Обява

Свий
Няма добавени обяви.

III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

    3 и 4 част ми се закучиха - ще се помъча още малко

    Коментар


    • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

      Първоначално публикуван от Бойко Преглед на мнение
      Колега нямам търпение да го гледам! Качи го на някое фтп или като торент в axelbg.net-тук може директно да го направиш на торент. Ще съм ти благодарен ако го качиш!
      Спокойно, Ники от "Крейзи Фокс" го е записал, сега го качвам на ФТП-то и до час ще имате супер качество и екшън
      [URL="http://www.4x4bg.com"]www.4x4bg.com[/URL]

      Коментар


      • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"


        Коментар


        • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

          Благодаря Ви колеги!
          [img]http://195.149.248.189:8080/2009-11-24/78f2b94cbbd899406e619596dcb7df1f[/img]

          Коментар


          • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

            Първоначално публикуван от ДИМИТЪР ХРИСТОВ Преглед на мнение
            Спокойно, Ники от "Крейзи Фокс" го е записал, сега го качвам на ФТП-то и до час ще имате супер качество и екшън
            Можеше да спестиш мъките на новобранеца...smile:

            Коментар


            • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

              Първоначално публикуван от bulhomes Преглед на мнение
              Можеше да спестиш мъките на новобранеца...smile:

              Късно разбрах, че е станал записа, защото при мен сигнала от "Булсатком" е кодиран...
              Ники е записвал от кабелната на "М-САТ" и е нямало проблеми
              [URL="http://www.4x4bg.com"]www.4x4bg.com[/URL]

              Коментар


              • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                Ами ако някой държи на качеството да кача някъде оригиналните файлове. Записвах ги от цифрова кабелна с DVD качество - около 2 GB са.

                Коментар


                • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                  Време е за ПЪЛНАТА ВЕРСИЯ НА РЕПОРТАЖА , направо от тИливизора както би казал Генчев
                  Както се казва на руски ЕНДЖОЙ ДЪ МУВИ

                  Коментар


                  • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                    Гледах в оригинал днес на обяд.Адмирации за Теб(голямото Т не е правописна грешка)Всички тези хора които ти асистираха в това великолепно състзание,гостите ти и не на последно място СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ,браво момчета,момичета и деца ,без Вас целия този труд на тези добри хора, би отишъл по дяволите.
                    Днес тези 30 минути ме направиха изключително щастлив.
                    Око за око и светът ще ослепее

                    Коментар


                    • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                      Филма- III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009" по ТВ7 сътворен от Румен е супер!!Днес напуснах пусията на лова да го гледам и след това пак бях на лов /добре ,че нямаше прасета и да ме скъсат от бъзици/

                      Коментар


                      • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                        Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
                        Филма- III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009" по ТВ7 сътворен от Румен е супер!!
                        Сега чакаме и филма на Рамона по "ХОБИ ТВ" Дано пак не е автобиографичен като този от Грацията
                        [URL="http://www.4x4bg.com"]www.4x4bg.com[/URL]

                        Коментар


                        • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                          Първоначално публикуван от ДИМИТЪР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Сега чакаме и филма на Рамона по "ХОБИ ТВ" Дано пак не е автобиографичен като този от Грацията
                          Eee, защо ако е на 100 % автобиографичен би бил доста интересен ... мислите ми отиват към спам, затова спирам Всъщност оператора на Хоби снима доста активно и съм сигурен, че има хубави кадри
                          Живей за всеки дъх!

                          Коментар


                          • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                            Не е лошо да пусна и снимките от финалните серии на участниците По традиция ще започна с клас "Mini Junior", "Junior" и "Жени" .



                            Генчев младши успя да се завърти на това място и яко разбърка томболата зад себе си !



                            На следващата обиколка Манесис последва примера му и си събра ленти за волното съчетание. Трябва да потърся, кой е събрал бухалките .



                            Дамското присъствие... Сара



                            Марина Топалска, която вече и в репортажите на Румен е "Мартина", да благодари на кръстника си Христов .



                            Зорница Тодорова



                            Рени Христова



                            Чочко беше се заканил нещо на "Киров" и постоянно му се качваше отгоре !



                            Малката "Тачка".



                            Малката Тромба



                            Малкия Тюркеджиев



                            И малкия "Ити". Все деца на известни спортни фамилии си имаме, ще вземем да организираме фамилна надпревара на "Snow Challenge Cup" !

                            Коментар


                            • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                              Първоначално публикуван от ДИМИТЪР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                              Сега чакаме и филма на Рамона по "ХОБИ ТВ" Дано пак не е автобиографичен като този от Грацията
                              Днес говорих с Рени, ще се включи в "SNOW Challenge 2009", а филма за изминалото състезание ще се излъчи след две седмици !
                              Пое ангажимента да го запише, а аз ще го кача на сървъра

                              Коментар


                              • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                                Първоначално публикуван от МАРИЕЛА ХРИСТОВА Преглед на мнение
                                ...
                                И малкия "Ити". Все деца на известни спортни фамилии си имаме, ще вземем да организираме фамилна надпревара на "Snow Challenge Cup" !
                                Споменавайки Генчеви, ако визираш моята скромна личност си сбъркала в квалификацията за известна сп.о/и.ртна фамилия
                                За надпреварата ние със сина ми имахме желание да премерим сили в 2WD на ATV CHALLENGE CUP, а за сноу чалънджа ако се пробваме със сина ми в многобоя ядене, пиене и най-накрая управление на АТВ мисля, че аз ще се преборя за приза в първите две поддисциплини, и ще спечеля като цяло по точки.
                                Но ако се състезавам в този трибой и с други участници в ATV CHALLENGE CUP си мисля, че няма да бъда първи, но поне в някоя от дисциплините ще се преборя за някое призово място.

                                П.П. Дънди в другата тема вече обявява дуели, трябва здраво да се готвим. http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...391#post887391
                                Последно редактирано от s_s1; 19-10-09, 14:56.
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X