Обява

Свий
Няма добавени обяви.

3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

    Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
    Стига с тия медали и купи. Важен е кефа. Аз съм много доволен от тея 3 дена. Времето беше супер, трасетата уникални и организацията беше добра. Карти, маркировки всичко беше супер. Ние от нашия отбор си изкарахме много добре. Запознахме се с доста хора и сме много доволни.
    Имам забележки само към участниците. Не към всички, но към голяма част. Значи, дошли сме да си правим кефа, а не да се избием по горите! Знам, че адреналива ви тресе ама все пак!

    На Ден 1 спирахме да помагаме на всеки. Ремонт на колега правихме, питахме дали имат нужда от помощ, всико наред ли е и тн. Никой не е мислел за времена и глупости. Само си признавам на едно мясно не спряхме, че бяхме заварили яко, обаче беха 2-ма колеги и правеха гума, но сам човек не сме подминали! 3-мата си се движехме и спирахме. Всичко си беше супер.
    На Ден 2 обаче ми скъсаха нервите. Някакви реплики от сорта на " Бегай да мина", " Аре по-бързо", "Тук да си останеш" бяха доста чесно срещани изрази, особенно първите 2! Тва нормално ли е?!?1? Бегах да минат на 2-3 пъти и бързаците си оставаха на екстрема и трябваше да ги изпреварвам в най-тегавата част!
    Другого. Карам на 1-ви асфалт с 40км/ч. както беше казано и 2-3 АТВ-та ме изпреварват. По трасето минавам пред тях. 2-ри асфалт същата работа пак ме изпреварват. Е познайте на 3-тия асфалт дали карах с 40!!!
    Иванов, то ако беше само за правене на кефа, щеше да се казва: "Голям кеф Кърджали", а не състезание !
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

      Ок добре надъхани са всички ама се пак да се избием ли?

      Коментар


      • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

        Според възпитането и ситуацията. Определено обаче това не е разходка в парка!

        Коментар


        • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

          Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
          Според възпитането и ситуацията. Определено обаче това не е разходка в парка!
          Ето една разходка в парка, в един спокоен неделен ден!


          Коментар


          • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

            Абсолютно съм ЗА това ,че всеки трябва да получи класиране и съм направил всичко възможно и невъзможно за постигане целта. Прегледал съм абсолютно всички тракове и от двата дена. Опитах се да направя максимално обективно класиране за всеки един от участниците (за МОТОРИ), наложих наказания на много хора - според някой недостатъчни, според други незаслужени, според трети пристрастни в крайна сметка това са моите решения - имам времената, контролите и траковете на всички състезатели. Стоя категорично зад решенията си и поемам цялата отговорност за класирането.
            ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ИМАШЕ ОПЛАКВАНИЯ ЗА ТОВА ЧЕ ИМА "МНОГО ГОЛЕМИ КАРАЧИ" ПО ТРАСЕТО КОИТО НЕ СА ОТ СЪСТЕЗАНИЕТО.
            Тези хора определено са без морал и не уважат никой освен себе си и болните си амбиции.
            Знам, че забележка е за точките от BG-X Enduro - това сме го коментирали но за съжаление все още нямаме решение по въпроса.
            Аз подкрепям идеята за точки на всички участвали в състезанията. Благодаря на всички за участието и им пожелавам успешен сезон и завършване на всички състезания без контузии - ЗАБАВЛЯВАЙТЕ СЕ.
            Колев

            Коментар


            • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

              Първоначално публикуван от Делта Преглед на мнение
              Абсолютно съм ЗА това ,че всеки трябва да получи класиране и съм направил всичко възможно и невъзможно за постигане целта. Прегледал съм абсолютно всички тракове и от двата дена. Опитах се да направя максимално обективно класиране за всеки един от участниците (за МОТОРИ), наложих наказания на много хора - според някой недостатъчни, според други незаслужени, според трети пристрастни в крайна сметка това са моите решения - имам времената, контролите и траковете на всички състезатели. Стоя категорично зад решенията си и поемам цялата отговорност за класирането.
              ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ИМАШЕ ОПЛАКВАНИЯ ЗА ТОВА ЧЕ ИМА "МНОГО ГОЛЕМИ КАРАЧИ" ПО ТРАСЕТО КОИТО НЕ СА ОТ СЪСТЕЗАНИЕТО.
              Тези хора определено са без морал и не уважат никой освен себе си и болните си амбиции.
              Знам, че забележка е за точките от BG-X Enduro - това сме го коментирали но за съжаление все още нямаме решение по въпроса.
              Аз подкрепям идеята за точки на всички участвали в състезанията. Благодаря на всички за участието и им пожелавам успешен сезон и завършване на всички състезания без контузии - ЗАБАВЛЯВАЙТЕ СЕ.
              Предполагаам ти имаш отношение само към моторите. Аз попитах за АТВ и все още не съм видял отговор.

              Коментар


              • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                Прекрасни домакини, организация отлична, и много приятни трасета каквото и да се каже все ще е малко. ККК номер едно сте.
                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                Коментар


                • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                  Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                  Предполагаам ти имаш отношение само към моторите. Аз попитах за АТВ и все още не съм видял отговор.
                  При моторите всичко е по правилник, благодарение на Пантев и компания.
                  Все още няма коментар и реални резултати за АТВ... колкото повече се отлага, толкова по-сложно ще става.

                  Очакваме официалното становище !?
                  ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                    Класирания на АТВ:
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                      Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
                      При моторите всичко е по правилник, благодарение на Пантев и компания.
                      Все още няма коментар и реални резултати за АТВ... колкото повече се отлага, толкова по-сложно ще става.

                      Очакваме официалното становище !?
                      За организаторите състезанието приключи снощи и вече сме си по къщите
                      Обясних подробно на Комаровски по телефона, както и с момчетата от Бяла.
                      Вальо Пантев е перфектен и си знае шампионата, но поради големия брой състезатели нямаше как да бъдат в един регион мотори и ATV, за да ги мери всички заедно.
                      Моя грешка беше, че не дадохме задание на македонците как се точкува в ендуро шампионата и от там дойдоха проблемите.
                      Техническа грешка провали класирането и награждаването в ХОБИ, за което се извинявам на момчетата от Бяла - Момчил и Стефан.
                      Вальо Пантев вече е публикувал класирането за Шампионата и няма да загубят точки, тези които гонят шампионата.
                      Иначе искам да отбележа, че състезателите с ATV доста са задобрели, изненадахме се от темпото, което наложиха втория ден и ни изненадаха на финала !
                      По данни на трасе координатора за АТV, етапа щеше да се минава за около 2 часа, а се оказа, че първите 5-6 го "прелетяха" за час и малко...
                      Радвам се, че се е вдигнало много нивото на всички състезатели и конкуренцията е станала по-ожесточена, което ще прави още по-атрактивни състезанията !
                      Благодаря на всички участвали от името на организационния екип и Ви пожелавам успешна и безаварийна година !
                      Благодаря на Вальо Пантев и момчетата от Крос Клуб Кърджали за мащабната организация !

                      Коментар


                      • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                        Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
                        Страхотен репортаж! Видя се и един мотор.
                        Ето тук има още един...

                        Коментар


                        • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                          Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                          Прекрасни домакини, организация отлична, и много приятни трасета каквото и да се каже все ще е малко. ККК номер едно сте.
                          Много точно казано. Адмирации за организаторите!
                          Диян Димитров

                          Коментар


                          • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                            Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                            Прекрасни домакини, организация отлична, и много приятни трасета каквото и да се каже все ще е малко. ККК номер едно сте.
                            +1

                            Коментар


                            • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                              Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
                              +1
                              Имах си аз да има недоволни при вас, вашата група беше крампирала на контролата и се лекуваше успешно Дори спаси един от нашите тази контрола, най подготвена излезе

                              Най-гадното на тия състезания е че бързо свършват...баси 3 дни и аре чао,...организаторите сериозно да помислят за 14 дневки, може да използват кодови названия като "Изнесени обучения по ориентация, зелени училища, медицинска подготовка против крампи, ...дето написа един колега "годината е 52 седмици"
                              Който оцелее ще закусва!

                              Коментар


                              • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                                Здравейте, състезанието беше много добро, но аз нямам база за сравнение, защото тази година се състезавах за първи път. Та така и не ми е ясно за крайното класиране. Дали всички след тези с точките от крайното класиране, а именно от 25-тия надолу са подредени по случаен ред? Ако е така, мисля че може да се помисли за точки за участие или нещо подобно. В крайното класиране съм 61-ви, вярно не участвах в Х - кроса, но първи ден завърших 20-ти втори ден 31-ви, а пред мен, в крайното класиране, има колеги, които не завършиха първото трасе, поради технически повреди. Та "чуденката" ми е на мен ръце не ми останаха и двата дни, дори да съм бъркал трака, как ще съм по ранк след колега, който дори не завърши?
                                P.S. Карах в ЕКСПЕРТ - МОТОРИ
                                Първоначално публикуван от Делта Преглед на мнение
                                Абсолютно съм ЗА това ,че всеки трябва да получи класиране и съм направил всичко възможно и невъзможно за постигане целта. Прегледал съм абсолютно всички тракове и от двата дена. Опитах се да направя максимално обективно класиране за всеки един от участниците (за МОТОРИ), наложих наказания на много хора - според някой недостатъчни, според други незаслужени, според трети пристрастни в крайна сметка това са моите решения - имам времената, контролите и траковете на всички състезатели. Стоя категорично зад решенията си и поемам цялата отговорност за класирането.
                                ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ИМАШЕ ОПЛАКВАНИЯ ЗА ТОВА ЧЕ ИМА "МНОГО ГОЛЕМИ КАРАЧИ" ПО ТРАСЕТО КОИТО НЕ СА ОТ СЪСТЕЗАНИЕТО.
                                Тези хора определено са без морал и не уважат никой освен себе си и болните си амбиции.
                                Знам, че забележка е за точките от BG-X Enduro - това сме го коментирали но за съжаление все още нямаме решение по въпроса.
                                Аз подкрепям идеята за точки на всички участвали в състезанията. Благодаря на всички за участието и им пожелавам успешен сезон и завършване на всички състезания без контузии - ЗАБАВЛЯВАЙТЕ СЕ.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X