Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варшава 223

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Варшава 223

    Ето какво видях днес:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5272.jpg
Прегледи:1
Размер:81.4 КБ
ID:5233805
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5271.jpg
Прегледи:1
Размер:75.1 КБ
ID:5233806


    Някъде в България времето е спряло.

    Коментар


    • От: Варшава 223

      Това да не е в едно село близо до Левски. Ако е така човека имаше и една в движение, преди време минавах често от там- тези сигурно са му за части.

      Коментар


      • От: Варшава 223

        Има ли лайсни по тях, ходили да ги разглеждаж ? Защото ми трябват 3-бр. лайсни от предния калник и вратата ?

        Коментар


        • От: Варшава 223

          Снимах ги от поне 100м, нямах време да ходя по-наблизо - не зная какво има оцеляло по тях. Но определено са зарязани от години. Такава гледка беше нещо нормално по селата преди 10-15 години.
          Около и в самото Русе няма ли изоставени Варшави? Ако има, снимай и показвай!
          Аз лично се запалих по Варшавите точно от разглеждане на такива изоставени. Даже се бях засилил да купувам една (добре, че не успях), снимките са й по-напред в темата.

          Коментар


          • От: Варшава 223

            [QUOTE=m_g;1364888]Снимах ги от поне 100м, нямах време да ходя по-наблизо - не зная какво има оцеляло по тях. Но определено са зарязани от години. Такава гледка беше нещо нормално по селата преди 10-15 години.
            Около и в самото Русе няма ли изоставени Варшави? Ако има, снимай и показвай!

            Имаще в едно село до Русе три Варшави в един двор , двете бяха прибрани под един навес , а едната стоеше пред къщата . 3-пъти ходих да се моля на човека да ми продаде тези лайсни от тази която стоеше зарязана навън ,но човека си мислеше , че притежава нещо уникално и не продавал части от нея и колкото и пари да съм му дадял нямало да ги продаде ! А когато отидох последният път колата беше издадена за скраб. Не ги разбирам тези хора да я издаде за 400 лева и да не иска да ти помогне с частите който са дефицит.

            Коментар


            • От: Варшава 223

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image012t.jpg
Прегледи:2
Размер:86.5 КБ
ID:5236704
              Мисля че това се вписва в темата?
              I want to believe

              Коментар


              • От: Варшава 223

                Вписва се, как да не се вписва!
                Разкажи повече за това завитото - къде е, какво знаеш за него. Гледам - ловешки номер от най-старите възможни. Сигурно е 68-69 година.
                Поздрави!

                Коментар


                • От: Варшава 223

                  В събота събудих Варшавата след двумесечен зимен сън. Поставих зареден акумулатор, проверих мивото на маслото и антифриза и подкачих гориво в карбуратора. След това се настаних на седалката, дръпнах смукача и напомпах 3-4 пъти педала на газта. Завъртях контактния ключ и след около две секунди двигателят заработи. След кратко загряване на място (пердето пред радиатора - вдигнато догоре), се отправихме към бензиностанцията. Напомпахме гумите, сипахме бензин и се почна...
                  За двата дни навъртях над 100 приятни километра из София. Събрахме се с приятели и си прекарахме отлично.
                  Ето малко снимки:











                  Решихме да видим как ще изглежда Фичо без капак:


                  Варшавата не се бои от тъмното:






                  СНИМКИ

                  Коментар


                  • От: Варшава 223

                    Тази снимка на фона на София е като кадър от Син Сити
                    После смерти плохие десептиконы попадают в Автоваз

                    Коментар


                    • От: Варшава 223

                      m_g : казвай когато ходиш на Бонсови Поляни (аз съм от Горна баня) . Искам да я видя тази Варшава на живо ... и ако си със Стоян , още по-добре тамън със него ще се запознаем както си трябва (на живо).Мерси и поздрави.
                      Москвич 408 , оня бежовия с четирите фара !
                      42°41'3.72"N 23°14'6.45"E

                      Коментар


                      • От: Варшава 223

                        Намерих този клип с една чисто нова Варшава 223 само на 131км.!http://www.youtube.com/watch?v=YK0Uvgt7 ... re=related
                        Последно редактирано от dragomir_68; 03-06-11, 13:12.
                        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                        Коментар


                        • От: Варшава 223

                          Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                          Намерих този клип с една чисто нова Варшава!http://www.youtube.com/watch?v=YK0Uvgt7 ... re=related
                          Чудесна е!Благодаря.
                          0осем9осем7шест0осем7едно
                          Миро

                          Коментар


                          • От: Варшава 223

                            Първоначално публикуван от kalec Преглед на мнение
                            [ATTACH=CONFIG]280338[/ATTACH]
                            Мисля че това се вписва в темата?
                            Да не си от Ловеч

                            Коментар


                            • От: Варшава 223

                              Как е успял да я запази в такова състояние на толкова малко километри... че тя не е разработена още!
                              https://www.facebook.com/JDMClassicsBG

                              Коментар


                              • От: Варшава 223

                                Да, Варшавката се намира в Ловеч
                                I want to believe

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X