Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде са OFF-ROAD клубовете?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
    Лицензирането ще е през клуб.Нямам клуб,но ще се запиша в някой.
    Ще се състезавам в отворения клас!Не искам в Адвенчъра защото няма тръпка.Знам,че нямам опит,но нямам и избор .
    Виж кой клуб ти е най близо за да можете да обедините сили и да получиш помощ. Сещам се за два клуба във Варна, един в Стара Загора и май два в Шумен, всичките с много опит и традиции в състезанията и създаването на нови състезатели, така че избора е твой.
    Ако имаш път към София и ние сме на разположение, ще помогнем с каквото можем.

    Коментар


    • #62
      Яворе , въпросът за мен е принципен.Аз ще намеря начин да учавствам в тези състезания които се вписват и в мойта програма . Не е въпроса в получаването на лиценз. Търся някаква логика в това - защо трябва да влизам в състезателния клас , когато нямам физическата възможност(липса на време) да учавсвам в повече от 2-3 състезания в годината!
      И ето парадокса : За теб е 1-во състезание ,но си състезател , а Фулда (човек с много голям опит) остава в хоби клас!!!(ако не се принуди да влезе в отворения клас). - не се обиждай , нищо лично , просто давам пример.
      А за карането заедно- нямаш грижи , ама първата бира ще е от теб
      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
      0899187766

      Коментар


      • #63
        Re: Къде са OFF-ROAD клубовете?

        Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
        Яворе , въпросът за мен е принципен.Аз ще намеря начин да учавствам в тези състезания които се вписват и в мойта програма . Не е въпроса в получаването на лиценз. Търся някаква логика в това - защо трябва да влизам в състезателния клас , когато нямам физическата възможност(липса на време) да учавсвам в повече от 2-3 състезания в годината!
        И ето парадокса : За теб е 1-во състезание ,но си състезател , а Фулда (човек с много голям опит) остава в хоби клас!!!(ако не се принуди да влезе в отворения клас). - не се обиждай , нищо лично , просто давам пример.
        А за карането заедно- нямаш грижи , ама първата бира ще е от теб
        това е въпрос не пари, фулдата няма бюджет и затова така е решил, явор има кинти за харчене и е решил да се състезава. няма нищо лошо

        приготви се за труден първи сезон, ако сега не се откажеш после вече ще е късно
        drive alive

        Коментар


        • #64
          Re: Къде са OFF-ROAD клубовете?

          До колкото знам едва ли е голяма разликата в парите между двата класа .Всичко е въпрос на предпочитания и липса или не на време.Но за мен си остава приоритет желанието.Искаш ли при състезателите-значи искаш!

          Коментар


          • #65
            Re: Къде са OFF-ROAD клубовете?

            таксите за участие бяха еднакви и за двата класа , но проблема въобще не е в парите. обяснил съм лично за мен какъв е проблема и той важи и за други учасници.
            Сава , няма да се откажа. ще направя всичко възможно за лиценза , но се чувствам изнуден.А ако сезона е труден , значи всичко е наред.
            Любопитно ми е как се чувстват състезателите , като при тях влезнем и ,,хобитата''.няма ли да се обидят? м/у другото си търся навигатор с някакъв опит(колкото повече толкова по-добре).
            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
            0899187766

            Коментар


            • #66
              Re: Къде са OFF-ROAD клубовете?

              Първоначално публикуван от go go go Преглед на мнение
              аз напълно те подкрепям, безмислено е неопитни хора да карат с лидерите, защото това е предпоставка за по - рисково каране и последваща демотивация.

              трябва да има хоби клас и не би трябвало да се допускат състезатели в състезателния клас без те да имат достатъчна бройка състезания в хоби. .......
              Е за това ства реч ! Горното не важи ,важни са само кинтите
              Знаеш колко много ентусиазирани момчета с не малък опит ще отпаднат по тази причина.вярно е тоза не спорт за бедни , но все пак... а от това губим всички
              Няма как ще оцеляваме
              Стига толкова
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • #67
                Re: Къде са OFF-ROAD клубовете?

                Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                м/у другото си търся навигатор с някакъв опит(колкото повече толкова по-добре).
                Трудно ще си намериш готов навигатор с опит, че малко станаха кът, ама ако се разбереш с един желаещ и се разходите към София с него може да помогнем с това онова, а и заедно да потренираме например. То и около Варна има стари трасета дето можете да се поразходите.
                Важно е да се сработите с навигатора за да се разбирате и да му имаш доверие, защото много ситуации ги преценя навигатора, а ти изпълняваш чинно.

                Коментар


                • #68
                  Re: Къде са OFF-ROAD клубовете?

                  Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                  ........ защото много ситуации ги преценя навигатора, а ти изпълняваш чинно.
                  И практиката показва, че тогава навигатора обикновено е ВЪН от колата, а бедния пилот се търкаля в някое дере.

                  Но по принцип си прав, а пък и навигатор а те винаги са прави....
                  Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                  NULLA TENACI INVIA EST VIA

                  Коментар


                  • #69
                    Re: Къде са OFF-ROAD клубовете?

                    НАпълно си прав ,Иване. Работата на навигатора е от изключителна важност и често той е водещата фигура.
                    Pursi, и ти си прав , но за това което намекваш ,не се отъркалях в онова прекрасно дере единствено благодарение на теб . Да вземем да потренираме с теб , ама да не наложат и максимално тегло на екипаж , че тогава изгоряхме
                    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                    0899187766

                    Коментар


                    • #70
                      Re: Къде са OFF-ROAD клубовете?

                      Ако се качите и двамата в тоя патрол тогава и на твърдо ще почнете да затъвате

                      Коментар


                      • #71
                        Re: Къде са OFF-ROAD клубовете?

                        Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                        НАпълно си прав ,Иване. Работата на навигатора е от изключителна важност и често той е водещата фигура.
                        Pursi, и ти си прав , но за това което намекваш ,не се отъркалях в онова прекрасно дере единствено благодарение на теб . Да вземем да потренираме с теб , ама да не наложат и максимално тегло на екипаж , че тогава изгоряхме
                        Не се притеснявайте момчета, ние с Долфи сме наложили стандарт 250кг. обшо тегло. Ако сте повече вече сме притеснени и ще поработим по въпроса.

                        Коментар


                        • #72
                          Re: Къде са OFF-ROAD клубовете?

                          Е , аз и PURSIE ви бием ~260~270 преди Банкета !!!!
                          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                          0899187766

                          Коментар


                          • #73
                            Re: Къде са OFF-ROAD клубовете?

                            Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                            Е , аз и PURSIE ви бием ~260~270 преди Банкета !!!!
                            Ще поспорим. Ти не ми вярвай на 100%.

                            Коментар


                            • #74
                              Re: Къде са OFF-ROAD клубовете?

                              ok!
                              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                              0899187766

                              Коментар


                              • #75
                                Re: Къде са OFF-ROAD клубовете?

                                АКО НЯКОИ ИМА ИНТЕРЕС В КАРЛОВО СЕ СЪЗДАДЕ НОВ КЛУБ-"СПОРТЕН ОФРОУД КЛУБ 4Х4 КАРЛОВО",СКОРО ЩЕ БЪДЕ ЛИЦЕНЗИРАН И ПРИЕМА НОВИ ЧЛЕНОВЕ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X