на реката. На места ни има във твоите клипчета. Клипчето ни се намира във www.vbox7.com и се казва "Офроуд и след офроуда".

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X