Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Балкан 250 Кросов

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Балкан 250 Кросов

    Tomy, цените на частите за Б250 са доста по-високи от цените за китайските мотори и от частите за ЧЗ, МЗ, ИЖ.
    А и няма ново производство, малкото останали са на изчезване.
    По-добре се ориентирай към някои от горепосочените марки или най-добре китайско - двигателите им са здрави.

    Коментар


    • #32
      От: Балкан 250 Кросов

      Здравей Иван .Знам че ,трудно се намират части за тях, но въпреки това искам да го стегна. Имам ИЖ и скутер, мога да си купя и някой доста по добър мотор,но не ми се разделя с него. Не знам на колко си години ,но вярвам че и ти както и много други ,така и аз навършвайки 15,16 години имат огромното желание да имат собствен мотор.за съжаление когато бях на тези години нямаше голям избор защото тогава бяха на 80% соц возила,а и никой у дома не искаше да ми даде пари за мотор и започнах леко по леко да събирам .Това ми е първият мотор които си купих с огромно желание, трудно събрани пари и без знанието на родителите ми .И заради това не искам да го погреба в някоя морга.Искам от време на време да правя някое и друго кръгче с него из селските улички и да си спомням за време оно.

      Коментар


      • #33
        От: Балкан 250 Кросов

        На 15-16 бях преди още толкова
        И аз карах и "тунинговах" соц мотори, но сега ги реставрирам до оригинално състояние.
        От мен не очаквай да получиш информация къде има части. Ако го реставрираш, с удоволствие бих ти помогнал, но за "кросов" Балкан, не ме търси.

        Коментар


        • #34
          От: Балкан 250 Кросов

          Е, като не искаш да помогнеш здраве да е.Сега съм дал един цилиндър надран да го шлайфат за бутало от трабант и ще сглобя един двигател с тях.А като намеря оригинални цилиндър и бутало ще сглобя втория.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X