Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект Шевролет Импала 1964

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Проект Шевролет Импала 1964

    Проблем няма да е толкова цената на колата + транспортните разходи (не повече от 2800лв), а бирукращината след това - мито, технотест, акциз и още някой дтуг подводен капан. Последните съвсем спокойно могат да надхвърлят 18к. за кубатора около 5000cm .
    - аз мога да пожелая само Успех и упоритост на колегата - реставратор. Само да намери читав мотор за под ламарината

    Коментар


    • #77
      От: Проект Шевролет Импала 1964

      Браво за смелоста и вярата в успеха.....
      It's too bad that everyone who has a solution on everything is at home commenting on the internet.

      Коментар


      • #78
        От: Проект Шевролет Импала 1964

        Евала!Така с един приятел ,като млади майстори тенекеджий съвзехме един ФАЕРЛАН 500 69-та,купи си го за 1000 лева някъде през89та беше ,в малко по-добро състояние от Импалата ,беше затрупан със слама и царевица никой не вярваше ,че ще запали.Раздвижихме цилиндрите с газ за горене и проверихме дали няма да изтече в картера,всичко беше на 6 един як акумулатор ,захранване с гориво директно в карбуратора ,завъртя няколко пъти и изрева,беше си и с американски свещи оригинал "Моторкрафт" и след това се почна голямото жулене и търкане до краен вид с невероятни количества грундове ,кит,шприц и боя,даже първото боядисване беше контролно,след това пак търкане и финално боядисване!Труда който сте хвърлили е много , мога да го оценя, защото ми е до болка познат и си струва всяка секунда ,абсолютно!От тоя момент имам специално отношение към американските автомобили ,съвсем друга класа са,като се качиш и подкараш такава машина,чувството е жестоко!Страхотен автомобил сте стегнали,супер!
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X