Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Европейски и Световен шампионат по мотокрос-Троян

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Европейски и Световен шампионат по мотокрос-Троян

    Първоначално публикуван от mutora Преглед на мнение
    Днеска състезанието беше много добро.Имаше Емоции .
    Като състезание от към участие и класа в ездата Да, но за организация и изобщо като трасе от гледна точка на публиката е "отврат"! Яко пушилка и 5% средна видимост!

    ....снимки малко по-късно.....
    Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

    Коментар


    • #17
      До: Европейски и Световен шампионат по мотокрос-Троян

      Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
      от гледна точка на публиката е "отврат"! Яко пушилка и 5% средна видимост!
      Наистина видимоста на трасето за съжаление е много малка но какво да се прави ходих в събота ,че в неделя бях на работа
      Не може да се сравнява с трасето в севлиево и оросяването на пистата и видимоста там е 6+

      П.П Иначе като писта за състезателите е добра и ми харесва но само дето няма видимост
      0888 074 049

      Коментар


      • #18
        До: Европейски и Световен шампионат по мотокрос-Троян

        Ето и обещаните снимки от трасето и от старта на МХ2. За голчмо съжаление старта се проточи нещо и закъсня! Бяхме рано там и ни се отчака чакалото...!





        Ето как се справиха някои от публиката с лошата видимост!

        Старт ЕМХ2






















































        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

        Коментар


        • #19
          До: Европейски и Световен шампионат по мотокрос-Троян

          Старт МХ3...


























































          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

          Коментар


          • #20
            До: Европейски и Световен шампионат по мотокрос-Троян

            Добри снимки браво колега.

            Коментар


            • #21
              До: Европейски и Световен шампионат по мотокрос-Троян

              ЕМХ2 старт на втори манш...











              За съжаление тук се вижда лошич старт на Пешо! За наша радост това момче показа защо е на трасето и го показа с изключителната си езда








































































              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

              Коментар


              • #22
                koлеги,найстина състезанието в Троян беше забележително!Посетихме го със семейството ми/фенове сме отдавна на този спорт/комплименти и поздравления на организаторите,на спонсорите и на изпълнителите!има съвсем дребни детайли за довършване,но то неможе без такива.Направо шестица!Направил съм както обикновено/за нас/малко снимчици,който Ви предоставям на вниманието:N JOI.......



















                продължавам със снимките



















                А относно видимоста на трасето-прашничко беше,найстина,но то неможе всичко да ни е идеално,в БГ сме.Но като цяло-шестица,втори път
                Последно редактирано от cveti; 21-06-09, 07:55.
                HUSGVARNA 630 SMR
                PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                Коментар


                • #23
                  До: Европейски и Световен шампионат по мотокрос-Троян

                  И аз съм на мнение че относно наблюдаемостта на трасето, троянската писта хич не е добре. Имаше няколко хиляди човека и общо взето беше трудно да си намериш удобно место за гледане от и без това малкото хубави такива. Представям си ако се съберат 10-12 хил. човекак какво ще е, но това е положението. Иначе като писта наистина е добра, спор няма. За прашна немисля че беше прашно, все пак това си е мотокрос. Вижте снимките и оттам става ясно колко е прашно, щом се виждат състезатели и публика ясно мисля че няма никакъв проблем.
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • #24
                    До: Европейски и Световен шампионат по мотокрос-Троян

                    Ето и малко снимки от мен





























                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • #25
                      До: Европейски и Световен шампионат по мотокрос-Троян

                      Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                      И аз съм на мнение че относно наблюдаемостта на трасето, троянската писта хич не е добре. Имаше няколко хиляди човека и общо взето беше трудно да си намериш удобно место за гледане от и без това малкото хубави такива. Представям си ако се съберат 10-12 хил. човекак какво ще е, но това е положението. Иначе като писта наистина е добра, спор няма. За прашна немисля че беше прашно, все пак това си е мотокрос. Вижте снимките и оттам става ясно колко е прашно, щом се виждат състезатели и публика ясно мисля че няма никакъв проблем.
                      За пушилката не съм съгласен Краси! Значи дори на традиционния ни мотокрос нямаше такова нещо! Това е състезание от висок ранг и според мен допускането на този прашоляк е недопустимо! Да не говорим за видимостта! Тя пак е от особенно значени, тъй като и с перфектно подготвено трасе без публика....за какво трасе на световно ниво говорим? Та нали това шоу е за публиката!? Напълно съм разочарован от разположението на трасето! Да не говорим пак къде е забит старта!
                      Евала за усилията и за подготовката, но дали си струва....?
                      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                      Коментар


                      • #26
                        До: Европейски и Световен шампионат по мотокрос-Троян

                        Краси,това с праха просто го отбелязвам,няма проблем,найстина това е мотокрос,а не театър за да няма прах.постарали са се хората,найстина,евала за ентусиазма и за всичкопожелавам да се развива спорта в БГ,а не простотията.
                        HUSGVARNA 630 SMR
                        PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                        Коментар


                        • #27
                          До: Европейски и Световен шампионат по мотокрос-Троян

                          Да така е, старта наистина е заврян на ......
                          А това е една от най големита атракции, всички знаем че на старта цялата публика става на крака все едно звучи химна и стои в напрежение да види какво ще стане на 1вия завой. Уви на Троян този елемент е пренебрегнат тотално.
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • #28
                            До: Европейски и Световен шампионат по мотокрос-Троян





























                            Коментар


                            • #29
                              До: Европейски и Световен шампионат по мотокрос-Троян

                              Браво Mephala,много качествени снимки,поздравления.веднага ги прибавих в колекцията сиимам место и за още
                              HUSGVARNA 630 SMR
                              PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                              Коментар


                              • #30
                                Ето и от нас малко снимки

                                1 ДИМИТЪР ВЕРГОВ ( ВЕРГАТА )-СИМЕОН СПАСОВ ( МОНИ )
                                MONI RACING TEAM
                                2 СИМЕОН СПАСОВ ( МОНИ )
                                3 ДИМИТЪР ВЕРГОВ ( ВЕРГАТА )
                                4 ЧРД - МОНИ 11-06-2009
                                5 ЧРД - МОНИ 11-06-2009
                                6 МХ3 Бокса на механиците - Мони
                                7 Мони
                                8 Първи манш преди старта
                                9 Мони
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от Жоро Донечки; 02-07-09, 11:26.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X