Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

    Да вземе някой да разчисти темата,че се превърна в сапунен сериал.
    ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
    0879 86 85 87
    ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

    Коментар


    • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

      От както я има тази тема, спрях да гледам телевизия...
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

        Милен и Живко вие нарушавате правилата на състезанията.Негласно от доста години е прието 30 дена преди всяко състезание се пуска темата във форума,Хайде сега ги затворете и като му доиде времето си ги пускайте.Благой е добронамерен, той дава доста информация която може да се ползва но не принуждава никой от нас.Темата е интересна за коментари по състезанията където има сериозни грешки и нарушения които трябва да се изчистят .За догодина и нашият екип обмисля състезание но въпрос на време има ред за избор на дата.

        Коментар


        • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

          Първоначално публикуван от delfin Преглед на мнение
          Милен и Живко вие нарушавате правилата на състезанията.Негласно от доста години е прието 30 дена преди всяко състезание се пуска темата във форума,Хайде сега ги затворете и като му доиде времето си ги пускайте.Благой е добронамерен, той дава доста информация която може да се ползва но не принуждава никой от нас.Темата е интересна за коментари по състезанията където има сериозни грешки и нарушения които трябва да се изчистят .За догодина и нашият екип обмисля състезание но въпрос на време има ред за избор на дата.
          Делфин,ще се направя,че това не съм го прочел
          "АСК ЗАГОРА 4х4"
          0897937797....по всяко време!

          Коментар


          • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

            Както каза Пламен , има джентълменско споразумение. "Селските тарикати" не ги толерираме.
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

              Явно ние сме "селски тарикати" от село Стара Загора........!?
              Последно редактирано от Milen Dechev; 16-01-18, 03:57. Причина: Пунктоация
              "АСК ЗАГОРА 4х4"
              0897937797....по всяко време!

              Коментар


              • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                Ей за тва хората не си ебът жените на площада.
                Все ще се намери някой да дава акъл.
                Едно време баба ми като казваше че може да прави баница - почваше и я правеше.

                Коментар


                • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                  То и едноръкия готвач прави пълнени пиперки и кюфтета, но качеството е различно.
                  Щом няма да се мандръса на площада ,изобщо да не пишем във форума и да не се рекламират състезанията.
                  Като гледам има доста медийни звезди , които целят публичност и до толкова им се е усладило, че ако не са на площада и не им се споменава името по няколко пъти на репортажите на Рени ще е огромна трагедия.
                  Последно редактирано от banjo; 22-06-17, 04:32.
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                    Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                    Явно ние сме "селски тарикати" от село Стара Загора........!?
                    Темата е за Шампионат 2017 г ,да шампионата е селски,а за да е Национален трябва да покрие доста нормативи и изисквания.
                    Кинекс за баницата хубаво,ама сядай в един джип и по трасето да видиш реалната действителност.А правелник трофи с всички права и задължения се подготвя от екип с опит.Благой хайде намали атаките ,а Рени е една много малка телевизия и не пречи на никой .Темата е на нас състезателите и състезания.Нека представители и състезатели с клубове на тефтер и малко опит ,избгваите съветите.
                    Последно редактирано от Milen Dechev; 16-01-18, 03:57. Причина: Правопис

                    Коментар


                    • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                      Първоначално публикуван от delfin Преглед на мнение
                      Кинекс за баницата хубаво,ама сядай в един джип и по трасето да видиш реалната действителност.
                      Чичо Веско много ми е трудно да преценя еднозначно смисъла на това което пишеш.
                      За сега само в ендурото, организатора може да участва в състезанието.
                      До тук колкото пъти съм се качвал на джип, толкова пъти съм бил на стълбичката.
                      И нито един път не е било поради липса на участници.

                      Коментар


                      • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                        Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                        Чичо Веско много ми е трудно да преценя еднозначно смисъла на това което пишеш.
                        За сега само в ендурото, организатора може да участва в състезанието.
                        До тук колкото пъти съм се качвал на джип, толкова пъти съм бил на стълбичката.
                        И нито един път не е било поради липса на участници.
                        Пламене ти като искаш да си организатор е хубаво да караш на някой друго състезание за престиж а сиг
                        урно ще научиш нещо.А сега Чичовото тази твоя стълбичка не ме интерисува,аз съм стигнал върха отда вна със или без Учасници.Имам72 състезания и48 купи.Избери някое трофи състезание да поиграем аз съм винаги ОК-Руска ролетка.

                        Коментар


                        • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                          Бате Веско, и аз на Кърджали миналата година в ралито станах четвърти с една секунда разлика от третия!!! Като намалих ма затвореното, заради кмета, където ме изпревари и изпусна завоя, аз какво съм виновен. Просто нямаше как да допуснат, обикновена Гега с някакъв си Пирдопчанин да стане трети! Това боли и всичко, ще се върне на този свят! Сега ме чакайте да карам! Тези селски номера ти убиват цялото желание за състезания!!!
                          0887 526 564/ 0897 933 755 /

                          Коментар


                          • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                            Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                            Бате Веско, и аз на Кърджали миналата година в ралито станах четвърти с една секунда разлика от третия!!! Като намалих ма затвореното, заради кмета, където ме изпревари и изпусна завоя, аз какво съм виновен. Просто нямаше как да допуснат, обикновена Гега с някакъв си Пирдопчанин да стане трети! Това боли и всичко, ще се върне на този свят! Сега ме чакайте да карам! Тези селски номера ти убиват цялото желание за състезания!!!
                            А само си представи ако ти се случи на повече от 1 или 2 състезания в бг заради някой селски мишок-кмет спонсор и т.н...Как ще се чувстваш?
                            ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
                            0879 86 85 87
                            ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

                            Коментар


                            • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                              Невероятно,но факт.Гледам временото класиране след четвърти кръг в шампионата в клас прото.
                              Екипажа на първо място във временото класиране реално е бил последен на всяко едно състезание.
                              Какво става бе прототипи ,Меха,Любо,Стояне?
                              И нищо лично към Кузманов,а само адмирации.Да се готви да черпи в Русе за шампионска титла .

                              Коментар


                              • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                                Това е от постоянство.
                                Миналата година и аз в траялния шампионат бях все последен, но заради постоянството-събрах точки от всички състезания, и на края станах четвърти.

                                Браво на Легендата.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X