Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

    В БФАС ще получите перфектен правилник и стриктни правила за спазване. Аз като гледам май това е решението с вас.

    Коментар


    • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

      Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
      В БФАС ще получите перфектен правилник и стриктни правила за спазване. Аз като гледам май това е решението с вас.
      Не трябва да си вярваш за да спазваш божиите правила. Не трябва да си в БФАС за да ползваш правилата на ФИА.
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
        Не трябва да си вярваш за да спазваш божиите правила. Не трябва да си в БФАС за да ползваш правилата на ФИА.
        Всъщност съвсем по-популистк, но не си прав.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
          Всъщност съвсем по-популистк, но не си прав.
          Защо да не съм прав? Елитаристичесите възгледи както и всякакви политически демагогии нямат място в този вид спортни изяви. Би трябвало да има единствено МОРАЛ . Търговците в храма явно имат нещо на ум но не е в полза на останалите.
          One of the FIA's key objectives is to encourage and implement the adoption of common regulations for all forms of motor sports and series across the world.
          Да ти го превеждам ли?
          Последно редактирано от banjo; 16-05-17, 06:04.
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

            Сигурен бях, че не ме разбра.
            Ства въпрос, като за начало въобще за възможността за провеждане на състезания с мпс-та.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
              Сигурен бях, че не ме разбра.
              Ства въпрос, като за начало въобще за възможността за провеждане на състезания с мпс-та.
              Вярвай ми че отново нищо не разбрах.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                Под насила имам предвид, че той кара по едно трасе с Модифицираните, за където отговаря и реално е редно да се мери с тях. Ако има различни екстреми или трасе тогава вече неговия избор ще е искам в по-трудното трасе. Сега е малко безмислено, но се надявам на другите кръгове да не е така и вече изборът му да е реален.

                Не го пиша защото имам нещо против Кузманов да кара в Прото, искам да пробваме екстреми като за Прото.
                Ко толкова ви преча в прото тъй и неразбрах?!
                Да карам насила....няма кой да ме накара!!!
                Избора си и мой!
                По тая логика без да подценявам на Мехата машината нивиждам с ко е по добра от моята? Освен с карданна лебедка. Фул хидро лично за мен не е показател за да участвуваш в прото!
                Какво лошо има да се мериш с по силни машини от твоята..
                Даже си се адмирирам макар нескромно да звучи
                И не играя в прото само за пълнеж на тоя клас!

                Коментар


                • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                  Първоначално публикуван от the twin Преглед на мнение
                  Ко толкова ви преча в прото тъй и неразбрах?!
                  Да карам насила....няма кой да ме накара!!!
                  Избора си и мой!
                  По тая логика без да подценявам на Мехата машината нивиждам с ко е по добра от моята? Освен с карданна лебедка. Фул хидро лично за мен не е показател за да участвуваш в прото!
                  Какво лошо има да се мериш с по силни машини от твоята..
                  Даже си се адмирирам макар нескромно да звучи
                  И не играя в прото само за пълнеж на тоя клас!
                  Караш в Прото щото там имаш шанс за купа,докато в Модифициран нямаш никакъв.

                  Коментар


                  • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                    Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                    Караш в Прото щото там имаш шанс за купа,докато в Модифициран нямаш никакъв.
                    Дали имам шанс в модифициран за купа времето ще покаже а не ТИ!!!

                    Коментар


                    • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                      С време 14:53:22 на Нова Черна в никакъв случай нямаш шанс . Щом те кефи да караш в Прото карай там . Но и аз съм на мнение че трябва да има отделени екстреми само за Прото класа.

                      Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

                      Коментар


                      • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                        Първоначално публикуван от the twin Преглед на мнение
                        Дали имам шанс в модифициран за купа времето ще покаже а не ТИ!!!
                        Така да е,но от две състезания все си последен.Добре,че на Нова Черна бяхте три джипа.

                        Коментар


                        • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                          Първоначално публикуван от sstoyanovv Преглед на мнение
                          С време 14:53:22 на Нова Черна в никакъв случай нямаш шанс

                          Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk
                          Мно ясно,ти с мал шанс да се счупиш ще имаш ли?

                          Коментар


                          • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                            Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                            Така да е,но от две състезания все си последен.Добре,че на Нова Черна бяхте три джипа.
                            Виновен ли трябва да се чуствам ,че били 3 джипа?

                            Коментар


                            • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                              Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                              Караш в Прото щото там имаш шанс за купа,докато в Модифициран нямаш никакъв.

                              Не ни пречиш в Прото, а искам да има отделни екстреми като за Прото. Иначе няма разлика и няма смисъл човек да си прави Прото машина за да се мери с Модифицираните.

                              На Верея живот и здраве ще сме повече прототипи.

                              Коментар


                              • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                                Гледам при теб са 9 прото за сега. Май биеш рекорда.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X