Обява

Свий
Няма добавени обяви.

III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

    Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
    Дайте малко снимки на 4WD от дерето!
    Снимки има, но във видеото е истината Търпеж м'уй майката!
    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

      Няколко уникални снимки от Иван Иванов- ITI





      Коментар


      • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

        Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
        Снимки има, но във видеото е истината Търпеж м'уй майката!
        Прав си за видеото, дори мислех да ти барна едно лично съобщение защото ми казаха ,че съм изтървал много в дерето !Твоите клипове са ВИНАГИ НА НИВО -ХВАЩАШ МОМЕНТА!Барни един клип на 494/МАЛКАТА ТРОМБА/-ще почерпя!!!!!

        Коментар


        • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

          Ще нахвърля някоя снимка, без притенция, за майсторлък и качество!

















          4WD



          Да ми беше дала мама 4WD-то, щяха да видят те









          На някои, определено не им хареса идеята за състезание, точно на това място



          2WD





          Куражлии




          Следва съботния ден!!!
          Eвгени Филчев
          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

          Коментар


          • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

            2WD-събота








            Снимките са малко, явно клипове има!!!

            4WD-събота












































            Тачката,,, ако щете вярвайте













            На Зора, умората и дойде в повечко!!!




            Много ми се искаше да коментирам, но с повечето не се познаваме и щеше да има недоволни!

            Следва неделя, за снимките и почти всички клипове!!!
            Последно редактирано от kocha; 12-10-09, 20:45.
            Eвгени Филчев
            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

            Коментар


            • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

              Христов аватара ти е жесток, но ми се струва, че е непълен\ тоест малко изрязан\
              Цветан Петров
              "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
              0888865583

              Коментар


              • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                Филчев,кадрите от дерето са супер!То Малката Тромба била герой бе!Наистина на старт -финала зрителите са изпуснали доста от калните емоции.

                Коментар


                • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                  2WD-събота!





                  Остават само 80 клипа още, аз да му мисля с качването, пък вие му мислете с гледането
                  Eвгени Филчев
                  Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                  Коментар


                  • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                    Само не можах да разбера и да получа логично обяснение,защо втория и третия манш бях пуснат от втора редица?!Като на квалификациите съм със 2ро време,
                    a по правилник подреждането става по квалификации.След това ми казаха ,че подреждането става,както съм завършил в предниш манш.
                    Завърших 2ри ОТ 2РА РЕДИЦА и пак ме пуснаха на втора редица,защото за 3тия манш подреждането ставало по оверал.
                    А сега слушам глупости по телевизията и вестниците,че израелеца ни е размазал и подбни тъпотий.
                    Трасето не беше добре обработвано ,стърчаха камъни и корени и имаше една линия за каране останалото беше тревясало.
                    Защо се събираха времената от трите манша,като преди това се знаеше ,
                    че ще се вземат само двата най-добри и лично Христов го каза Петък вечерта,като беше в нашия бокс.


                    Коментар


                    • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                      Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
                      ...
                      Трасето не беше добре обработвано ,стърчаха камъни и корени и имаше една линия за каране останалото беше тревясало.
                      ....


                      Трасето също не беше равно и ако си бях взел бирата щях да се полея, нямаше достатъчно сенки изключая дерето, а там едни бяха напалили барбекю и сериозно се замислих дали да не поспра, като някои.... Ники, доколкото си спомням по правилник трасето е маркирано и включва естествени и изкуствени препятствия. Дърветата бяха ниско изрязани, камъни почти не видях, имаше коловози, трапове, и една гадна бабуна, която винаги ме приземяваше на предна дясна гума, имаше и един трапец, който не можах да схвана как да преодолея бързо, както и "джипарски слонски стъпки", по едно време за едни беше много прашно, а за други мокро и хлъзгаво...
                      Вярно е, че не разбирам от състезания и от трасета, но на мен ми хареса състезанието, лично и некомпетентно мнение, нека и други да споделят. мненията си.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                        Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
                        Трасето не беше добре обработвано ,стърчаха камъни и корени и имаше една линия за каране останалото беше тревясало.
                        Организационния екип се извинява, че не успя да асфалтира трасето за Николен Кушев и той не успя да покаже най-доброто от себе си
                        Останалите участници, включително и израелеца караха по специално утъпкано, изравнено и обезпрашено трасе, като пред тях Организаторите бяха осигурили да се движи и сенокосачка
                        За следващото издание пред Николен ще има валяк, водоноска и комбайн за тревата...

                        Коментар


                        • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                          Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
                          Трасето не беше добре обработвано ,стърчаха камъни и корени и имаше една линия за каране останалото беше тревясало.


                          Най лесно е да се критикува! Трасето в крос часта беше обработено еднакво на всякаде, в затревената част преди състезанието си беше на всякаде затревено, но след тренировките се обособи пътека по която се движеха всички, най големите корени аз лично ги изрязах в петък а ако трябва да се отстранят и всички камани ........то ще заприлича на мотокрос писта. Аз те харесвам много като състезател........но трасето си беше еднакво за всички..нали!

                          Опа тука сме писали няколко по едно и също време.
                          Цветан Петров
                          "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                          0888865583

                          Коментар


                          • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                            Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
                            А сега слушам глупости по телевизията и вестниците,че израелеца ни е размазал и подбни тъпотий.
                            Ами за наше съжаление (визирам всички българи) за 24 обиколки х 4 км или общо 96 километра за двата дена ти успя да го изпревариш един път ( щото го затапиха в дерето) и само след 2 километра на 500 метра преди финала той пак те изпревари...даже ти махаше с ръка преди финала
                            Е, на това ако не кажеш размазване...
                            И да вземеш да пораснеш и да се научиш да губиш, самочувствие се гради сред силна конкуренция на силни състезания, а не на МХ и Супермото с 10 участника...в най-добрия случай

                            Коментар


                            • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                              Продължение!
                              Лудница














                              следва!
                              Eвгени Филчев
                              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                              Коментар


                              • До: III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                                Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
                                Трасето не беше добре обработвано ,стърчаха камъни и корени и имаше една линия за каране останалото беше тревясало.


                                Пък Аз снощи тъкмо да го мушна иии..... едни космиии...
                                Око за око и светът ще ослепее

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X