Обява

Свий
Няма добавени обяви.

3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

    Удължаваме го ще чакаме до 21.00 ако трябва ще качваме тракове в кръчмата
    Колев

    Коментар


    • #92
      От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

      Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
      Вальо, ако стартираме по класиране от миналата година трябва да поразместиш някои позиций. Погледни класирането от миналата година. Нали стартовия списък се оформя от класирането и от тези които са подали заявки?
      Мишо не беше на мястото си... Иван Димов съм го сложил след тези които имат класиране за 2015 и преди останалите които са подали заявки и нямат класиране в Шампионата за 2015. Всъщност за него незнам имали правило къде да бъде- и така ми се стори най-справедливо.

      Коментар


      • #93
        От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

        Първоначално публикуван от Делта Преглед на мнение
        Удължаваме го ще чакаме до 21.00 ако трябва ще качваме тракове в кръчмата
        Последната думичка ми хареса....

        Коментар


        • #94
          От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

          Гуми от приложената оферта няма налични !
          Юнаците ги прецакали със доставката , и най-рано ще са в складовете им към средата на м.Март.
          Става въпрос за масовите размери на Максис РАЗЕР 2 за АТВ.
          ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • #95
            От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

            Извинявам се за глупавия въпрос ама..бях се записал преди доста време в клас експерт а сега гл ме няма в списъка а съм в някакъв стандарт..виждам и някакви сеньор..това по години ли е нещо ги разпределяте ли как..извинявам се още веднъж зя може би глупавия въпрос

            Коментар


            • #96
              От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

              Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
              Извинявам се за глупавия въпрос ама..бях се записал преди доста време в клас експерт а сега гл ме няма в списъка а съм в някакъв стандарт..виждам и някакви сеньор..това по години ли е нещо ги разпределяте ли как..извинявам се още веднъж зя може би глупавия въпрос
              Миналогодишният клас Хоби вече е Експерт, а миналогодишният Експерт вече е ПРО. За клас Сеньори ти трябват още 3 години. Така, че реши точно какво ще караш и пиши ЛС на Вальо Пантев , ако не е късно вече.
              Диян Димитров

              Коментар


              • #97
                От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                Днес проведохме среща с областна дирекция на полицията и КАТ.
                Ще ни отделят 24 полицая и 4 патрулки за състезанието за да сме спокойни.
                Имат молба към всички мотористи и атевисти да не плашат хората по улиците с мръсна газ или задни колела.
                Да се движат културно по улиците по време на преходите и след състезателните етапи.
                Наясно са че повечето мотори са без регистрационни номера и молят за разбиране.
                Ще санкционират всякакви волности, а с Колев се разбраха и да се дисквалифицира от състезанието провинилия се състезател.
                Благодаря за разбирането и успешен финал за всички участници !

                Коментар


                • #98
                  От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                  Кои ден са джипките

                  Коментар


                  • #99
                    От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                    Плевенската група е блокирана в Габрово от няколко часа. Ако стигнем в Кърджали до полунощ, ще бъде само с божията помощ. Проходът на републиката е затворен. Шипченският е като през 1877г. Запънали са се с камънье и дръвье и нема минуване

                    Коментар


                    • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                      Първоначално публикуван от 121 Преглед на мнение
                      Плевенската група е блокирана в Габрово от няколко часа. Ако стигнем в Кърджали до полунощ, ще бъде само с божията помощ. Проходът на републиката е затворен. Шипченският е като през 1877г. Запънали са се с камънье и дръвье и нема минуване
                      Сваляйте моторите от колесарите и газ през балкана.Пътеките съм ви ги показал.

                      Коментар


                      • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                        Предварителни резултати АТV:
                        http://timingsolution.mk/pdfresults/...djali/atv1.pdf

                        Коментар


                        • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                          Чакаме резултати от моторите и снимки .

                          Коментар


                          • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                            Класиране от Ден 1 Навигация:
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от vpantev; 04-03-16, 20:45.

                            Коментар


                            • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                              OnLine РЕЗУЛТАТИ!

                              Коментар


                              • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                                Първоначално публикуван от vpantev Преглед на мнение
                                Само аз ли не мога да се оправя в този сайт, но никъде не мога да открия каручките.

                                Или те са извън класацията?
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X