Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

    Е, ти откърти миФФките!
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

      Добромир Борисов - мотори "ХОБИ"- номер 277-MG Rasing
      YAMAHA YZ426F

      Коментар


      • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

        Понеже не съм участвал на никакво състезание досега имам два въпроса: Записването за клас "Полянка" в началото на темата пише, че е до 10 часа в деня на състезанието, това още ли важи? И второ, какви са техническите изисквания към мотоциклетите и екипировката?

        Коментар


        • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

          Да важи за клас,,Полянка" изискванията за мотоциклета е да технически изправен и да имаш екипировка и да подпишеш декларация при мен

          Коментар


          • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

            И един въпрос от публиката... Има ли координати на атрактивните дестинации от навигацията на "Хобитите" в събота, или да разчитаме на упътване от местните?

            Коментар


            • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

              Красимир Джантов.
              Клас - застаряващи младежи.
              Номер - без значение, по възможност някакъв по лесен които мога да запомня.
              Търся някой към който да се прикача? Имам GPS, но това не ми пречи да се губя постоянно и непрестанно. Не е длъжен да се съобразява въобще с мен.
              За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

              Коментар


              • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                Поздравления, Пачароз ! Ти си пример за това, че когато човек върши нещо с ентусиазъм, то е обречено на успех !

                Коментар


                • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                  Как вика Змея - поздравления, голяма емоция беше и мннного добре си изкарахме. Само да не направиш грешката трака от Експерт догодина да го караме Хоби Ще има умрели хобити по трасето
                  Който оцелее ще закусва!

                  Коментар


                  • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                    Сега след като вече излезе и официалното класиране, ще си позволя да запитам следното:

                    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                    РЕГЛАМЕНТ НА СЪСТЕЗАНИЕТО

                    ОБЩИ УСЛОВИЯ
                    ......
                    7. Заобикаляне на задължителен участък – 1 час
                    8. Пропусната контрола – 1 час

                    ....
                    На финала НИКОЙ не проверяваше за наличието на контрола по моторите.
                    No help зоната беше пропусната от много колеги, които поради тази причина нямат и взета контрола.
                    В официалното класиране обаче това не е отбелязано.

                    Нямаше да пиша по темата, защото това не промяна с нищо моето класиране и не съм заинтересован, НО
                    Знам, че г-н Пачарозов много обича нещата да са изчистени с класирането, за справка, темата за Кърджали.

                    Коментар


                    • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                      Крайно класиране клас "АТВ" и клас "Жени" по точки.
                      kraino klasirane jeni.pdf
                      kraino klasirane atv.pdf

                      Коментар


                      • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                        Браво! Много добро състезание. Пачарозов се е представил на ниво, но според мен, е хубаво да се помисли за привличането на опитни колеги организатори. Смятам, че ще се намерят такива всеотдайни колеги.
                        WR 250 F, KLX 450 R

                        Нито съм вреден,
                        нито излишен.

                        Коментар


                        • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                          Сега след като вече излезе и официалното класиране, ще си позволя да запитам следното:



                          На финала НИКОЙ не проверяваше за наличието на контрола по моторите.
                          No help зоната беше пропусната от много колеги, които поради тази причина нямат и взета контрола.
                          В официалното класиране обаче това не е отбелязано.

                          Нямаше да пиша по темата, защото това не промяна с нищо моето класиране и не съм заинтересован, НО
                          Знам, че г-н Пачарозов много обича нещата да са изчистени с класирането, за справка, темата за Кърджали.
                          Контролата запиваше всеки минал приз нея г-н Илчив.

                          Пък за "изчистените неща" ще ти кажа че в Кърджали работеше екип от 50 човека със всички глезотии по измирвоне на времената.При мен имаше 2 човека при наличие на 180 състезатели и всички грешки се коригираха на момента.
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                            Контролата запиваше всеки минал приз нея г-н Илчив.
                            Браво, а защо тогава това не е отразено в класирането?

                            Коментар


                            • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                              Г-н Пачароз като организатор на това прекрасно събитие може ли да помогнеш да намерим изчезналия E-trex 20 на нашето момче

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X