Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MG Enduro X 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: MG Enduro X 2013

    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
    Първо въпроса не е към теб и не си човека който трябва да ми отговори.

    Митков има 2 обиколки и 1ва. контрола Милко има и снимка. Светло още първата обиколка умря на 73ката и тръгна по трака на хоби. И още двама с по 2 обиколки а с 21 контроли. Ние сме балъци и не виждаме. Е затова се кара с навигация
    Стояне не знам дали става въпрос за мен но аз съм карал 3 обиколки и ме спраха за четвъртата.По трака на Хобито се отклоних не само аз,но след това не знам дали имаш спомен ,че карахме доста време заедно но на контролата преди Чинела минах преди теб още на първата обиколка и повече не съм те видял пред мен.
    М/у другото 6ти номер на третата обиколка му свърши бензина на контролата при Чинела и финишира след мен, аз дори не го бях видял но като пристигна на финала ми каза какво е станало а пък в класирането е пред мен

    Коментар


    • #77
      От: MG Enduro X 2013

      Пети ден няма класиране за клас стандарт?

      Коментар


      • #78
        От: MG Enduro X 2013

        Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
        Стояне не знам дали става въпрос за мен но аз съм карал 3 обиколки и ме спраха за четвъртата.По трака на Хобито се отклоних не само аз,но след това не знам дали имаш спомен ,че карахме доста време заедно но на контролата преди Чинела минах преди теб още на първата обиколка и повече не съм те видял пред мен.
        М/у другото 6ти номер на третата обиколка му свърши бензина на контролата при Чинела и финишира след мен, аз дори не го бях видял но като пристигна на финала ми каза какво е станало а пък в класирането е пред мен
        Точно за това говоря 50 % минавахте по трака на хобито там.
        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

        Коментар


        • #79
          От: MG Enduro X 2013

          Нищо не разбирам. Ако имам по 7 свински опашки на обиколка, възможно ли е хем да съм карал по трака на хоби, хем да съм минал контролите на експерт???
          IN ENDURO WE TRUST!

          Коментар


          • #80
            От: MG Enduro X 2013

            Първоначално публикуван от Venio Преглед на мнение
            Нищо не разбирам. Ако имам по 7 свински опашки на обиколка, възможно ли е хем да съм карал по трака на хоби, хем да съм минал контролите на експерт???
            Не,не можеш да имаш 7 контроли....ще имаш максимум 5 !

            Стояне бъркаш се нещо,преди и след седма контрола /Чинела/ и двата класа са по едно и също трасе и няма отклонения за Стандарт !
            "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
            MG Racing Team

            Коментар


            • #81
              От: MG Enduro X 2013

              Първоначално публикуван от MM Преглед на мнение
              Не,не можеш да имаш 7 контроли....ще имаш максимум 5 !

              Стояне бъркаш се нещо,преди и след седма контрола /Чинела/ и двата класа са по едно и също трасе и няма отклонения за Стандарт !
              На 4 контрола на 73ката Аз излизам от 3-тия опит хората които са зад мен се връщат и после пред мен как става значи балъците да губят по 20 минути.и 2 литра пот.
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • #82
                От: MG Enduro X 2013

                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                На 4 контрола на 73ката Аз излизам от 3-тия опит хората които са зад мен се връщат и после пред мен как става значи балъците да губят по 20 минути.и 2 литра пот.
                Обхода на 73 , който е във ляво от преди излизането горе не е за хоби, а втори начин за преминаване и не се наказва.Хоби трака обикаля още доста.Няма експерт влезнал по хоби трака на тази контрола.
                offroad фен
                1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                Коментар


                • #83
                  От: MG Enduro X 2013

                  Ето и окончателното класиране в клас Експерт. Ако имате въпроси, моля на лични съобщения.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:classExp.jpg
Прегледи:1
Размер:123.5 КБ
ID:5529977
                  offroad фен
                  1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                  TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                  Коментар


                  • #84
                    От: MG Enduro X 2013

                    На г-н Пачарозов му отговарям предварително- 6-та контрола я взел само веднъж
                    offroad фен
                    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                    Коментар


                    • #85
                      От: MG Enduro X 2013

                      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                      На 4 контрола на 73ката Аз излизам от 3-тия опит хората които са зад мен се връщат и после пред мен как става значи балъците да губят по 20 минути.и 2 литра пот.
                      В 73-ката клас Стандарт въобще не влиза !!!
                      Там кара само Експерт ! Има обход ,който също е маркиран !
                      "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                      MG Racing Team

                      Коментар


                      • #86
                        От: MG Enduro X 2013

                        Първоначално публикуван от MM Преглед на мнение
                        В 73-ката клас Стандарт въобще не влиза !!!
                        Там кара само Експерт ! Има обход ,който също е маркиран !
                        Никой не говори за Стандарт. А за този обход няма ли наказания.
                        Ако няма това трябваше да се кажи на брифинга.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • #87
                          От: MG Enduro X 2013

                          "Обход" му казваме ние ,но не е правилно ! Това са две линии на минаване и двете са маркирани еднакво ,който може минава нагоре ,който не ,завива наляво !
                          Целта е да не стават "тапи" в и без това трудното качване !

                          Поздрави !
                          "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                          MG Racing Team

                          Коментар


                          • #88
                            От: MG Enduro X 2013

                            Първоначално публикуван от MM Преглед на мнение
                            "Обход" му казваме ние ,но не е правилно ! Това са две линии на минаване и двете са маркирани еднакво ,който може минава нагоре ,който не ,завива наляво !
                            Целта е да не стават "тапи" в и без това трудното качване !

                            Поздрави !
                            Това трябваше да се каже или да има човек там който да насочва при положение, че контролата е след екстрима.
                            Пределно ясно е, че който знае ще заобикаля щом няма наказание.
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • #89
                              От: MG Enduro X 2013

                              Какво стана с класирането на Стандарт?

                              Коментар


                              • #90
                                От: MG Enduro X 2013

                                Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
                                Какво стана с класирането на Стандарт?
                                Понеже някои от рушветите са по банков път, а колегите са се поскъпили за 10лв "РИНГС", има забавяне в преводите.
                                При мен само двама души си платиха на ръка, Миро Дочков и още един колега, ако не се лъжа "morosport" беше, така че.....

                                И Бояне, ти с тая цвайка какво класиране гониш не знам.....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X