Обява

Свий
Няма добавени обяви.

III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Re: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

    Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
    Don't forget about me.
    I think everybody forget about you.
    You may try again next year.
    Последно редактирано от Teodora Veleva; 15-10-09, 20:36.
    WWW.FBRALLYRAID.COM

    Коментар


    • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

      Така изглежда уникалното съоръжение в Дълбок Дол през погледа на Иван Иванов-ITI

      Коментар


      • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

        Снимки от "Втори шанс" на клас 2WD в събота.

















        Мъките на Генчев !

        Коментар


        • До: Re: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

          Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
          I think evribadi forget about you.
          You may try again next year.
          Защо говориш ГЛУПОСТИ,като не си наясно с нещата...
          И вземи да понаучиш малко английския
          Последно редактирано от Николен ATV; 12-10-09, 13:48.

          Коментар


          • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

            За всички фенове и участници искам да съобщя, че подробен репортаж 30 мин.
            ще се излъчи на 18 октомври неделя в 12.00 часа по "ТВ7"

            Коментар


            • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

              Продължавам за моето представяне: След кваликациите за най-бърза обиколка бях силно разочарован от себе си т.к. само Сашо Мебеликс беше с по-лошо време от мен и то защото машината му нещо не вървеше. Изкренно се възмутих от себе си и натъртих бързо 2 бири с пържоли, а като се успокоих реших, че не всичко е загубено, взех си от кетъринг Валентино последната бира за деня с мисълта ... за предстоящото барбекю.

              Събота: стартирах първия манш от третата редица и изядох доста кал и пепел, но въпреки това адреналина е жесток. През първата обиколка дишах дълбоко и се мъчех да се успокоя, за да карам с подходящо за мен темпо, за да не издъхна преждевременно. Съхраних много добре силите си и успях. За мен интерес представляваше най-вече големия скок и не ми беше ясно как някои скачат скока и политат напред, а аз скачам нависоко и почти без инерция, може би челното ми съпротивление е много голямо и в крайна сметка се разплесквам, а през това време, тези, които не се опитват да скачат продължават напред. Пробвах разни похвати, но все неуспешни... По едно време на стар-финалната права гледам главния съдия-Верчето маха кърпичка с надпис: "LAST LAP". За мен това е = на "BIG BEER" и се втурнах да оплакна гърлото преди другите да ме изпреварят. Същото се повтори и втория манш. Ще споделя с Вас и от моята гледна точка представянето на някои от познатите ми състезатели и моля да ме извините, ако съм пропуснал някои, или моята оценка е неправилна: 4WD Пламен Шиша-тренирана хрътка, от началото до самия край кара много здраво и настървено, преследваше победата всеки метър от трасето и заслужено успя; Бат' Марго-джуниър ветеранска възраст-от предишните издания е усвоил добра техника, но макар, че не му личеше на изпънатия външен вид, го беше подкарал повече на тренировки от по-друго естество, като мен и не си разчете правилно силите, за да ги раздаде по изморителното трасе и накрая "увяхваше". Стефан Слабов и Цецо-аз, като Ви разправях, като Ви гостувахме около Котел и Жеравна, че ако Мартин-малката Тромба се появи, ще Ви разкаже игрите и ще убие у вас всякакви надежди за добро класиране, Вие се подсмихвахте и не ми вярвахте, но ето, че резултата е налице. Така, че до сезон 2010 има още много време-дерзайте!

              За Мартин Аламуров-малката Тромба:

              Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
              МИСЛЯ,ЧЕ НЯКОЙ ДЪЛЖИ ИЗВИНЕНИЕ НА МАРТИ!!!!!

              P.S.ФАКТИТЕ САМИ ГОВОРЯТ ЗА ВЪЗМОЖНОСТИТЕ МУ!



              Ами когато фактите говорят...
              Прекрасно представяне, наистина много бързо е израснал и във физическо и в психическо отношение, съчетано с безпогрешно владеене на тежката машина и наистина показа впечатляващи резултати и в двата класа в които участва.

              Станислав-Тачката и той в наш'та "тинейджърска" възраст много приятно ме изненада с добрия резултат, който постигна. Много внимателно караше, щадеше машината и постигна един максимално добър резултат.

              Очаквах от Десо по-добро представяне и по-уверено каране. Той каза, че е прегрял двигателя и това е причината.

              На Трайков машината също не се представи по най-добрия начин, също и той не караше достатъчно уверено.

              Зори: супер си кара момичето, но макар, че победи при жените, не й достигнаха сили за 4 WD.

              Ще продължа по-късно с другите класове.

              Продължавам с джуниърите:

              И Мартин и Ричи вече са с много високо ниво и експертите трябва да се притесняват от здрава конкуренция. И двамата имат вече отличия и при мъжете.
              Чочо първия ден не беше уверен, но в неделя здравата подгони Мартин и така си заслужи третото място. Сина ми Иван се представи много слабо и под неговите възможности. Теодор караше много добре в неделя, но след сблъсъка с гърка не можа да продължи. За наша радост няма сериозни травми. Венци-има желание, ама как да се мери с това китайче с двигателче от резачка срещу другите, включително и минитата.

              За Зори вече писах-с лекота пребори конкуренцията, Марина да се замисли за по-яко тракторче, а Рени-за повече тренировки.

              2WD:

              Ще започна с представилия се най-добре от наш'те-Десо Цеков. Не очаквах от него толкова добро представяне най-вече че отскоро е сменил машината и на квалификациите беше нервен и ръчкаше нещо с един лаптоп-казаха ми да не го безпокоя, че вкарвал ноти в музикалнати си играчка. Десо, забрави времето, като продухваше с уста... жигльорите. Не очаквах толкова бързо да е свикнал с машината си, защото аз от същото време имам "морков" и все още изучавам неговото поведение. Десо наистина ме впечатли с увереното си каране и заслужено се нареди на стълбичката.
              Очаквах, че Никола Русев ще е сериозен претендент, но той ме разочарова, сподели, че не бил подготвен, освен това ми казаха, че е претърпял произшествие, и макар, че в събота беше много напред в класацията, в неделя не му беше ден.
              Цанко нормалния-винаги зад него се паркирах ва втори ред, за да разчитам на чист старт. Много добре скачаше трапеца, даже по едно време се бях загледал в неговия скок и щях да пропусна обратния завой.
              Миро-много ме кефи, много добре кара, но от кухнята /Мариела Христова/ разбрах, че моркова му бързо увяхвал.
              Очаквах повече и от Краси Колев. Антон Одесоса каза, че си е запазил последното място, но прекалено много скромничеше и се нареди в златната среда.
              Добре караше и Сашо-Мебеликса, но зеленото чудовище нещо му се опъваше, та трудно го вкарваше в пътя. Каза, че за другия сезон ще го сменя, ама още не е категоричнен с каква играчка.
              Иван Бахчеванов-две обиколки го гоних в събота, докато го издебна през левия канал на излизане от дерето и възбудих съмнения у него.
              Първоначално публикуван от ivanhou Преглед на мнение
              Преди да му посветите пост, бързам да го похваля за това каране, което направи днес на втория шанс!!!
              Искам обаче да взема проби от кетъринга, защото нещо ме съмнява от към хранителните добавки в кебапчетата, аз не съм го бях виждал в такава кондиция от към каране
              А дали не и от новата му придобивка
              Предложих му да тества храната и напитките на кетъринг Валентино, за да има стимул да кара по-бързо.
              Та за Иван-много здраво върви Раптора му, няма стигане, но му трябват повече тренировки и няколко чифта ръце. Стига да се хване сериозно и за 2010 спокойно може да е в десятката.
              Стоян Козаров-Започна много неуверен в себе си, като се оправдаваше с машината си, а аз му разправях, че това е състезание за издържливост на физика и психика. И въпреки, че е с рали ориентация в крайна сметка заслужено се нареди на 5-то място.
              Пацо Трипера-вече подаде заявка за моя тим. Трябва да направи една сБирка и ще бъде приет.

              С горния си пост нямам цел да засягам никого и моля също така да не ми се сърдят и тези, които съм пропуснал.

              За кетъринга /моите спонсори/ макар че малко имаха пропуски този път мога да кажа само добри думи. Като се сетя за тях и се задавям от обилно слюноотделяне.

              В очакване съм на следващото издание на ATV CHALLENGE CUP!
              Последно редактирано от s_s1; 12-10-09, 16:22. Причина: дописване
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                За мен интерес представляваше най-вече големия скок и не ми беше ясно как някои скачат скока и политат напред, а аз скачам нависоко и почти без инерция, може би челното ми съпротивление е много голямо и в крайна сметка се разплесквам, а през това време, тези, които не се опитват да скачат продължават напред. Пробвах разни похвати, но все неуспешни...
                Да онагледя това, което обяснява Генчев, защото първия ден съм паднал да се смея с него на големия скок.
                Всеки път след приземяване, започваше да се оглежда и да се чуди нещо, чак сега разбрах каква била драмата !

                Първи опит



                Втори опит



                N-ти опит, където вече наблюдаваме и вертикално излитане !



                И почти същото приземяване.

                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 12-10-09, 17:41.

                Коментар


                • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                  Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                  Репортажа по "BBT", който не успях да заснема и ще видите материала без да е озвучен и отново видеото от хеликоптера

                  Това е репортажа за ТV 7, който така и не изтече целия. За ББТ е два пъти и половина по-голям. Моля г-н Христов да прегледа файловете в компютъра и да го извади на бял свят...
                  Живей за всеки дъх!

                  Коментар


                  • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                    И за да добиете представа за осезателния напредък на състезателите, ще Ви публикуван резултатите от първото състезание, когато пистата беше с 300 метра по-малка и сегашните резултати...
                    Направете си сами изводите като гледате времената...

                    2008 година 2009 година

                    Коментар


                    • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                      Дайте малко снимки на 4WD от дерето!

                      Коментар


                      • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                        Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
                        Дайте малко снимки на 4WD от дерето!
                        По-късно...трябва време да избера между 1000 снимки...

                        Ето статия в днешния "МОНИТОР", а в утрешния брой ще има цяла страница

                        Коментар


                        • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                          Гледам, че ще пропуснете майсторските изпълнения за публиката от младия Гого Гочев, състезател в МХ шампионата в клас до 85 сс.





                          [URL="http://www.4x4bg.com"]www.4x4bg.com[/URL]

                          Коментар


                          • До: Re: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                            Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
                            Защо говориш ГЛУПОСТИ,като не си наясно с нещата...
                            И вземи да понаучиш малко английския
                            За английският си прав, за глупостите не !
                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 12-10-09, 19:39.
                            WWW.FBRALLYRAID.COM

                            Коментар


                            • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                              Продължавам с видеото!







                              три клипа с джуниър







                              2WD-от събота





                              следва!!!
                              Eвгени Филчев
                              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                              Коментар


                              • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                                Като си помисли човек че съзтезанието до последно беше под въпрос, а какво се получи все едно е било подготвено месеци наред.
                                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X