Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
    Моят регламент не е променен в Кърнаре от 2012г винаги съм имал 40 + а не 45 + пък АЗ не съм карал така че няма смисъл да почвате с интриги още преди мероприятието.

    В клас 40+ ще се записвате когато попълвате декларацията с показване на лична карта.
    Извинявай Пачароз, не знаех, че от 2012г. имаш такъв клас. Щото аз 2013 и 2014г. участвах, пък не съм разбрал. И как мога да се запозная с регламента?
    Диян Димитров

    Коментар


    • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

      Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
      Извинявай Пачароз, не знаех, че от 2012г. имаш такъв клас. Щото аз 2013 и 2014г. участвах, пък не съм разбрал. И как мога да се запозная с регламента?
      Защо не провериш в Националната Библиотека "Св. Св. Кирил и Методий" в секция "история на автомобилен и мотоциклетен спорт".
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        Защо не провериш в Националната Библиотека "Св. Св. Кирил и Методий" в секция "история на автомобилен и мотоциклетен спорт".
        Там търсих вече. Няма.
        Диян Димитров

        Коментар


        • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

          Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
          Извинявай Пачароз, не знаех, че от 2012г. имаш такъв клас. Щото аз 2013 и 2014г. участвах, пък не съм разбрал. И как мога да се запозная с регламента?
          Да поспамем малко А.За да разбереш.

          Тава е 2014г.

          Едни чакат за класиране ,едни доволни едни недоволни и т.н
          Пускам генерално класиране до 3-то място -по късно Жоро ще сборува от двата деня и ще ви го представи

          Мотори Хоби
          1.Искрен Генов 47 т
          2.Данаил Тодоров 42т
          3.Иван Минков 36 т

          Мотори Експерт
          1.Теодор Кабакчиев 47т
          2.Вилимир Йорданов 47т
          3.Михаил Митов 40т

          АТВ Хоби
          1.Момчил Великов
          2.Стефан Крушков
          3.Николай Николаев
          4.Николай Нягопов
          5.Станислав Кюрчиев
          6.Юлиян Игнатов

          АТВ експерт
          1.Иван Генчев
          2.Симеон Стоянов
          3.Светослав Генчев
          4.Тодор Банчев
          5.Христо Колев
          6.Тодор Христов

          Имаше много материални награди както и парични и те бяха раздадени и в следните класове:
          40+АТВ
          1.Симеон Стоянов
          2.Светослав Генчев
          3.Тодор Бончев

          40+Мотори
          1.Николай Мартинов
          2.Цветан Минков
          3.Данчо Йорданов

          и за най-стария Нанката /Нено Стефанов/

          Относно хилкламинга няколко момчета се спуснаха за агънцето .С много сили със много хъс и упоритос Димитър Цветков грабна Гергьовчето- ама май се указа че е женско....


          2013г.



          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:251002_10200553148865511_534583645_n.jpg
Прегледи:1
Размер:130.4 КБ
ID:5652826



          2012г.




          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:541334_4184702910165_1524467084_n.jpg
Прегледи:1
Размер:23.5 КБ
ID:5652827


          Друго какво искаш да знаеш.
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

            Твоята работа е "Къде го чукаш, къде се пука". Ще се опитам да си задам въпроса по разбираемо. Къде в регламента ти пише какви класове стартират? Не какви награди си решил да раздадеш. И къде е тоя регламент? Ако имаш впредвид програмата за дадено състезание, то и там никъде не става въпрос за клас 40+.
            Диян Димитров

            Коментар


            • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
              Пачароз, в момента в София вали сняг, та затова попитах......при теб сигурно е вече над метър!
              Яйца ли да боядисвам или да вадя елхата от гардероба да я кича???
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
                Твоята работа е "Къде го чукаш, къде се пука". Ще се опитам да си задам въпроса по разбираемо. Къде в регламента ти пише какви класове стартират? Не какви награди си решил да раздадеш. И къде е тоя регламент? Ако имаш впредвид програмата за дадено състезание, то и там никъде не става въпрос за клас 40+.
                Каквото си реша аз това ще пиша в регламента като не ти отърва недей идва.. Тук и да си пишем файда няма 10 човека влизат в форума каквото съм казал на брифинга това е .И като направиш ти нещо пиши каквото си искаш Регламент..
                Писна ми от всезнайковци това направи онова направи това пиши онова пиши. Който му е кеф идва и си прави кефа на това което съм направил на който не да го д...а.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                  Брейййй че урсуз... Седи грей са, ще ти додим....
                  Ride to arrive.

                  Коментар


                  • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                    Първоначално публикуван от Plamen WR Преглед на мнение
                    Брейййй че урсуз... Седи грей са, ще ти додим....
                    То бива бива ама като има 2-3ма да ти скачат по х..я да ти кълват м...е и губиш мерак за всичко.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                      Каквото си реша аз това ще пиша в регламента като не ти отърва недей идва.. Тук и да си пишем файда няма 10 човека влизат в форума каквото съм казал на брифинга това е .И като направиш ти нещо пиши каквото си искаш Регламент..
                      Писна ми от всезнайковци това направи онова направи това пиши онова пиши. Който му е кеф идва и си прави кефа на това което съм направил на който не да го д...а.

                      Това е култово и много ми хареса, ще го ползвам като съм организатор, за тия дето имат претенции
                      Кратко точно и ясно и накрая даже има повишена сексуална активност свързана с продължително разместване на въздуха с устни и бузи и насочване на струята към определен обект

                      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                      То бива бива ама като има 2-3ма да ти скачат по х..я да ти кълват м...е и губиш мерак за всичко.
                      Евала, и това ми хареса Особено за колективните скокове по...батут

                      Коментар


                      • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                        Явно няма да стане с писане, на място ще обясниш за регламента.
                        Диян Димитров

                        Коментар


                        • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Това е култово и много ми хареса, ще го ползвам като съм организатор, за тия дето имат претенции
                          Кратко точно и ясно и накрая даже има повишена сексуална активност свързана с продължително разместване на въздуха с устни и бузи и насочване на струята към определен обект



                          Евала, и това ми хареса Особено за колективните скокове по...батут
                          Г-н Христов, иронията тук няма мине, вервай ми....
                          Но ако някой има право да напише точно това, то няма по подходящ човек от теб.
                          Знаех си, че Пачароза ще си вкара автогол с теб, но той не е нито Иван Маринов, нито ......

                          Под масата съм от смях, благодаря ти г-н Христов, не оставаш длъжен, знам.

                          Коментар


                          • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                            Тъй и тъй Христов се обади поне барем поръча той убаво време на Чорбаджията там горе, че Пачо къв е станал серт най-много да тегли една на Началника па после отдека били тея камънье. Вземи си стегни Газката че га не връви не си Ти.

                            п.п. Съдинител от КТМ става ли да ти харижа един.
                            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                            Коментар


                            • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                              Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение

                              п.п. Съдинител от КТМ става ли да ти харижа един.
                              Оня е от трака на Хоби.Имам да запиша и Есперт и един ми остава за състезанието. От Еконт и от Спиди ще видим кой ще е по здрав.


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимки0570.jpg
Прегледи:1
Размер:134.7 КБ
ID:5652860
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • От: BG X-Enduro Championship Кърнаре 25-26 април 2015г

                                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                                Защо не провериш в Националната Библиотека "Св. Св. Кирил и Методий" в секция "история на автомобилен и мотоциклетен спорт".
                                Ако е същото като в бургаската библиотека ще има да се рови... Ама ме заинтригува и ще проверя! Ако има такава секция, ще я снимам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X