Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Републикански Траял Шампионат - организация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Републикански Траял Шампионат - организация

    Първоначално публикуван от Kaishin Преглед на мнение
    мисля че няма да е проблем , но това ще го кажат организаторите на съответният траял
    Той си сложи,Зарко.Не че има някакво голямо значение,де...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • До: Републикански Траял Шампионат - организация

      колеги ще правим ли събирането сезона на отпуските си отива Чуров явно отсъства - щеше да урежда в Стара Загора да се съберем ако има други предложения как да протекат състезанията кажете ги тук

      Коментар


      • До: Републикански Траял Шампионат - организация

        Здр на всички!АЗ съм твърдо за!Тамън започнах да си правя джипа!Така ще стане.Най накрая ще има готини състезания в бг!Браво на всички организатори!
        https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

        Коментар


        • До: Републикански Траял Шампионат - организация

          До към 20 септември се прибирам и съм на линия
          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
          0899187766

          Коментар


          • До: Републикански Траял Шампионат - организация

            идеално да почнем да кроим планове за събирането тогава, но ще е добре да се знае колко хора ще дойдат горе долу за да се организират хотел и др.

            Коментар


            • До: Републикански Траял Шампионат - организация

              Първоначално публикуван от Kaishin Преглед на мнение
              идеално да почнем да кроим планове за събирането тогава, но ще е добре да се знае колко хора ще дойдат горе долу за да се организират хотел и др.
              Къде?
              B+

              Коментар


              • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                и кога

                Коментар


                • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                  ами в Стара Загора сигурно там е посредата за всички горе долу възможно най-скоро

                  Коментар


                  • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                    Първоначално публикуван от Kaishin Преглед на мнение
                    идеално да почнем да кроим планове за събирането тогава, но ще е добре да се знае колко хора ще дойдат горе долу за да се организират хотел и др.
                    Как да кажа че ще дойда като не знам дата например.
                    А и регламент има ли
                    Например коли с блокажи и без.Или до определен размер гуми един клас .Други размери пак гуми в друг .
                    И ей такива дреболии требе да се знаят по от рано(според мен де).
                    Поздрави.

                    Коментар


                    • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                      затова ще бъде събирането да уточним тези неща, но като гледам интереса май няма да има събиране

                      Коментар


                      • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                        само кажете кога и къде.доста неща ще излезят като се замисли човек.тегло .междуосие.до колко конски сили.оригинална машина .правена машина и др.

                        Коментар


                        • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                          Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                          само кажете кога и къде.доста неща ще излезят като се замисли човек.тегло .междуосие.до колко конски сили.оригинална машина .правена машина и др.
                          Траял и оригинална машина нещо не ми се връзва.И все пак ако някой му се проба нека кара.
                          За килограмите май пак не е редно да има ограничения.Всеки нека реже колкото си иска.Иначе Самурай Вранглер Патрул и Тойота ще са все в отделни класове.
                          К.С. май не са голем проблем-Няма да има километрови изкачвания или скоростни отсечки.... -поне аз така го разбирам траяла.
                          Най добре е да се направи едно състезание с по-рано обявена дата и в район дето се кара нещо като траял.За да участват повече коли.Ако е добре организирано ще се види има ли интерес.Примерно да се кара за време и първия да прибере 70%от таксата за участие.За настъпена лента да се прибавя 1минутанапример.Другите 30% да са за организатора -ясно е че на първо състезание няма да ври от спонсори.
                          Сега като го четем ми се вижда лесно и просто.Знам ли.
                          Само да не е в Самоков-не се наемам с такава организация и то за сефте.

                          Коментар


                          • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                            то е ясно че сам човек трудно би направил такова трасе и организацията.ама се трябва отнякъде да се тръгне

                            Коментар


                            • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                              Първоначално публикуван от Kaishin Преглед на мнение
                              затова ще бъде събирането да уточним тези неща, но като гледам интереса май няма да има събиране
                              Колега,да ти кажа ли как ще стане!!!
                              Казваш "На дата примерно 6 октомври(по-навреме,че няма време)Ви чакам в ресторанта на хотел еди кой си в Старозагорските минерални бани в 19ч.Моля който е заинтересован да заяви тук своето присъствие.Спане-кой където иска."
                              И готово!Иначе виждаш че няма да стане.Ако никой не дойде ще бъдем само аз и ти и пак ще го измислим този шампионат.

                              Коментар


                              • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                                Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
                                Колега,да ти кажа ли как ще стане!!!
                                Казваш "На дата примерно 6 октомври(по-навреме,че няма време)Ви чакам в ресторанта на хотел еди кой си в Старозагорските минерални бани в 19ч.Моля който е заинтересован да заяви тук своето присъствие.Спане-кой където иска."
                                И готово!Иначе виждаш че няма да стане.Ако никой не дойде ще бъдем само аз и ти и пак ще го измислим този шампионат.
                                Точно така адаш, подкрепям
                                +1

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X