Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Републикански Траял Шампионат - организация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Републикански Траял Шампионат - организация

    И аз съм съгласен, че трябва да се обяви първо дата и място за събранието. А вече там на място ще се обсъжда всичко останало.
    RB Patrol Team

    Коментар


    • До: Републикански Траял Шампионат - организация

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Да за конфорта на ПУБЛИКАТА!
      Да за БИРАТА и СКАРАТА!!!
      Да появи се някакво малко развитие... Понеже съм от страната на публиката и не мога да си позволя да участвам мисля, че много от Вас ще сме от външната страна на лентите-публиката... Колкото и да е просташко според някои... Така, че очакваме шоу... КОГА? и КЪДЕ?
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • До: Републикански Траял Шампионат - организация

        Здравейте! До два дена ще съм във Варна. Казвайте дата и колко човека ще дойдат и ще организираме хотел за сбирка.Не знам какво стана със сбирката на 29-ти на БОС (не трябва да се застъпват двете мероприятия).Няма какво да отлагаме.Зарко, моля те да се нагърбиш с преброяването на желаещите , а за хотел и място ще имам грижа. СТ, Загора е добре ,заради централното си разположение.Не мисля че е добра идея да правим сбирка и траял (макар и показен) едновременно.Давайте , че годината си отива
        РЕШЕТЕ ЗА КОЯ ДАТА!!!
        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
        0899187766

        Коментар


        • До: Републикански Траял Шампионат - организация

          Аз предложих-6 октомври!!!
          Казвайте.

          Коментар


          • До: Републикански Траял Шампионат - организация

            Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
            Аз предложих-6 октомври!!!
            Казвайте.
            Щом си го измислил, аз съм ЗА.

            Коментар


            • До: Републикански Траял Шампионат - организация

              добре нека да е за 6 и 7 октомври и нека който може да заяви участие тук за да предвидим места в хотела и аз мисля че няма да има време за каране и обсъждане затова най-добре да бъде само на маса

              Коментар


              • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                Тия дни си мислех за Траял шиампионата. И то защото видях едно страхотно подходящо място - изоставените баластриери между Сапарева баня и Дупница. Страхотен лунен релеф, само като за истински траял и на 100 метра от пътя Самоков Дупница, на 70 км. от София и на 5 от хотелите на Сепарева баня. Маркан знае мястото, той да каже става ли. Знам и още един подходящ терен близо до София, в района на село Кътина, до там отива градски транспорт. Ако имате нужда от безпристрастен съдия, на линия съм от средата на октомври натам.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                  благодаря за информацията на 6-7 ще можеш ли да присъстваш? само такива съдии ще са ни нужни 100%

                  Коментар


                  • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    Тия дни си мислех за Траял шиампионата. И то защото видях едно страхотно подходящо място - изоставените баластриери между Сапарева баня и Дупница. Страхотен лунен релеф, само като за истински траял и на 100 метра от пътя Самоков Дупница, на 70 км. от София и на 5 от хотелите на Сепарева баня. Маркан знае мястото, той да каже става ли. Знам и още един подходящ терен близо до София, в района на село Кътина, до там отива градски транспорт. Ако имате нужда от безпристрастен съдия, на линия съм от средата на октомври натам.
                    Аз отдавна си мислех за укритията на самолетите ама май ще е доста еднообразно.Говоря за тия дето не са заградени.
                    А в Джерман става ама да не е много ронливо че по-тежките коли ...... знам ли.

                    Коментар


                    • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                      6-7 Ме устройва и мен !
                      Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                      Коментар


                      • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                        Първоначално публикуван от Kaishin Преглед на мнение
                        благодаря за информацията на 6-7 ще можеш ли да присъстваш? само такива съдии ще са ни нужни 100%
                        За съжаление съм на сватба във Видин и не мога да не отида. Но Вие, сътезатели и организатори, решете главните организационни въпроси, а аз после ще следвам правилата, изработени от Вас. Не съм моторизиран с 4х4, повечето от Вас са ми приятели и познати и обещавам да бъда безпристрастен.
                        А терена до Сепарева баня е инетересен именно със сипеите и възможноста за разнообразно трасе със странични и фронтални наклони. На Кътина пък са дълги, стръмни, затревени, кални и ужасно хлъзгави склонове. Трябва да измислим и скално трасе - на Витоша, извън парка в района Владая-Мърчаево-Кладница има интересни места. В района на Копривщица също има едно място със страхотни скално-тревни пасажи.
                        Дявола в момента чете, той може да предложи и други места около Копривщица.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                          Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
                          6-7 Ме устройва и мен !
                          CJ колко човека сте нека който заяви резервация да напише и за колко човека мерси

                          Коментар


                          • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                            Четерима но на примависта !
                            Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                            Коментар


                            • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                              За съжаление съм на сватба във Видин и не мога да не отида. Но Вие, сътезатели и организатори, решете главните организационни въпроси, а аз после ще следвам правилата, изработени от Вас. Не съм моторизиран с 4х4, повечето от Вас са ми приятели и познати и обещавам да бъда безпристрастен.
                              А терена до Сепарева баня е инетересен именно със сипеите и възможноста за разнообразно трасе със странични и фронтални наклони. На Кътина пък са дълги, стръмни, затревени, кални и ужасно хлъзгави склонове. Трябва да измислим и скално трасе - на Витоша, извън парка в района Владая-Мърчаево-Кладница има интересни места. В района на Копривщица също има едно място със страхотни скално-тревни пасажи.
                              Дявола в момента чете, той може да предложи и други места около Копривщица.
                              Относно скалните райони при нас освен скали и пясък друго трудно се намира сега намерих една много интересна технична пътека но е кратка за сметка на това е на удобно място но може да се измисли винаги нещо ако се наложи ще помагам с каквото мога сещам се и за каменната кариера под Влък трябва да я огледам там също става но тя е от към стараната на Стрелча .
                              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                              тел.088четири 9едно9 4нула4
                              -------------------------------------------------------

                              Коментар


                              • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                                Според мен трасето трЕбе да е затворено и близо до населено място.
                                Такова трасе без багер не се прави(лично мнение) .Трудно се намира естествен терен за такъв вид трасе.
                                А за идване едва ли ще мога да дойда че работя всяка събота. Пък и идеята ми е да се пробвам на трасе.Нямам желание за организиране на състезание а и време.За сега.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X