Обява

Свий
Няма добавени обяви.

3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

    Аз също искам да похваля организаторите. Определено са пример за себеотдаване. Браво момечета. За мен беше чест да съм част от това мероприятие. В мен остават много приятни чуства с прекарано време с непринудени приятели. Бъдете живи и здрави.

    Коментар


    • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

      ATВ-та от птичи поглед

      Коментар


      • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

        Поздравления за организаторите! Прекарах си страхотно през тези три дни, трасетата бяха супер всичко беше на ниво живи и здрави да сте!
        Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

        Коментар


        • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

          Първоначално публикуван от Stani WR Преглед на мнение
          Поздравления за организаторите! Прекарах си страхотно през тези три дни, трасетата бяха супер всичко беше на ниво живи и здрави да сте!
          +1

          Коментар


          • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

            някой не е ли снинал АТВ-тата? Само снимки на джипове и мотори гледам!

            Коментар


            • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

              Снимки на мотоциклети и АТВ тук:

              https://www.facebook.com/joro.hadjie...=3&pnref=story
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                Снимки на мотоциклети и АТВ тук:

                https://www.facebook.com/joro.hadjie...=3&pnref=story
                Евала Жоро,
                Не те видях, но както винаги с невероятни моменти . Нйе състезателите , можем да се видим само през твоя обектив.
                Respect
                ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                  Времената от двата дена навигация определят победителя в НАВИГАЦИЯ. Той получава точки за БГ ендуро шампионата както следва по регламент 25 за първия и така нататък.
                  Ендуро кроса по същата схема. Сбора от получени точки определя победителя. Класирането не е направено по случаен принцип а по времената на и наложените наказания от двата дена навигация + ендуро кроса. Класиранията в отделните дни ги има по нагоре пуснати от Пантев.
                  Колев

                  Коментар


                  • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                    Да, разбирам схемата на точкуване, но все още се чудя, какво трябва да ми е наказанието, като съм по-назад в класацията от колега, който дори не завърши единия от дните. Ако е така, не се ли губи смисъла да завършваш трасето, ако има вариант да си по-напред от тези които са го завършили , пък и дори да са объркали, защото са начинаещи. Не знам дали е коректно да цетирам номера на колеги тук но аз пак казвам лично аз завърших 1-ви ден 20-ти 2-ри ден 31-ви. Един колега пред мен пукна картер и не завърши, също като мен не кара в Х кроса, а е по-напред в крайното класиране?????????? Молбата ми е да ми бъде обяснено. Ако се наложи ще цетирам състезателни номера.
                    Първоначално публикуван от Делта Преглед на мнение
                    Времената от двата дена навигация определят победителя в НАВИГАЦИЯ. Той получава точки за БГ ендуро шампионата както следва по регламент 25 за първия и така нататък.
                    Ендуро кроса по същата схема. Сбора от получени точки определя победителя. Класирането не е направено по случаен принцип а по времената на и наложените наказания от двата дена навигация + ендуро кроса. Класиранията в отделните дни ги има по нагоре пуснати от Пантев.

                    Коментар


                    • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                      В крайна сметка, се оказах 32-ри. По-добре е от 61-ви. Истината е че масово тези, които се запусваме и участваме в състезанията, макар и назад искаме да има обективно и справедливо класиране за някои 1-во място е постижение, друг пък 10-то, такива като мен се радват и на 32-ро. Благодаря на Колев за отделеното време.
                      Тук може всеки да си провери класирането: http://www.offroad-bulgaria.com/show...191304&page=10

                      Коментар


                      • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                        В крайното класиране на експерта съм допснал грешка - разменени са колонките Крос и Навигация и некоректо класиране след 20 място на състезателите за което се извинявам. Коригирани са:
                        Прикачени файлове

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X