Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЕНЕКИДЖИЯ WANTED

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: ТЕНЕКИДЖИЯ WANTED

    Наи-разумното решение ще е да отложиш проекта снякои друг месец.Докато се научиш да я сътвориш сам.Този автомовил не е за услуга или да се учиш на него.Запази колата за по-добри вренена.Вземи иси спретни някоя ладичка да се научиш не етрудно само трябва МЕРАК.

    Коментар


    • #32
      До: ТЕНЕКИДЖИЯ WANTED

      Да бе!То бриколажа нали за това го има .Ще ни оставите без работа като ще си правите сами колите не пускайте обяви. От сума време търся някоя реликва за правене хем за удоволствие хем да се развивам в тая област но от такива жигулари човек и да има потенциал няма да го развие никога. То не са само парите като разплащателно средство а и човека иска и да си наглежда работата даже ще му дам сам да си изчука някой детаил ако иска .

      Коментар


      • #33
        До: ТЕНЕКИДЖИЯ WANTED

        Здравейте колеги ,
        бих желал да коментирам някои от мненията :
        - да я я правя сам не искам , сам я разлобявам , сам правя мотор , скорости , ходова част и всичко останало без тапициране и дърводелската част ,като сменям ВСИЧКИ консумативи и обслужвам всички елементи и възли . И това е много работа за вече доста зает човек !
        - До това качествената работа , точно затова искам сериозен майстор със необходимите инструменти , условия и ЗНАНИЯ ! Все пак не искам без пари да ми се прави , но колата иска сериозно внимание . Аз лично смятам че не е толкова зле , доста по-изгнили кошници съм виждал !
        - За съжаление немога да поствам снимки иначе бих публикувал снимки на вече оголеното купе !

        - Драги колега GEORGI RUDI , немога на лично , нещо нямам права още и незнам защо !

        - Драги колега PERISCOP , ще звънна !

        - Бих желал да споделя с вас ,че до момента най-голямо доверие от проведен разговор ми вдъхва BUGMAN - митко , който естествено е БУРГАС !

        Коментар


        • #34
          До: ТЕНЕКИДЖИЯ WANTED

          Първоначално публикуван от SimeonStanchev Преглед на мнение

          - За съжаление немога да поствам снимки иначе бих публикувал снимки на вече оголеното купе !
          Прати ми ги на мейл-а - m20_maniqk@abv.bg, аз ще ги кача - смятам, че ще е доста интересно за всички да видят пълния демонтаж.
          С "Фармахим" - непобедим
          Дизел - само дънки!

          Коментар


          • #35
            До: ТЕНЕКИДЖИЯ WANTED

            Първоначално публикуван от SimeonStanchev Преглед на мнение
            Здравейте колеги ,
            бих желал да коментирам някои от мненията :
            - да я я правя сам не искам , сам я разлобявам , сам правя мотор , скорости , ходова част и всичко останало без тапициране и дърводелската част ,като сменям ВСИЧКИ консумативи и обслужвам всички елементи и възли . И това е много работа за вече доста зает човек !
            - До това качествената работа , точно затова искам сериозен майстор със необходимите инструменти , условия и ЗНАНИЯ ! Все пак не искам без пари да ми се прави , но колата иска сериозно внимание . Аз лично смятам че не е толкова зле , доста по-изгнили кошници съм виждал !
            - За съжаление немога да поствам снимки иначе бих публикувал снимки на вече оголеното купе !

            - Драги колега GEORGI RUDI , немога на лично , нещо нямам права още и незнам защо !

            - Драги колега PERISCOP , ще звънна !

            - Бих желал да споделя с вас ,че до момента най-голямо доверие от проведен разговор ми вдъхва BUGMAN - митко , който естествено е БУРГАС !
            Който и каквото и да ти говори няма значение, накарай ги всеки да покаже снимки от някой проект, за да прецениш сам кой ти харесва най-много.Бъгман имаше една тема във Фолксваген форума как реставрира една костенурка, нека да ти изпрати линк и да разгледаш.
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #36
              До: ТЕНЕКИДЖИЯ WANTED

              Първоначално публикуван от SimeonStanchev Преглед на мнение

              - Драги колега GEORGI RUDI , немога на лично , нещо нямам права още и незнам защо !
              Колега тогава ми звъни да те заведа при точният човек сам да се убедиш как работи и с какво разполага като инструменти и време
              Дори вчера се видях с него и ми се похвали че си е направил и камера за боядисване. Така че всичко по двигател, тенекий , и боядисване си го може. Ти решаваш
              моят тел е 0888 308 572

              Коментар


              • #37
                До: ТЕНЕКИДЖИЯ WANTED

                Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                ...Бъгман имаше една тема във Фолксваген форума как реставрира една костенурка, нека да ти изпрати линк и да разгледаш.
                Дамм проекта е интересен, но не е точно реставрация, а някакси пригодяване, подсилване на ретро автомобил за по-агресивно, всекидневно, градско, каране по черни пътища, зиме и лете - абе кола за каране, кола за фън. Правена е без купешки детайли, много от местата, където заради конвейра производителя е направил по неправилен начин са преправяни по мое усмотрение, някой панели са улекотени, други подсилени и т.н. Пиша тва не за да се оправдавам или рекламирам, а за да не земе някой от тоя проект да се учи на ретсаврация, по скоро работата там е Custom, или както аз разбирам понятието преправяне на кола по собствен вкус, което точно ме запали преди повече от 10г. да се занимавам като хоби, а вече и професия с рестарация на ретро автомобили...
                VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
                SXS-Restorations 0886513079
                Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X