Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

    BALKAN OFFROAD RALLYE 2007

    от 28.04.2007 до 05.05.2007


    Обща информация

    Ако желаете да участвате в BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 се пригответе за една седмица изпълнена със скорост, приключения и екшън. Следвайки пътната книга (road book) ще преминете през спиращи дъха планински местности и равнини в сърцето на България. В продължение на близо 700 състезателни километра, пилоти и навигатори ще трябва да дадат всичко от себе си, за да могат да посрещнат трудностите, които им предстоят. Никога не трябва да се забравя колегиалността спрямо другите участници. На всеки може да се случи да има нужда от помощ.

    Организаторът сме ние Спортен офроуд клуб Гладиатор. Смеем да твърдим, че през последните години сме набрали сериозен опит както в организацията на подобни събития, така и в подготовката на автомобили за съответните състезания. Естествено и тази година е подготвена нова изненада. Успоредно с BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 ще бъде организирано и ПЪРВОТО БЪЛГАРСКО OFFROAD&OUTDOOR ИЗЛОЖЕНИЕ.

    BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 предлага една интересна и динамична програма. Цялото състезание се провежда в близост до гр. Пловдив, така че стартът и бивакът остават винаги на едно и също място. За това състезание е важно преодоляването на различните времеви дневни етапи. Те се карат според пътната книга, където общото пропътувано време е решаващо за победата. Етапите не са изключително трудни, но биха довели някои от състезателите и автомобилите им до пределите на техните възможности.


    Организатор:
    Спортен офроуд клуб Гладиатор
    4000 Пловдив
    бул. Санкт Петербург 75
    тел.: +359 888 58 10 40
    факс: +359 32 681 756
    www.balkan-trophy.com
    е-мail: info@offroad24.bg

    BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 е Първи кръг от Националния шампионат по офроуд за 2007г. Откриването и закриването на мероприятието, стартът и финалът на състезанието, сервизната база, организираният бирфест по традиция ще се проведат на свободния терен до МЕТРО, между Технополис и Автоцентър Ковачев.

    ЗА ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ МОЛЯ СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС НА ПОСОЧЕНИТЕ ТЕЛЕФОНИ И ПОГЛЕДНЕТЕ ПРИКАЧЕНИТЕ ФАЙЛОВЕ.
    Прикачени файлове
    www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
    тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

  • #2
    Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

    Не знам дали е тук мястото за коментари, но все пак. Може ли нещо да се каже за туристическия клас? Огледах всичко?! Нали тази година хоби клас няма да има, а ще може човек спокойно да карат след състезателите без да му се засича време?
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • #3
      Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

      Да поне такива обещания има от организаторите, но за момента са само слухове.

      Коментар


      • #4
        Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

        Тази година по определени трасета ще има възможност след затварящия автомобил да преминат всички които желаят. Ще им бъдат раздадени и road books, за да може тези които не са ползавали пътната книга, да разберат по какъв начин се четат обозначителните знаци.
        www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
        тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

        Коментар


        • #5
          Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

          Аз нещо се обърках, я ме светнете че не разбирам какво става. Имам тази покана за изложение и успордно с него и Офроад състезание, но е през май месец, тук чета друга дата
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #6
            Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

            Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
            Имам тази покана за изложение и успордно с него и Офроад състезание, но е през май месец, тук чета друга дата
            Съвпадат датите. Състезанието е анонсирано 28.04 - 05.05.2007, а изложението 03 - 06.05.2007.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #7
              Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

              Малейй верно е така аз погледнах само датата на старта и не предположих че ще застъпи и другия месец Много ме е напекло слънцето явно тук, мерси Чавдаре

              Коментар


              • #8
                Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

                Да попитам . Покакъв начин ще са разделени етапите или ще бъде един 7 дневен? Каква е възможноста за включване само в някои етапи (ако въбще успея да открадна време) ?
                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                0899187766

                Коментар


                • #9
                  Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

                  Би трябвало всеки ден етап. Това поне е логиката.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

                    скоро си приказвахме и ми е интересно, как ще се измерва времето. дали ще е време измерено за ден/етап и след това превърнато в точки и събрано с другите или ще е време, което ще се наслагва за всеки следващ ден ? аз лично предпочитам втория вариант но искам да знам какво са намислили организаторите.
                    drive alive

                    Коментар


                    • #11
                      Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

                      Като отидем на място ще ни кажат. Но мисля че ще бъде както миналата година от всеки ден точки и се събират.

                      Коментар


                      • #12
                        Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

                        Вижте на какво попаднах докато бях в Австрия Дали ще доидат германски екипажи
                        https://htftp.offroad-bulgaria.com/s...2007%20229.jpg
                        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                        Коментар


                        • #13
                          Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

                          А нещо да кажете за публиката като мен щото незнам кое кога къде из дните на състезанието
                          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                          тел.088четири 9едно9 4нула4
                          -------------------------------------------------------

                          Коментар


                          • #14
                            Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

                            Някой ще идва ли да гледа състезанието? Ще ми е приятно да се видим/запознаем, погорим и погледаме заедно някое екстремче Три етапа от него ще са през мини ваканцията така, че все нещо може да се види
                            За разлика от миналата година плакати по улиците не съм срещал, но днес чух реклама по радиото
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • #15
                              Re: BALKAN OFFROAD RALLYE 2007 - ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФРОУД

                              Ще има и плакати, ще има и информация за места за гледане, споко

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X