Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

    Първоначално публикуван от Z_I_P_O Преглед на мнение
    Таман викам гледай какво хубаво трофи направиха черноморските и веднага се активираха клавиатурните мишоци.Ако човек не е присъствал на самото състезание ,а черпи инфо от тука не ми се мисли с какво впечатление ще остане но както и да е.Браво на организаторите и орга тима само мога да съжалява,че не е готова машината живот и здраве догодина.
    Номер 13
    Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
    АСК Ален Мак

    Коментар


    • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

      Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
      Ти правилника поне веднъж прочете ли.АХА ЗНАЧИ АКО СЕ ЗАПАЛИ И ЕКИПАЖА Е ВЪТРЕ СЪДИЯТА КОНСТАТИРА ПОЖАР .
      Вальо, не ми е работа да ти се меся в разсъдъка, но едно е да действаш по задачите си като Стюард на състезанието, друго е да се намесиш в кризисна ситуация. Протокола трябва да има описани всички извънредни ситуации. ( толкова до Валерката). Реално нямам оплакване от екипаж, нямам и протокол. Бил се обърнал (шеговито ). С нежните екстреми така става понякога.
      Пишете много.
      Просто оставете първичните емоции и поставете конкретни въпроси.
      ДЕМЕК, вместо да се обясняваш и умуваш задай въпрос.
      Ще се получи. Сигурен съм.
      П.п.
      всеки на някой обяснява какъв е, какъв е бил и другия какъв бил и т.н. Господа офроуд психопати, задайте въпрос защо е така. И ще получите отговор.

      @Стоян Францов, и аз се майтапех. Не разбра ли
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

        Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
        Милнчо чуи сега чуи нали ти казах че съм гледал много нецензурирани клипове. Защо ползваш асистенция на състезатели без каски които са с реално DNF и са приключили тоест счупени и се отремонтирват и те вече не са участници а публика.
        Валерко,чуй ти сега:
        Мога да ползвам асистенция от състезатели без каски колкото си искам,защото правилника го позволява!Ама ти няма как да знаеш защото не си го чел!
        Ти как реши,че Крум и Стефан са DNF???Как реши,че са приключили?От къде на къде са публика а не участници в състезанието?Няма никакво значение дали са с каски или със цинкови кофи на главите си,могат да ми помагат колкото си искат,ясно ли ти е?Ако не е пак те приканвам да прочетеш правилника ТИ,а не да питаш хората дали са го чели!!
        Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
        Ти правилника поне веднъж прочете ли.
        "АСК ЗАГОРА 4х4"
        0897937797....по всяко време!

        Коментар


        • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

          И това го казва човек от комисията на трофито, мъка, мъка, затова и правилника ви такъв. Обясних какво искам да разгледаме, ефкт няма само дразги, така че просто се забаеляваите. УСПЕХ.Състезатели без каски в трасето или трябва да са финиширали или DNf или дисквалифицирани. В трите случчая са публика. ПРЕДСЕДАТЕЛЯ ФРАНЦОВ, МОЖЕ ЛИ СЪСТЕЗАТЕЛИ БЕЗ КАСКИ ДА ПРАВЯТ АСИСТЕНЦИЯ. Това са казуси които ще се появяват и в следващите състезания по добре да се изговори от колкото премълчават и мислим че всичко е ок.
          Последно редактирано от valerisuper; 11-05-17, 05:39.

          Коментар


          • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

            Таргата пусна нова тема за спорните ситутации тук :http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=219397
            NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
            ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

            Коментар


            • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

              Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
              И това го казва човек от комисията на трофито, мъка, мъка, затова и правилника ви такъв. Обясних какво искам да разгледаме, ефкт няма само дразги, така че просто се забаеляваите. УСПЕХ.Състезатели без каски в трасето или трябва да са финиширали или DNf или дисквалифицирани. В трите случчая са публика. ПРЕДСЕДАТЕЛЯ ФРАНЦОВ, МОЖЕ ЛИ СЪСТЕЗАТЕЛИ БЕЗ КАСКИ ДА ПРАВЯТ АСИСТЕНЦИЯ. Това са казуси които ще се появяват и в следващите състезания по добре да се изговори от колкото премълчават и мислим че всичко е ок.
              Гледал ли си филма "От глупав,по-глупав"? И двамата главни герои ряпа да ядат пред тебе!
              Колко пъти да ти казвам да прочетеш правилника и пак да пишеш??
              "АСК ЗАГОРА 4х4"
              0897937797....по всяко време!

              Коментар


              • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                Мале, мале цирк сме отвън, а отвътре стрелбище.
                Е чак толкова буквоядна история не съм виждал. Като държавни служители в Общината е работата леко... [emoji16]

                Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk
                Последно редактирано от sstoyanovv; 12-05-17, 09:31.

                Коментар


                • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                  [QUOTE=ПЛАМЕН ТЕНЕВ;3153202]. Господа офроуд психопати, /QUOTE]


                  Е,Пламен го написа много точно. Каквито сме състезателите такива са и съдиите,нормално кАт за нашите ширини.
                  Момчета не се хапете като магарета,малко по-кротко ,не се вживяваитетолкова много в измислените роли!!!
                  ТЛК-120 Николай Колев
                  0898521295

                  Коментар


                  • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                    Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                    Ти правилника поне веднъж прочете ли.АХА ЗНАЧИ АКО СЕ ЗАПАЛИ И ЕКИПАЖА Е ВЪТРЕ СЪДИЯТА КОНСТАТИРА ПОЖАР .
                    Искам да изкажа и моето мнение,пък ако ще да има значение за някого.Вале,и аз щях да постъпя така! Бих помогнал първо на екипажа,ако ситуацията е такава.Нека не забравяме,че най-важното нещо е да се връщаме при семействата си живи и здрави. Защото ако се случи нещо фатално по време на състезанията, надали ще можете да обясните на близките и на себе си по силата на кой член и коя буква от правилника сте стояли и гледали безучастно и не сте постъпили като ЧОВЕЦИ! Ние не сме професионалисти, нямаме стюарди с пожарогасители и жълти флагове, ние сме ХОРА преди всичко,обединени от желанието да изкараме приятно няколко дни, обхванати от хобито!А вие сте взели да се дърлите за секундите наказание,все едно че живота ви зависи от това! Събудете се! Не искам никого да обиждам или фаворитизирам, обичам ви всички заради това,което бяхте, а не това, в което искате да се превърнете!
                    Последно редактирано от IcoIliev; 15-05-17, 13:20. Причина: допълнение
                    Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
                    0887 301 726

                    Коментар


                    • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                      Благодаря Ицо, един да разбере че по важно от всичко е да се въенем живи и здрави. Това винаги е било водещо при моето съдииство и ще си остане такова. Няма точка, член или публично ме порицаите ако щете но ще направя винаги нужното да предотвратя инцидент.

                      Коментар


                      • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                        Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                        . Това винаги е било водещо при моето съдииство и ще си остане такова.
                        Незнам каква тръпка изпитваш от съдийстването на състезанията. Това нещо като мазохизъм. Обикаляш по състезанията, в манджата си ама не си основното ястие а само подправка.
                        Разбирам да си съдия в организирано състезание от местен клуб , но да си на всяка манджа мерудия - не го разбирам.
                        Състезанието има за цел да излъчи най- добрия от участниците за победител.

                        Обясни ми философията (мазохизма) да си съдия. Бил съм сътрудник на Варненско и шуменско състезание, организирах с Геро състезание през 2011г. но винаги съм искал да се състезавам . Дали ще съм на лявата или дясната седалка за мен няма значение . И на двете места има какво да покажа.
                        Обясни ми твоята философия на съдийството.
                        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                        Дий Снайдер

                        Коментар


                        • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                          Ами съдия не се отива просто еи така със записване ,ако те поканят и имаш възможност помогни ,а и тъи тъи ще отида да гледам .

                          Коментар


                          • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                            Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                            Ами съдияр не се отива просто еи така със записване ,ако те поканят и имаш възможност помогни ,а и тъи тъи ще отида да гледам .
                            Последните думи говорят следното поне на мен - " Тъй и тъй ще отида да гледам , поне да съм във VIP ложа" . Валери ,несериозно е!
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                              Нищо подобно просто не мога да отказвам ,но трофито ми идва в повече заради правилника ,ВСИЧКО Е ЗАБРАНЕНО И В ДРУГ МОМЕНТ ТОВА ЗАБРАНЕНОТО Е РАЗРЕШЕНО .Зависи кои го тълкува и за кои се отнася абе деликатно е.

                              Коментар


                              • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                                Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                                Нищо подобно просто не мога да отказвам ,но трофито ми идва в повече заради правилника ,ВСИЧКО Е ЗАБРАНЕНО И В ДРУГ МОМЕНТ ТОВА ЗАБРАНЕНОТО Е РАЗРЕШЕНО .Зависи кои го тълкува и за кои се отнася абе деликатно е.
                                Това за правилника и мен ме дразни. Примери съм давал много.
                                Колкото и пъти да прочета Правилник винаги ще намеря вратички. Чичо Митко ми е сърбал попарата в Русе.
                                Кара ми се по перфектни правила , да няма мрънкане и шикалкавене . Знаеш правилата на играта СЕНТАСЕ(66) . Играеш , мислиш и имаш ли умения печелиш. Там няма съдии но играта се самоконтролира заради ясните правила.
                                Последно редактирано от banjo; 15-05-17, 21:55.
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X